Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Семена, сортове и банки

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

Вчера късно вечерта влизам в seedsman да гледам иии
“ *** IMPORTANT - due to recent changes in COVID-19 lockdown restrictions in Spain we are temporarily only able to sell Seedsman seeds. We apologise for any inconvenience caused. We expect to have more stock from some other seedbanks available on Tuesday. We will be in touch with any customers whose orders will be affected by these changes first thing monday. ***” ... работата май замръзва за не определен срок от време, пишат вторник а у ама като гледам май работата ще се проточи с месеци, бахти вируса замръзи сума ти предприятия от бизнес индустрията, не говорим само за seedsman... Пазете се и спазвайте карантината че положението в някои държави е наистина доста утежнено!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Josep92 написа: 29 Мар 2020, 12:11 Наскоро, не си спомням в коя тема фърстю беше повдигнал въпроса за Dinafem, мен винаги са ме блазнили, но прочетох отзиви доста негативни, и ги отписах и сега съм почти изцяло на Барни . За протокола - аз нямам абсолютно никакво намерение да петня репутацията на брийдърите. За какво да внимавам като пазаря от извистни брийдъри, има ли такива, които лежат на стари лаври и т.н.? Въпросът ми е към Баш градинарите..............
Въпроса ти е много отворен и обширен, както Ина каза всеки вид е индивидуален и всеки breeder има различна репутация.

Най-важното е да решиш какво искаш да отглеждаш и какво е подходящо за твойте климатични условия. След това избираш какво точно да поръчаш (какъв вид)
Ти си доволен от Барни - аз не съм ги ползвал и никога не са ми били интересни, защото предпочитам OG видове.

Трябва да избираш видове въз основа на мястото на произход първо и след това банката и breeder.

Ако искаш OG Kush, GG4, Sour Diesel, Cookies видове трябва да намериш банка в Калифорния.
Ако искаш Haze - Spain
Ако искаш Cheese - UK

Има голяма вкусова бариера между различните държави и всеки специализира в това в което се продава на местният пазар първо.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Аз вече съм си избрал :) , ще видя какви ще са резултатите навън, ако ми харесат ще бодна същите и вътре.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Jim Rickey
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Авг 2020, 12:20
Been thanked: 1 time

Здравейте! Имам следните върпоси:
Бихте ли ми казали надежден сайт, който доставя семена до България?
И късно ли е да отгледам едно растение на открито, започвайки сега, като първоначално ще се гледа на закрито докато израстне?

Благодаря ви! :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

SweetSensi написа: 01 Апр 2021, 00:34 Някой да е поръчвал скоро от https://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/

???????????????????
Не смея от Англия, понеже излезе от ЕС. А преди това бяха спрели да доставят до БГ... Иначе те бяха едни от най-старите и стабилни.
Edjo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 30 Мар 2021, 23:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Здравейте! Реших да купя семената от seedsman. Ще ги отглеждм на открито( североизточна България). Спрял съм се на Sativa Dream (LOL) Feminised, Blue Dream Feminised, Badazz OG Cheese Feminised или Badazz OG Cheese Feminised. Искам да избера два от тези видове. Ще ми е интересно да чуя вашите мнения.
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Magaria написа: 23 Мар 2020, 13:59 Здрасти, търсих из форума но не можах да намеря конкретна тема където споделяте мнения около банките и определените сортове семена... Почвам темата поради факта че имам въпрос относно банка в seedsman
Банката-Dutch passion
Каква е причината семките им да са толкова скъпи ? 3 от видовете им са със семки от по 50 лева броиката, някои сял ли е от тяхните сортове до момента ?

Ето примерно долния сорт, банката е същата, много интересна оферта
1 семка 43£
10 семки 96£
Е пак си излиза доста скъпо, ясно е че е направено с цел купуване на по големи количества но ако купиш 10 пъти по 10 семки пак не прави 1,500£ за 100 а ако купиш директно 100 ти излиза майка си и баща си... не мога да разбера ква е маркетинговата тактика на банката
Това явно е нов сорт и сигурно е доста як за да сложат такава цена. Аз съм взимал от тях и не са евтини, но никога не са имали такава цена. Гледал съм Glueberry O.G., Bubba Island Kush и Blueberry техни и мога да кажа, че всичките са били топ. Glueberry O.G. е може би в топ3 на сортовете, които съм гледал.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Аз продължавам да гледам техни Мокум тюлип, Ориндж хил спешъл и Ц вайбс. Преди това съм им гледала Супер хейз(това беше супер наистина, но вече го нямат като вид), Шаман, Ориндж бъд и Мазар. Фенка съм им като цяло, не са имали грешка никога. Видовете им повечето стават за навън, дори сативите са им нагласени колкото може. Твърдят, че те са измислили феминизирането въобще, солидна, стара фирма. Един и същ вид ако го има при няколко фирми бих избрала техния.Като са скъпи много важно, за това е клонирането, аз тоя Тюлип го гледам от миналата година, както и Ц вайбса, Ориндж хил току що приключих с него и нямам повече.
Edjo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 30 Мар 2021, 23:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

От seedsman не приемат плащане с карта. Не знам какво да правя вече?!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Sunmaster написа: 02 Апр 2021, 11:39 Фем. Грийнхаус го наложиха като стандарт, иначе нямам идея кой го е измислил?!
Inna написа: Аз продължавам да гледам техни Мокум тюлип, Ориндж хил спешъл и Ц вайбс. Преди това съм им гледала Супер хейз(това беше супер наистина, но вече го нямат като вид), Шаман, Ориндж бъд и Мазар. Фенка съм им като цяло, не са имали грешка никога. Видовете им повечето стават за навън, дори сативите са им нагласени колкото може. Твърдят, че те са измислили феминизирането въобще, солидна, стара фирма. Един и същ вид ако го има при няколко фирми бих избрала техния.Като са скъпи много важно, за това е клонирането, аз тоя Тюлип го гледам от миналата година, както и Ц вайбса, Ориндж хил току що приключих с него и нямам повече.
Дъч пешън твърдят, че те са го измислили и съм склонна да им вярвам, но не съм сигурна дали е така. Аз лично между двете банки предпочитам Дъч пешън, но това е мое предпочитание.... На Грийн хаус съм гледала Хаваян сноу и беше много як, но мина 13 седмици и яки пръчки беше, в смисъл чиста сатива, дори не знам и на 13 седмици дали беше готов както трябва.
Иначе и двете банки са разбира се стари и уважавани.
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”