Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Помощ относно избор на сортове

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

Здравейте приятели.Имам опит в индора, но нямам възможност за такъв сега.Замислил съм аутдот с бързи автоматици, но не съм запознат с този тип сортове.
Изискванията ми са за бърз автоматик с добро THC, от 20 нагоре.Не искам фотопериодни, защото има много недоброжелатели които чакат да краднат.
Предложете ми нещо, естествено не очаквам добив като на фотопериодните, нещо от рода на 200грама би било добре.
За почва не знам само откъде и какъв компост да купя, понеже за индора съм ползвал само Аll mix.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

То, ако става дума и автоматиците се крадат :lol: Намери си читаво място и не се хвали наляво и надясно какво ще правиш! Успешен сезон!
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

Хваленето изобщо няма да го коментираме.
Целта ми не е "килата", а и понеже съм свикнал на индор ми е криво да има неща които не зависят от мен и да чакам до септември ми е много.
Искам помощ да избера сортове, другото знам как да го направя.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

200 грама от автомати на вън да изкараш трябва много сериозна подготовка. A не на последно място времето трябва да е много хубаво и без дъждовни дни. Лично аз поне, като характеристика не съм видял да дават 200 грама добив от 1 растение. Според мен, по добре се насочи към някой бързи фотопериодни семена. Аз до сега 200 грама от автомати никога не съм изкарвал, рекорда ми е миналата година 110 грама .
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

Значи описанията са много лъжливи или при някакъв климат, който ние нямаме.Много ми е криво, при индора всичко контролирам аз,тук много неща са въпросителни.
Добре, вече въпроса ми е какви фотопериодни да избера, изискванията са същите, бързи с добро или високо THC и нормален добив.
Може да пусна едно, две автоматични за да станат по-рано и да имам нещо или не си струва ?
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Аз съм доволен от Bubble Kush на RQS,почти като в описанието е.Много свежо беше ;) Гледах и други автоматици,но само това съм запомнил,това беше още по времето когато pickandmix съществуваше.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

headoff написа: 08 Мар 2020, 14:16 Здравейте приятели.Имам опит в индора, но нямам възможност за такъв сега.Замислил съм аутдот с бързи автоматици, но не съм запознат с този тип сортове.
Изискванията ми са за бърз автоматик с добро THC, от 20 нагоре.Не искам фотопериодни, защото има много недоброжелатели които чакат да краднат.
Предложете ми нещо, естествено не очаквам добив като на фотопериодните, нещо от рода на 200грама би било добре.
За почва не знам само откъде и какъв компост да купя, понеже за индора съм ползвал само Аll mix.
Като избереш вид, може да си направиш дневник за да следим развитието. Успех
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Аз миналата година бях много доволен от Auto Jack Berry XL, като за автомат го дават 20% THC имам няколко семки и с удоволствие и тази година ще го пусна пак.

Изображение
Focktor написа: Аз съм доволен от Bubble Kush на RQS,почти като в описанието е.Много свежо беше ;) Гледах и други автоматици,но само това съм запомнил,това беше още по времето когато pickandmix съществуваше.
Гледал съм го вътре този сорт преди 5 години и много ми хареса. Поне тогава в началото, когато почвах да гледам, това беше най - якия автомат, който бях гледал

Снимката е от 2016 Ноември
20161116_212337.jpg
20161116_213113.jpg
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Хахаха,да.На дъвка си мирише,много яко.И на настроение го докарва добре ;)
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

Ще направя дневник.Моля като споделяте сортове, давайте някаква информация колко време е цъфтяло,какво количество е дало, какво качество и каква ви е била подготовката.
Не знам защо дават някой автоматици доста над 200гр. добив ?
Давам като пример monster bruce banner
Пак казвам, никога не съм се занимавал с автоматици и това което чета и това което ми казвате много ме обърква.
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”