Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Безплатни семена за всички регистрирани потребители

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Раздавам безплатни семена на всички регистрирани потребители в Гръсти.

Семената са феминизирани (99,99% шанс за женски ) Индика доминант с цъфтеж 8 седмици. Аутдор стават готови началото на Септември месец. Сорта става много смолист, което го прави перфектен за направата на масло.

Условието е да сте регистиран потребител в Гръсти и да напишете коментар в тази тема, че искаш безплатни семена.
След което ще се свържа с теб чрез лично съобщение. :)
freeseeds3-min.JPG
freeseeds1-min.JPG
freeseeds-min.JPG
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Добре, аз искам ако може, като първи желаещ двойно количество 😁
TpEBoMaH
Градинар
Градинар
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Яну 2020, 10:45
Has thanked: 17 times
Been thanked: 51 times

Добро утро и аз се записвам за семената тъкмо навреме за аутдора.И ако може и някой друг стикер от тия на гръсти че много ме кефят
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Zafor19 написа: 01 Апр 2020, 10:00 Добре, аз искам ако може, като първи желаещ двойно количество 😁
Добре, прав си, като най-смел първи желаещ ще получиш двойно количество, а и си доказан стар потребител на форума. :)
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

TpEBoMaH написа: 01 Апр 2020, 10:06 Добро утро и аз се записвам за семената тъкмо навреме за аутдора.И ако може и някой друг стикер от тия на гръсти че много ме кефят
Здравей, това е добра идея. Направо на всеки в пратката ще има и по няколко стикера за да може да залепи или раздаде няколко и за да си запази за себе си 1 стикер. :)
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Оппа ,ще се уредя и аз ми се струва.Запишете ме с 30 броя ако има.
Аватар
Sawyer17
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 09 Ное 2019, 12:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Надявам се не е първоаприлска шега :D, участвам!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Браво, браво! Много готина инициатива инициатива! Сортът има ли си име или е твое дело? Както и да е, на харизан кон не му се гледат зъбите :) , едно двайсетина семки не бих отказал, макар, че бокса отесне.......
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
rafaelo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 01 Апр 2020, 12:10
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Тъкмо днес реших да поровя в нета за информация относно тор и попаднах на този сайт и съвсем случайно мернах и тази тема. Не знам дали е първоаприлска шега или не, но ако не е, бих се включил и аз :)
Аватар
thugger.boomin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Мар 2020, 18:39
Has thanked: 11 times
Been thanked: 15 times

Хубав пост, хубава дата :D
“Prison is for rapists, thieves, and murderers. If you lock someone up for smoking a plant that makes them happy, then you’re the fucking criminal.”
Заключено

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”