Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

DMT experience, имате ли? Препоръки, променили възгледите ви, а живота?

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Семена марихуана
enigmatroniks
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Мар 2020, 21:05

depths im existing in :bong: :bong: :bong:
enigmatroniks
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Мар 2020, 21:05

Интересувам се от Дмт и мисля в най скоро време да пробвам, имам опит с други психоделици(лсд и гъби) разхождала съм се по-надълбоко, но знам че това няма общо с днешната тема..та интересувам се за съвети, неща които трябва да знам, не всеки ден е Великден, иначе се чувствам психически освободена и много спокойна напоследък с изключение на болките в главата и странните сънища, които имам.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

enigmatroniks написа: 31 Мар 2020, 21:13 Интересувам се от Дмт и мисля в най скоро време да пробвам, имам опит с други психоделици(лсд и гъби) разхождала съм се по-надълбоко, но знам че това няма общо с днешната тема..та интересувам се за съвети, неща които трябва да знам, не всеки ден е Великден, иначе се чувствам психически освободена и много спокойна напоследък с изключение на болките в главата и странните сънища, които имам.
Добре дошъл/дошла във форума на Гръсти.

ДМТ-то промени не само мирогледа ми, но и Живота ми, а също така сътвори прекрасни чудеса. (чудеса, които малко хора биха ми повярвали, че са случили, но кот такова) Бях в сходна ситуация като теб имах опит с ЛСД, с пси. трюфели и богат опит с гледани от мен различни щамове пси. гъби, но всичките ми трипове не ме бяха подготвили за ДМТ–то. Как да го кажа, бях изживявал Его-смърт и на ЛСД и на Гъби, бях пътувал дълкобо в Космоса на Съзнанието си, но ДМТ направо беше... Само след 1 единствена дръпа бях в Другото Измерение (предполагам, че е било 5-то) и общувах със Същество (ако искаш го наречи Извънземно/Духов/ Божество/Монолог с вътрешният Аз или както искаш го наричай). Но въпреки триповемете ми меко казано бях неподговен за това, което се случи по време на ДМТ трипа ми.

Съвета ми е да изчакаш да ти отмине главоболието, защото болките могат да изменят много трипа по начин по който да не ти хареса... как да кажа, че при разкалциране на Епифизната жлеза може да ти причини дискомфорт.

Мен месеци след ДМТ трипа ми, чрез сънищата Духовете ме призоваха да се срещна с Аяхуаска, защото имаха да ми кажат нещо.

Също така при самото разкалциране на Третото Око можеш да почувстваш болка и напежение в главата.

Съвета ми не вземай ДМТ! Но ако не ме послушаш то до теб да има някой, на когото имаш доверие и който има опит с ДМТ-то и с други психаделици за да ти помогне да преминеш през това изпитание.
Тествай веществото на реактив преди да го употребиш!

Преди да вземеш ДМТ потърси подробно информация за него. Молекулата на Душата не е шега работа и не е дрога с която да си играеш просто за да видиш какво е.

Така ще го кажа: Не всеки в тази си реинкарнация трябва да надига Завесата на реалността.

Не употребявай алкохол или други наркотици преди ДМТ-то, както изивестно време след ДМТ-то, защото комбинацията им може да доведе до нежали реакции.

Направи си детокс и покажи уважение към молекулата.

Задай си съкровен въпрос на ум преди употребата на ДМТ. ( Аз получих не просто отговор отговор от Твореца, а чудо! )

Как ще го употребяваш? Ще го пушиш ли? (държи 10-15 минути, но в моят случай времето не съществуваше все едно бяха хиляди години, като миг, а все едно бях умрял ама не като Его-смърт... ) Или ще го пиеш с МАО Инхибитър? Аз просто бях решил предварително, че ще го пуша само 1 единствен път в Живота ми и че няма да го повтарям, и така го направиш още по-свещенно за мен.

Ако брейктрутнеш е по-реално от реалното! Ако брейктрутнеш след трипа ще имаш нужда да поговориш с някой, които е на сходно ниво или по-високо от твоето. Аз лично имах нужда да поговря с някой след трипа за да запазя разсъдъка си..., а с повечето хора не можех и ми беше трудно... дори с най-близките ми включително с хора, които са употребявали ЛСД и гъби.
С човек, които няма да те съди или упреква, а ще те разбере и ще ти даде съвети. С "Нормалните" хора трудно ще можеш да общуваш следващите няколко дни или също така трудно ще вкараш трипа си в рамките на думите. Така гледай след трипа да си почивка и да не си на работа за да можеш да си починеш и интегрираш.
Ако си мислиш, че имаш странни сънища, то след ДМТ-то ще разбереш, какво са ЯРКИ Странни сънища.

Сигурна ли си, че искаш да пробваш ДМТ?!
Сигурна ли си, че искаш да пробваш ДМТ?!
Сигурна ли си, че искаш да пробваш ДМТ?!


Въпреки, че имах много страшно, но прекрасно изживяване... днес не бих дал ДМТ на друго човешко същество. Просто не е нещо, което е за всеки и за това трябва да се употребява с невероятна отговорност.


Успех, пътувай безопасно и ни дръж в течение, какво се е случило :)

Тук можеш да прочетеш ДМТ трипа ми:
viewtopic.php?f=14&t=50&p=471&hilit=%D0 ... D0%A2#p471


viewtopic.php?f=14&t=50&hilit=%D0%94%D0 ... rt=30#p514



Тука можеш да прочетеш ръководство:
viewtopic.php?f=14&t=236&p=5138&hilit=% ... 0%A2#p5138
Прикачени файлове
DMT1-min.JPG
DMT1-min.JPG (79.3 KiB) Преглеждано 1972 пъти
DMT-min.JPG
DMT-min.JPG (50.5 KiB) Преглеждано 1972 пъти
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

enigmatroniks написа: 31 Мар 2020, 21:09
depths im existing in :bong: :bong: :bong:
" ДМТ е като квантова ракета... много бързо те изтрелва и много рязко падаш"....

При Аяхуаска нещата са много по-плавни, плавно те изкачва и плавно те спуска.

Съвета ми е че нямаш нужда от ДМТ, защото същите резултати можеш да ги постигнеш чрез Медитация и/или Йога. Този съюз с Космоса се постига по много и различни начини.

Всъщност при мен ДМТ и Аяхуаска бяха катализатора, които отключи Медитацията. Медитацията работи!


Общо взето ДМТ-то е като 10 години опит от Медитацията струпани за 10 минути...

Повярай ми Медитацията е по-добрият вариант, защото се научаваш сам да изпускаш ДМТ от мозъка си. Без външни вещества, а ставам сам собственият си Алхимик. Също така и чрез много други начини без субстанции можеш да получиш сходен ефект, като от ДМТ-то или като Медитацията. Можеш дори Съня или дишането, или затварянето на очите, или движението ти, или Йогата ти да се превърне в ДМТ трип.

Буквално можеш да се научиш просто като си затвориш очите нещата да се случват без външни субстанции.

Другото е че при Медитацията много по-добре осъзнаваш и интегрираш нещата, защото растежа се получава постепенно стъпка по стъпка.
sinan555
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Ное 2020, 18:42

Как и аз да се сдобия с дмт?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Има два варианта

1- Да си го направиш сам - има подробни ръководства в ютуб
2- Да си го поръчаш от даркнет

ПП Варианта да си го купиш тук от БГ не е препоръчителен.
ПП Независимо от всичко ВИНАГИ, ВИНАГИ, ВИНАГИ тествай с реактиви дали наистина е ДМТ
Scheelalien
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Ное 2022, 01:26

Ако си мислиш, че имаш странни сънища, то след ДМТ-то ще разбереш, какво са ЯРКИ Странни сънища.
Is a question, not a dream.
Публикувай отговор

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”