Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Семена, сортове и банки

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

Дали скоро ще пуснат loyalty pints? Бях даваш акаунта на познати и имам много събрани точки със сигурност, имам общо 6 поръчки като последната е моя, всичките поръчки са от 2016,2017 и моята от 2020 основно поръчките са на стойност от 40 до 330 най голяма и моята е някъде 25-30 дали ще имам събрани точки ?
Прикачени файлове
0C25E78A-F045-4772-9565-C823C82A8B3F.png
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Бе Не знам ама сиидсмен последно ми даде кофти гени половината растения Не вързаха изобщо иначе са добър магазин от където да си купя семена ама някоя друга банка фирма

Мое мнение
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

kingpin написа: 25 Мар 2020, 08:19 Бе Не знам ама сиидсмен последно ми даде кофти гени половината растения Не вързаха изобщо иначе са добър магазин от където да си купя семена ама някоя друга банка фирма

Мое мнение
Искам малко уточнение, кои сортове си купил?. Генетиката на seedsman ли е или е на друга банка купена от тях ? Аз до този момент слаба семка не съм имал от техните генетики!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

kingpin написа: 25 Мар 2020, 08:19 Бе Не знам ама сиидсмен последно ми даде кофти гени половината растения Не вързаха изобщо иначе са добър магазин от където да си купя семена ама някоя друга банка фирма

Мое мнение
Изображение
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Не искам да споменавам конкретен сорт, но да... става въпрос за генетика на сиидсмен и то уж едни от най-стаБИлните им и доказани генетики.

До преди цъфтежа нямаше проблеми и всичко си беше нормално, но след това започнаха да изостават и накрая си останаха съвсем недоразвити. Имам в предвид, че вързаха много малки цветове ( пуканки ) и почти нищо не изкарах от тях.

Ако искате ми вярвайте, но всичко си беше наред с почвата и т.н...... условията бяха еднакви за всички.

Не целя да убеждавам хората да не си купува от сийдсмен или нещо такова, но аз имам още два пакета от тези семена и ако и те не станат повече на сиидсмен генетика няма да купя.

М/у другото за пръв път ми е да гледам генетика на сиидсмен и оставам с убеждението, че сигурно ще е и за последен, защото до сега такова чудо не бях виждал.
Последно промяна от kingpin на 25 Мар 2020, 10:38, променено общо 1 път.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Изображение
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Скорпи не ми ли вярващ ? Ако искаш да ти подаря един-два пакет семена на сиидсмена, щото мен ме е страх направо вече ДА ГИ ПОСАДЯ..... пълна загубга на време, нерви и средства.
Последно промяна от kingpin на 25 Мар 2020, 10:56, променено общо 1 път.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Sho написа: 24 Мар 2020, 20:42 Колега и аз скоро се чудих какво има сбъркано в тия Дъч , не стига че цените им са двойни в сравнение с дргугите банки а новите им сортове най-скъпи , и въобще не смятам че са чак толкова по-добри . Примерно barneys не мисля , че им отстъпват по нещо и цените им са нормални .
Ама пробвал ли си някой техен сорт поне?:)Яки са си(сега да ги степенувам кои са по по най,мен всички са ми интересни)и стабилни.Цените им не ги коментирам,може да с а високи,никой не е длъжен да ги купува.И аз не знам защо ги надуват така,да изглеждат по-важни,нито одобрявам.
Аз съм имала проблеми с Барни,едната семка ми беше пръчка от оригинална опаковка и от тогава Барни не!За по-сигурно,не че всички са им така,но ги избягвам след този случай.Защото половината ми гардероб стана абсолютен боклук,иначе сорта беше Ванила къш и много як(едната,ама)То клонирах,то раздавах да ми с е смеят хората,това ако се случи на голям гроу за пари ще ги разкъсам:)Добре,че миксовете,които правих по една случайност бяха с другата семка,иначе!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Истината е, че най-изгодно си е да си селектираш клонинги. Така поне резултата винаги е един и същ и знаеш какво точно да очакваш... няма как да ти се случи кофти партида или нещо такова. Е, отнема известно време, но пък си заслужава търпението определено и МОЖЕ ДА ОТСЯВАШ САМО НАЙ-ДОБРОТО.
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Бате, да ти повторя пак предния ми пост за КЛОНИНГИТЕ ?

Не казвам, че вината е изцяло на сиидсмен..... може да се случи със всяка една банка / фирма.

Но от цялата партида на сиидсмен ( общо 9 растения ) имаше само 1 растение от което бих взел клонинг.
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”