Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Нов съм и искам помощ.. ще бъда много благодарен на всеки които сподели по частица.

Семена марихуана
Nothavename1996
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Мар 2020, 12:46
Has thanked: 1 time

:coke:
Здравейте, преди два дена бях пуснал семената
На Бяла салфетка, израснаха коренчетата..
Имам следните въпрос преди да ги посадя днес В (кофичка от кисело мляко).
- трябва ли да стой на слънце кофичката?
- трябва ли да се полива с вода, и ако да, колко пъти дневно
- препарати
- торове( кога се изпозлват торовете и по-колко количество).
Ако ми помогнете много бих се радвал. Лек ден!
Успех на всички ви!!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Първо прочети сам,има доста информация тук и в нета.Виж тук статиите стъпка по стъпка как се действа,има дневници доста подробни.Аз ще ти подскажа само колкото да ги посадиш,че почвата е много важна!!! да бъде лека(торфен сусбтрат някой,не от тежките и кални градинска пръст),пухкава и рохкава да влиза въздух( с доста перлит например),леко влажна преди използване(ако трябва леко ще я донамокриш,но да не е накисната),не се притиска,когато се пълнят кофичките,а само леко се тръсва за да не се сбие.Дупки на кофичките предполагам знаеш за тях.
Докато не са се показали може и да не е на слънце,но вс епак вървят към светлината,така че по-добре да не е на съвсем тъмно......Щом има подало се бебе трябва светлина,но все пак ако е на силно слънце може да го изсуши(такава опасност засега няма).Може да се ползват и ЛЕД крушки и други подръчни(студена бяла светлина) с цел да не стане на спагет дълго е светлината е слаба през деня и е мрачно.
Поливането умерено,първия път като е намокрена почвата не поливай прекалено,трябва да има и период на съхнене,като внимаваш и да не пресъхне,нещо средно и ритмично.Колко пъти дневно не,ами колко пъти седмично по-скоро,защото не се полива всеки ден.Според това при теб колко бързо съхне горния слой.....
Торове засега не ти трябват за бебета(а ако избереш скапана почва няма да ти помогнат),но ще си прочетеш оттук натък подробностите за да знаеш какво да правиш и да купиш евентуално.По принцип по-добре да се подготвиш,да попрочетеш и да имаш основните неща преди да разпукаш семките:)
Nothavename1996
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Мар 2020, 12:46
Has thanked: 1 time

Какво да закупя като за начало за бебетата ми?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Nothavename1996 написа: 10 Мар 2020, 15:12 Какво да закупя като за начало за бебетата ми?
Започни с почва, да има в какво да ги засееш.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Nothavename1996
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Мар 2020, 12:46
Has thanked: 1 time

Sofia Cannabis написа: 10 Мар 2020, 18:31
Nothavename1996 написа: 10 Мар 2020, 15:12 Какво да закупя като за начало за бебетата ми?
Започни с почва, да има в какво да ги засееш.

Изпълнил съм тази стъпка, сега просто чакам. :)
Следваща стъпка?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Nothavename1996 написа: 11 Мар 2020, 20:24
Sofia Cannabis написа: 10 Мар 2020, 18:31
Nothavename1996 написа: 10 Мар 2020, 15:12 Какво да закупя като за начало за бебетата ми?
Започни с почва, да има в какво да ги засееш.

Изпълнил съм тази стъпка, сега просто чакам. :)
Следваща стъпка?
ок, може да качваш снимки също.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
VasilIliev
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 07 Мар 2021, 05:48
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Здравейте, каква почва ми трябва точно.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

VasilIliev написа: 21 Апр 2021, 04:03 Здравейте, каква почва ми трябва точно.
Мека, лека, рохкава с много перлит и пх 5.5-6.5.Чети отзад на пакетите, има хиляди видове, така че точно коя ти ще си решиш след като прочетеш още по темата. Можеш да разгледаш по гроушоповете какви продават за тези цветя, не е лошо и да се задълбочиш да прочетеш повече за марихуаната като растение, какво и е необходимо като допълнителна храна, кога.... Това ще ти отговори и на въпроса ти за торовете, а можеш просто да си избереш една серия и една почва от гроушопа и междувременно да се информираш сам за основното.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”