Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Семена, сортове и банки

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

iKAR написа: 05 Сеп 2023, 21:48
Peggy Zina написа: 05 Сеп 2023, 15:00 На Вилабафо семки на сийдсмен няма, един съвет от по-опитните членове, не купувай нищо дето е фаст.
Между другото и на мен ми стана интересно и чекнах, имат Сийдсмен семки във Вилабафо.. но това с фаст-овете не знам.. нямам личен опит иначе тук сме виждали как цъфтят по 90 дни тия фастове хахахах :) А БлуДрийма като цяло не е особено бърз сорт, трябва си му време да налее и е по-сативест, тъй че изобщо не го виждам с тия 56 дни дето са написали, ама знам ли, може да са го направили супер бърз.. за сметка на нещо обаче ще трябва да е.. Нормалният фотопериоден небърз БлуДрийм е наистина супер и според мен, но много зависи и какво търсиш всъщност в тоя сорт. Защото дали е добре или не е добре зависи най-много от личните предпочитания, но аз със Сийдсман сортовете досега в скромния ми опит проблеми не съм имал особени.
Явно е отскоро - сорт по сорт , брийдър по брийдър съм гледал и нямаше. То и като види човек как са заредили 4 сорта фемки за Бог да прости :D , явно проверяват каква ще е хавата и има ли смисъл да се зареждат....
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Peggy Zina написа: 06 Сеп 2023, 15:57 Явно е отскоро - сорт по сорт , брийдър по брийдър съм гледал и нямаше. То и като види човек как са заредили 4 сорта фемки за Бог да прости :D , явно проверяват каква ще е хавата и има ли смисъл да се зареждат....
Странни са малко вилабафото, макар че доколкото зная големият им плюс е изключително бързата доставка, а също и опция за наложен платеж, ако не се лъжа.... и честно казано им се бях наточил до скоро да ги пробвам, но като си направя бърза сметка, че Сийдсман за 1евро отгоре на цената, ми дават 3 бонус семки, ми е много колебливо струва ли си да ги пробвам.. и това е при положение, че поръчвам 3 семчици.. ако сложа още една тройка нещо друго в кошницата, имам още 3 фрий, че па и некви листчета слагат тяхни сийдсмански и прочее... еми доста по-класни са в обслужването на клиенти и промоцийките определено!


Vb.jpg
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Последния път направих доста дебела поръчка, та се чудя кои 4 да стартирам на следващия гору. Ако някой има впечатления за някой сорт, бих се радвал да ги сподели. Взел съм King's Juice по препоръка на Spiral. :stone:
Capture.JPG
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 22 times

Мисля да пробвам 3 семки от на Barneys Farm – Mimosa X Orange Punch някой има ли опит с него сравнително нов сорт е .
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 654
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 964 times
Been thanked: 1551 times

MasterBlaster написа: 06 Сеп 2023, 21:26 Последния път направих доста дебела поръчка, та се чудя кои 4 да стартирам на следващия гору. Ако някой има впечатления за някой сорт, бих се радвал да ги сподели. Взел съм King's Juice по препоръка на Spiral. :stone:
Capture.JPG
еййй помня преди години още преди да почна с палатката гледах на резерва привада семките точно скайуокъра и си викам ехе това ще е някаква брутална трева, че ще ми е интересно да видя как ще се получи при теб, а от кинг джуса просто не виждам как няма да си доволен, даже с твоите гроуове ще излезе още повече както трябва :lol: .
Keep on growing :stone:
Ivan
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Сеп 2023, 12:29
Been thanked: 2 times

мнение за сайта жила бафто,стават ли?
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 887
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Такъв сайт жила бафо няма
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

SteemTosh написа: 07 Сеп 2023, 11:08 Мисля да пробвам 3 семки от на Barneys Farm – Mimosa X Orange Punch някой има ли опит с него сравнително нов сорт е .
Виж ми индор дневника от тая година ама го прелисти на февруари.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Ivan написа: 07 Сеп 2023, 17:47 мнение за сайта жила бафто,стават ли?
Вила бафо? Бива, бързо идват и удобно, това му е основното предимство. Иначе тук колеги коментират, че някои семки може и да са им старички.... Но аз съм доеолна като цяло, поне от това, което аз съм поръчвала, имаше някви, които не тръгнаха.... Малко бонуси дават в сравнение с други, ако държиш на това.
Аватар
The Cable Guy
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Сеп 2023, 13:51
Has thanked: 1 time

За колко време пристигат семената от seedsman ?
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”