Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Избор ?

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

:passg: Здравейте! Закъснях малко .. моля ви дайте съвет за сорт който да сваля много за външно ? Ще ви помоля да ме посъветвате за някой сорт който да не е толкова претенциозен и да ражда повече ВЪНШНО, имам място за 3-4 цветя.. много искам да пробвам външно, търся сорт който да напушва стабилно.. пуша вече 8 години и трудно ме впечатлява нещо.. мир !
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

1. HONEY CREAM FAST FLOWERING - RQS
2. SKUNK XL- RQS
3. BLUE WIDOW - DINAFEM
4. POWER PLANT - Dutch Passion
5. CRITICAL KUSH - RQS
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

Goshkata1997 написа: 11 Апр 2020, 00:35 :passg: Здравейте! Закъснях малко .. моля ви дайте съвет за сорт който да сваля много за външно ? Ще ви помоля да ме посъветвате за някой сорт който да не е толкова претенциозен и да ражда повече ВЪНШНО, имам място за 3-4 цветя.. много искам да пробвам външно, търся сорт който да напушва стабилно.. пуша вече 8 години и трудно ме впечатлява нещо.. мир !
Аз пуша марихуана от 26 години вече и постоянно откривам сортове,които ме впечатляват със сила.За толкова време бях свидетел на навлизането на хибридите и все по-високото съдържание на THC при тях.Щом искаш нещо,което да те сваля мощно,просто си избери 90-100% индика сортове и това е.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравейте момчета, благодаря! Купих си white widow! Не пишеше по колко ражда външно, но поръчах от сиидсман.
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

Е па ражда...White widow(Zativo seeds).Sorry за лошото качество на снимката.
Прикачени файлове
white widow.jpg
white widow.jpg (160.94 KiB) Преглеждано 1197 пъти
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”