Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Семена, сортове и банки

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

Здрасти, търсих из форума но не можах да намеря конкретна тема където споделяте мнения около банките и определените сортове семена... Почвам темата поради факта че имам въпрос относно банка в seedsman
Банката-Dutch passion
Каква е причината семките им да са толкова скъпи ? 3 от видовете им са със семки от по 50 лева броиката, някои сял ли е от тяхните сортове до момента ?

Ето примерно долния сорт, банката е същата, много интересна оферта
1 семка 43£
10 семки 96£
Е пак си излиза доста скъпо, ясно е че е направено с цел купуване на по големи количества но ако купиш 10 пъти по 10 семки пак не прави 1,500£ за 100 а ако купиш директно 100 ти излиза майка си и баща си... не мога да разбера ква е маркетинговата тактика на банката
Прикачени файлове
21926703-CA41-4CF5-A6A2-DBF59145B256.jpeg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Ами ще ти го кажа съвсем просто за да ме разбереш. Защо една чисто нова Дачия струва 10000лв, а чисто нов Мерцедес 100000лв същото е и тук.
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

Vetrushka написа: 23 Мар 2020, 14:08 Ами ще ти го кажа съвсем просто за да ме разбереш. Защо една чисто нова Дачия струва 10000лв, а чисто нов Мерцедес 100000лв същото е и тук.
Това ли е мерцедеса в банките? Принципно Мерцедес имат добро маркетингово ниво, тука маркетинг няма, само грешни сметки
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Това е една от най добрите банки в света, не че са най - добрите има и по скъпи от тях.
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

Vetrushka написа: 23 Мар 2020, 14:13 Това е една от най добрите банки в света, не че са най - добрите има и по скъпи от тях.
Ползвал ли си семената им до сега ? Въобще има ли някои във форума които да е сял от тяхната банка
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Това е една от хубавите коли в банките,освен Мерцедеса има и много други хубави и скъпи марки.:)Има и безумно скъпи,това нищо не е!:0Те са от старите холандски банки с традиции,не от сега пръкналите се хиляди брийдъри и са много стабилни.Каквото пишат(поне от пробваните от мен 4 сорта)всичко е точно така,време за цъфтеж,дебели глави,сила,според мен са чудесни!Доста ги гласят преди да ги пуснат на пазара,гледат да не с е излагат.Да,скъпички са иначе,но можем и да клонираме да не забравяме,тези 15,20,дори 30 евро като направиш един голям храст ще ти се избият многократно(не говоря за продаване).Аз в момента гледам само техни и евентуално живот и здраве ще споделя новите им видове как са ако успея да ги изгледам навън.Засега са бебета и нищо интересно.По принцип ако имам 10 варианта на един и същ сорт ще се спра на техния за по-сиг,изключвам ако друга банка го е изобретила и е известна с него.
Гадно е обаче ако си взмеш тяхна семка скъпа и вземе,че не тръгне и не е съхранявана правилно,тогава може да те хване яд или ако ти нещо ги подкараш и умрат по твоя вина....:)Затова не бих се учила на тях точно,за тази цел са скъпи.Не са и за партизанско отглеждане,ама какво да се прави,нямам избор:(
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

А съм пробвала Ориндж бъд,Шаман,Супер хейз(който го нямат вече,не знам защо) и Мазар техни,а сега съм взела Mokum's tulip,c-vibez и Ориндж хил спешъл.....Между другото старите им,класически сортове не са толкова скъпи и си заслужават.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Vetrushka написа: 23 Мар 2020, 14:08 Ами ще ти го кажа съвсем просто за да ме разбереш. Защо една чисто нова Дачия струва 10000лв, а чисто нов Мерцедес 100000лв същото е и тук.
И на мен ми се бяха мярнали, тия оферти. То вярно, че като купуваш на едро бройката ти излиза по-евтино. Ама тука и аз не вдявам. Или пък едните са по-стари. По-старшите, дето са купували семки на едро да се произнесат.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

Няма ли как да направим темата с анкета пълна с различни банки... принципно сега мисля да си взимам семена обаче ще изчакам месец два да вида кои какво е сял и колко е доволен, принципно гледам банката от където закупих семките “express seeds” при поръчка на 50 семки ми идват някъде 100 със бонуса а мисля общо да закупя около 50, нямат кое знае какво значение цените ее като изключим факта от 100 семки 1600£ не не
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

На такива суми и количества задължително си плати застраховка и keep packaging
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”