Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първите 30дни

Семена марихуана
Аватар
Jokera66
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 29 Ное 2019, 20:27
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times

ми зависи какъв спектар е и колко лумена даи повече инфо за да тии помогнем
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Не съм много на Ти с тея крушки.Малък е вариянта да склоня да купя крушка за 60 лева.За това мисля компромисен вариянт.

Мисля си сплитер има ги 2-3-4-5в1 сплитери и да наредя крушки на тях от по 3-4 лева.

Просто не знам на каква компромисна лампа да ги подкарам...лед ли цфл ли...никаква идея.Който ме насочи нанякъде-така ще бъде


Кажете ми просто вие какво бихте направили в кашон 50х50см и мисля да го облепя с фолио отвътре
🍀
Аватар
Jokera66
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 29 Ное 2019, 20:27
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times

zdrasti emi trqbva ti i ventilaciq moje ot komp da vzemesh po dobre cfl no gledai poveche lumeni da sa i kolko broiq shte sa v tozi kashon feminizirani eli avto saksii pochva torove dai info
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

ще седят в биоразградими саксиийки,феминизирани в кашон ще ги отгледам първоначално до 2та седмица.Торове съм взел на биобъзз или биобизз(нещо такова) 20 броя ще са(двама човека сме,така че не ме нападайте)
🍀
Аватар
Jokera66
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 29 Ное 2019, 20:27
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times

20 броия в кашон трудно еми тогава вземи цфл гледаи да са повече лумени да може да дръпнат за ве седмици едино малко вентилаторче да ги обдухва и гледаи до тях да стига свеж въздох кръшките ги слагаи на 15-20 санта от разтениата и така катпораснат малко ги смали на 10 санта че кат са бебета може да ги горнеш
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Взех 2 крушки и поръчах тройник сплитер така че ще сложа още една крушка.Крушките са цфл,обаче възможно най много лумени бяха 800 и нещо :/ ;Да сложа ли и една лед крушка?Свеж въздух..хмм ако е притворен призореца нагоре ще стане ли? През нощта да го затварям,но дали няма да измръзнат?Ако направя дупки в кашона от двете страни и от едната страна духалка да сложа без да грее само да духа
🍀
Аватар
Jokera66
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 29 Ное 2019, 20:27
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times

духалка е много силна някое вентилаторче ти вътре ли ще ги държиш
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

да.Не разбирам много как да го закача с тока това вентилаторче
🍀
Аватар
Jokera66
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 29 Ное 2019, 20:27
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times

12 volta sus zariqdno ot telefon
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

senakmz написа: 05 Май 2020, 22:15 да.Не разбирам много как да го закача с тока това вентилаторче
Вземи си регурилуем адаптер, така ще можеш да регурилаш оборотите на вента. Има ги във всеки магазин за елетронни компоненти. Моя го взех от елимекс.
Мир!
completely mad
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”