Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Семена, сортове и банки

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Разглеждах малко семки и плпаднах на anesia seeds имат доста високи показатело отностно тхц...някой пробвал ли ги е досега? :ugeek:
wefelwel
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 17 Май 2019, 13:53
Has thanked: 75 times
Been thanked: 65 times

Някой може ли да ми препоръча някой сорт бял коз. Пуши ми се нещо такова ✌️🫡
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

wefelwel написа: 30 Авг 2023, 11:57 Някой може ли да ми препоръча някой сорт бял коз. Пуши ми се нещо такова ✌️🫡
До колкото ми е известно на мен главите изглеждат бели, заради богато засмоляване, тоест многото трихоми които покриват съцветията и създават впечатлението за бял/светъл цвят. Това освен от сорта, който ще избереш (виж там frostiest strains ever, и други подобни търсения) зависи до голяма степен от това как ще се развие растението, условия, грижи и т.н. Другото е, че след достатъчно отлежаване в буркани, хлорофилът ще се разгради и главите ще изсветлеят още повече, съответно ще изглеждат още по-бели, ако са достатъчно нафъчкани с трихоми. Това е май за белите сортове, но може някой друг да ти помогне с конкретна препоръка, тъй като аз съм по-скоро flavor отколкото look chaser :)
wefelwel
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 17 Май 2019, 13:53
Has thanked: 75 times
Been thanked: 65 times

iKAR написа: 02 Сеп 2023, 10:25
wefelwel написа: 30 Авг 2023, 11:57 Някой може ли да ми препоръча някой сорт бял коз. Пуши ми се нещо такова ✌️🫡
До колкото ми е известно на мен главите изглеждат бели, заради богато засмоляване, тоест многото трихоми които покриват съцветията и създават впечатлението за бял/светъл цвят. Това освен от сорта, който ще избереш (виж там frostiest strains ever, и други подобни търсения) зависи до голяма степен от това как ще се развие растението, условия, грижи и т.н. Другото е, че след достатъчно отлежаване в буркани, хлорофилът ще се разгради и главите ще изсветлеят още повече, съответно ще изглеждат още по-бели, ако са достатъчно нафъчкани с трихоми. Това е май за белите сортове, но може някой друг да ти помогне с конкретна препоръка, тъй като аз съм по-скоро flavor отколкото look chaser :)
Имаше един дилър преди 10 години си взимах от него преди да го опандизят. Та тоя продаваше само един вид винаги. Беше много светъл коза, главите бяха пухкави, вероятно е било сатива, но оттогава не съм срещал такъв коз. Напушваше много, много ми допадна, затова сега искам да го намеря за да си го отгледам и да се кефя😁😁
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

Здравейте , да ви попитам някой има ли опит с новите автоматици на RQS F1 Hybrid и ако да дали наиста са така както ги описват? Заинтригуваха ме два сорта Milky Way F1 и Titan F1 били много силни на THC: Ultra-high level , никъде не пише колко , освен в Villabafo че са по 30-40 % thc :DDD , също така не са мешани с руделис а с автомат имали по-малко фенотипни вариации, по-издръжливи и тн.
Станаха ми интересни , защото днес спираха тока в светлия период на цветето за 2 часа , а утре ще има профилактика(но така е , е по по-малките насели места , стара електропреносна мрежа и като се скапе нещо по три дена ремонти) . И това нещо бях го забравил , и се чудя дали за следващия гроу да не съм пак на автомати , защото като направят така с фотопериодното 3-4 пъти в месеца за по 2-3-4 часа нямане на ток и евала братле. Трябва някакви Ups да гледам ама тия където може да ми свършат работа за 2-3 часа работа , са 3 бона нещо не става .
Затова ми е интересно какво ви е мнението , за тези автомати , като цяло ? Мен по описание ме спечелиха и със сигурност ще ги пробвам за бъдеще.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

Growmie23 написа: 04 Сеп 2023, 15:54 Здравейте , да ви попитам някой има ли опит с новите автоматици на RQS F1 Hybrid и ако да дали наиста са така както ги описват? Заинтригуваха ме два сорта Milky Way F1 и Titan F1 били много силни на THC: Ultra-high level , никъде не пише колко , освен в Villabafo че са по 30-40 % thc :DDD , също така не са мешани с руделис а с автомат имали по-малко фенотипни вариации, по-издръжливи и тн.
Станаха ми интересни , защото днес спираха тока в светлия период на цветето за 2 часа , а утре ще има профилактика(но така е , е по по-малките насели места , стара електропреносна мрежа и като се скапе нещо по три дена ремонти) . И това нещо бях го забравил , и се чудя дали за следващия гроу да не съм пак на автомати , защото като направят така с фотопериодното 3-4 пъти в месеца за по 2-3-4 часа нямане на ток и евала братле. Трябва някакви Ups да гледам ама тия където може да ми свършат работа за 2-3 часа работа , са 3 бона нещо не става .
Затова ми е интересно какво ви е мнението , за тези автомати , като цяло ? Мен по описание ме спечелиха и със сигурност ще ги пробвам за бъдеще.
Това, което повече натискаха с тия нови сортове е, че едва ли не растат като клонинги, колкото и семки да сложиш всичките щели да бъдат много близки по вид растеж и тн. за 30-40% тхц не ми се вярва, ако беше така защо са сложили снимки дето мязат малко на шубраци :D . Иначе проблема ти с тока е кофти да, дано да можеш да си гледаш фотота не само автота, ама и на тях като им хванеш цаката са доста дащни. Пробвай ги ако искаш ще ми е интересно да видя как изглеждат. :)
Keep on growing :stone:
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

Spiral написа: 04 Сеп 2023, 20:26
Growmie23 написа: 04 Сеп 2023, 15:54 Здравейте , да ви попитам някой има ли опит с новите автоматици на RQS F1 Hybrid и ако да дали наиста са така както ги описват? Заинтригуваха ме два сорта Milky Way F1 и Titan F1 били много силни на THC: Ultra-high level , никъде не пише колко , освен в Villabafo че са по 30-40 % thc :DDD , също така не са мешани с руделис а с автомат имали по-малко фенотипни вариации, по-издръжливи и тн.
Станаха ми интересни , защото днес спираха тока в светлия период на цветето за 2 часа , а утре ще има профилактика(но така е , е по по-малките насели места , стара електропреносна мрежа и като се скапе нещо по три дена ремонти) . И това нещо бях го забравил , и се чудя дали за следващия гроу да не съм пак на автомати , защото като направят така с фотопериодното 3-4 пъти в месеца за по 2-3-4 часа нямане на ток и евала братле. Трябва някакви Ups да гледам ама тия където може да ми свършат работа за 2-3 часа работа , са 3 бона нещо не става .
Затова ми е интересно какво ви е мнението , за тези автомати , като цяло ? Мен по описание ме спечелиха и със сигурност ще ги пробвам за бъдеще.
Това, което повече натискаха с тия нови сортове е, че едва ли не растат като клонинги, колкото и семки да сложиш всичките щели да бъдат много близки по вид растеж и тн. за 30-40% тхц не ми се вярва, ако беше така защо са сложили снимки дето мязат малко на шубраци :D . Иначе проблема ти с тока е кофти да, дано да можеш да си гледаш фотота не само автота, ама и на тях като им хванеш цаката са доста дащни. Пробвай ги ако искаш ще ми е интересно да видя как изглеждат. :)
Всичко прочетох за тях , като инфо от RQS , и ме спечелиха . . Не ме блазни това че е 30-40%(Аз също не вярвам ), а че ги дават издръжливи като фотопериодните и точно това за фенотипите ми хареса че стават еднакви растения . За другия гроу някое от тях ще е или мефисто генетик на тях също съм навит от много време . За жалост ще отпаднат фопериодните . :weed: :weed: :weed
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 22 times

Привет Дрогари
Насочил съм се към Seedsman – Blue Dream (FastFlowering)
От вила бафо може ли мнения снимки знам че тук е предпочитан този сорт и бридър
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 340 times

SteemTosh написа: 05 Сеп 2023, 11:14 Привет Дрогари
Насочил съм се към Seedsman – Blue Dream (FastFlowering)
От вила бафо може ли мнения снимки знам че тук е предпочитан този сорт и бридър
На Вилабафо семки на сийдсмен няма, един съвет от по-опитните членове, не купувай нищо дето е фаст.
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Peggy Zina написа: 05 Сеп 2023, 15:00 На Вилабафо семки на сийдсмен няма, един съвет от по-опитните членове, не купувай нищо дето е фаст.
Между другото и на мен ми стана интересно и чекнах, имат Сийдсмен семки във Вилабафо.. но това с фаст-овете не знам.. нямам личен опит иначе тук сме виждали как цъфтят по 90 дни тия фастове хахахах :) А БлуДрийма като цяло не е особено бърз сорт, трябва си му време да налее и е по-сативест, тъй че изобщо не го виждам с тия 56 дни дето са написали, ама знам ли, може да са го направили супер бърз.. за сметка на нещо обаче ще трябва да е.. Нормалният фотопериоден небърз БлуДрийм е наистина супер и според мен, но много зависи и какво търсиш всъщност в тоя сорт. Защото дали е добре или не е добре зависи най-много от личните предпочитания, но аз със Сийдсман сортовете досега в скромния ми опит проблеми не съм имал особени.
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”