Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Семена, сортове и банки

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Purple Punch ако е близо до реалния вид е много добре изглеждащ с високо THC, няма почти никакъв аромат и вкус обаче.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Аз мойте Gorila girl FAST v, ги даваха 7-8, 11 точно бяха добре озрели, аз обрах на 10та седмица. Като още от 5та 6та седмица пушех и хващаше добре, т.е. могат да се оберат и 7-8, обаче 11 си е перфектно озряло и най много матрял.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Малко off topic spam.
https://youtu.be/Vevqc3Vrm2Q
За поредна година гледам сортове дето грам не ме кефят.
Последното нещо което отгледах,и ми хареса беше blue dream. А това беше преди много години. Може и да съм се бъгнал нещо.
Май,ще минавам на микро lsd/psilo only :( Или ,ще се махна някъде където мога да си избирам различни сортовете всеки ден.
Живея някакъв менте живот lol
Малко off-topic ,сори ама съм бесен ;)
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Какво ви е мнението за Blue Ice , като цяло как му понася бг климата, как е откъм напушване мирис, вкус, добив и т.н.

https://www.seedsman.com/eu_en/blue-ice ... ised-seeds
BigL139
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Мар 2022, 08:25
Been thanked: 1 time

Здравейте колеги, някой поръчвал ли е скоро от the attitude, интересува ме кой куриер оперира в Бг след като пристигнат в страната. Преди няколко години бяха Интерлогистика, но може да се е променило. От доста време не съм гледал, сега се надявам да се завърна 😊Благодаря
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

здравейте, някой гледал ли е до сега Sirius Black ? Тия лилаво/черни глави ? интересно ми е на снимки в нета изглежда доста WOW обаче семки не намирам във seedsman ...
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Magaria написа: 19 Дек 2022, 09:32 здравейте, някой гледал ли е до сега Sirius Black ? Тия лилаво/черни глави ? интересно ми е на снимки в нета изглежда доста WOW обаче семки не намирам във seedsman ...
Нямам опит с този сорт, но сега го погледнах за справка в growdiaries и ми се струва, че рекламните снимки, с които продават сорта (както и доста други сортове) са или много редактирани или са специално селектиран конкретен фенотип (който ако ти се падне-падне) или пък и двете.
SB.jpg
Аз за скромния ми опит съм имал едно наистина лилаво растение и то беше Pink Kush CBD 30:1 Auto на Seedsman, за съжаление нямам снимки да покажа, но главите си бяха наистина тъмно лилави.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 892
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

Много от снимките в гроудиарията е са събирани и редактирани от такива сайтове като нашия отдавна там не е за сравнение
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Няма значение, идеята ми е, че са реални снимки на градинари, не фотошопнати рекламни снимки или специално селектирани растения за снимане. Иначе да... даже на Мастър Бласъра един цял дневник някоя гадина го беше откраднала от тука и качила в диарията като свой.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравейте сиидсман кога трябва да имат промоции..
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”