Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Блатной OutDoor 2020 #1

Публикувай отговор
Семена марихуана
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Забих нови колци по 2м и сложих по една мрежа.

Полях с 6 кофи х15л вода на корен.

На 10ти Юли правят 4 месеца.
Прикачени файлове
Г2
Г2
Г2
Г2
Г2
Г2
Г2
Г2
Г2
Г2
Г2
Г2
Г1
Г1
Г1
Г1
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

АУЕ БЛАТНОЙ написа: 29 Юни 2020, 08:21
Sofia Cannabis написа: 29 Юни 2020, 03:40
АУЕ БЛАТНОЙ написа: 28 Юни 2020, 00:01 Нямаше да ъпдейтвам ама ей ма на.

Полях днес само с чиста вода, че преди ден два беше поливка за последно вече с азот.

Полях с около 70л на корен, пият ги за секунди..
Трябва да направя някой промени по укрепването и вероятно ще го направя тия дни.

Обмислям както казах тая поливка с азот да е последна. Ще давам само чиста вода примерно 15дни.
След тва един стрес със суша и да продължа с поливки за цъфтеж.

Малко снимки нацъках:)

Хората ходят с тубите да поливат а ти имаш колкото искаш вода на разположение и няма да ги поливаш умишлено?

Сега следва - поливане с ПК (бат гуано блоом) и никакво засушаване.

Всички бактерии са се развили и помагат на растението да се развива с прекрасно темпо а ти искаш да засушиш, което ще намали бактериите в корените и ще стресира растението.

Растенията за да излязат от стрес разчитат точно на баланс между бактерии, вода (влага) и климатични условия (това не зависи от теб), следователно ти остават да контролираш бактерии и вода(влага на почвата). Като усвояването на храната е директно свързана с бактериите.

Такъв стрес със засушаване може евентуално да е полезен няколко дни преди бране а не в средата на сезона когато започва да цъфти и се нуждае от най-много грижи.
Е нали ти беше казал, че така се форсира растението да цъфти? Сега викаш, че не е хубаво.. Искам поне в началото на август да цъфтят вече да не стане така, че дс ги чакам до ноември:)

Може да не съм те разбрал правилно или да не съм се изразил правилно но "След тва един стрес със суша" със сигурност не е нещото което съм искал да кажа.

Намаляне на поливането за мен е различно от "стрес със суша".

Ако искаш може да намалиш МАЛКО поливането което ще помогне малко за започването на цъфтеж ,но не "стрес със суша".
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

АУЕ БЛАТНОЙ написа: 29 Юни 2020, 11:32 (такива секретни информации имат нужда сякаш да си останат секретни хаха)
хахахах


Информацията не е секретна, но трябва малко опит за да разбираш колко много е казано по темите с малко думи.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Sofia Cannabis написа: 30 Юни 2020, 07:55
АУЕ БЛАТНОЙ написа: 29 Юни 2020, 11:32 (такива секретни информации имат нужда сякаш да си останат секретни хаха)
хахахах


Информацията не е секретна, но трябва малко опит за да разбираш колко много е казано по темите с малко думи.
"Може да се помогне на растенията със започването на цъфтеж.

- Трябва да се сложи Азот които да помогне с растеж до краят на Юни
- след като премине лятно слънцестоене 2020 (summer solstice 2020 Saturday, June 20) и денят започне да намаля се дава РК боост (бат гуано блоом)
- и последното е задържане на поливането 2 седмици след summer solstice 2020 Saturday, June 20, но трябва да се внимава много за да не останат без вода.

Като всеки различен вид ще реагира по-различен начин, но това са няколко неща които може да се добавят за помагането на цъфтеж."

Това си го писал ти.
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Добре съм го написал и не виждам никаде да пише - "стрес със суша".

Ако твоят прочит на "задържане на поливането" е "стрес със суша" значи си на прав път.

"форсира растението да цъфти" - това как/къде си го прочел немога да разбера.


Ако нещо не си разбрал или не съм обяснил по-начин по-които е разбираем за всички (хора със и без опит) най-добре да питаш за пояснение, защото от това което си написал че плануваш да правиш си 25 дни назад спрямо това което съм ти написал.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Добре, добре. Разбрахме, че не разбирам и не знам. Първо казвате, че се засушава до 2 седмици, после не било така. Протеворичите си :)

Нека някой администратор да изтрие темата. Няма да пиша повече никъде:)
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

АУЕ БЛАТНОЙ написа: 30 Юни 2020, 18:03 Добре, добре. Разбрахме, че не разбирам и не знам. Първо казвате, че се засушава до 2 седмици, после не било така. Протеворичите си :)

Нека някой администратор да изтрие темата. Няма да пиша повече никъде:)
Егото не ти помага!
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

АУЕ БЛАТНОЙ написа: 30 Юни 2020, 09:06
Sofia Cannabis написа: 30 Юни 2020, 07:55
АУЕ БЛАТНОЙ написа: 29 Юни 2020, 11:32 (такива секретни информации имат нужда сякаш да си останат секретни хаха)
хахахах


Информацията не е секретна, но трябва малко опит за да разбираш колко много е казано по темите с малко думи.
"Може да се помогне на растенията със започването на цъфтеж.

- Трябва да се сложи Азот които да помогне с растеж до краят на Юни
- след като премине лятно слънцестоене 2020 (summer solstice 2020 Saturday, June 20) и денят започне да намаля се дава РК боост (бат гуано блоом)
- и последното е задържане на поливането 2 седмици след summer solstice 2020 Saturday, June 20, но трябва да се внимава много за да не останат без вода.

Като всеки различен вид ще реагира по-различен начин, но това са няколко неща които може да се добавят за помагането на цъфтеж."

Това си го писал ти.
"Може да се помогне на растенията със започването на цъфтеж.

- Трябва да се сложи Азот които да помогне с растеж до краят на Юни - слага се в почвата

- след като премине лятно слънцестоене 2020 (summer solstice 2020 Saturday, June 20) и денят започне да намаля се дава РК боост (бат гуано блоом) – дава се на 20 или на поливката което следва веднага след 20 (21,22,23). Азот не се спира нацяло а се намаля много - Бат гуано има достатъчно и не са дават други продукти с високо съдържание на АЗОТ

- и последното е задържане на поливането 2 седмици след summer solstice 2020 Saturday, June 20, но трябва да се внимава много за да не останат без вода. - две седмици след 20 поливането което се пада (Илю 4-5) може да се задържи малко 1-2 дни да станат малко по-жадни от обикновено. Не се ЗАСУЩАВАТ за две седмици без вода. Тук съм ти пояснил че трябва много да се внимава ( това означава че не трябва в НИКАКЪВ случай да им овяхват листат от жажда.

Като всеки различен вид ще реагира по-различен начин, но това са няколко неща които може да се добавят за помагането на цъфтеж."
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Най - важното за да тръгнат да цъфтят е да нямат много азот в почвата, това няма как да го разбереш сега, а ще се ориентираш когато започнат да цъфтят. И другата година, като правиш нещата, ще прецениш от кое колко да сложиш.
Миналата година със скорпи, на общата градина цъфтежа започна поне 3 седмици по късно от моята. Еднакви сортове, моите бяха клонинги на общата. Единствената разлика беше, че на общата градина 30-40% от почвата беше прегоряло пилешко ако = МНОГО АЗОТ и резултата е поне 2-3 седмици по късен цъфтеж, а и самия цъфтеж се проточи повече време.
Недей да се обиждаш, че не разбираш! Аз също се уча занимавам се от 3-4 години, нямам кой знае колко опит. Много от нещата и на мен не са ясни, но всеки ден научавам по нещо ново.

Това със засушаването, преди години във фермата, имаше едно момче, което много ги разбираше нещата бббкинг. От негов дневник съм чел, че го прави при хидро и после "избухвали", но това е било преди много време и нищо с подробности не помня. Цветята са ти супер за мен, не го мисли чак толкова.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Тук ще качвам само снимки без да се обеснявам много за да не бъркам по-новите и зелени градинари от мен.
Детайли няма да има.

Искам само да благодаря на всички за съветите и на Нинджата за един съвет който беше много интересен за мен и израстването ми като умения, ако мога така да се изразя. Разбира се и останалите също са ми помагали доста.
СофияКанабис ми помага от ден 1ви откакто съм тук и искам също да изкажа признателност и благодарност. Също така имаше някакво неразбирателство между двама ни, нека да бъда извинен.

Така по същество към градината ми.

Подрхранил съм почвените бактерии като съм разредил 400гр към около 500-600л вода грубо и съм ги разпределиш по всички дупки.

Направих им yummy топ дресинг и тогава полях с по-горе което съм написал.

Както казах спазих до колкото можах съвета на Нинджата и храната която съм им дал би трябвало да им влезе директно в тях почти напълни, разбира се винаги има рънофф некви %ти.
Ако гледаш Нинджичка на снимките ще видиш.

Имат нужда от още един ред мрежа ще я сложа другия път, че си татуирах пръстите на ръката онзи ден и гледам да не го закачам.
Също така едната градина има нужда от pruning който също ще направя след няколко дни.
Тва е. Мир!


Снимките са на градината която пече цял ден. Другата не съм я снимал.
Прикачени файлове
IMG_20200712_180047.jpg
IMG_20200712_173711.jpg
IMG_20200712_171835.jpg
IMG_20200712_171820.jpg
IMG_20200712_171805.jpg
IMG_20200712_171748.jpg
IMG_20200712_171734.jpg
IMG_20200712_171708.jpg
IMG_20200712_171648.jpg
Яката снимка хах
Яката снимка хах
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”