Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Външно от семка ?

Семена марихуана
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

:signw: здравейте момчета :weed:
Имам 10-15 семки и съм решил да гледам външно.. дупките са готови както и всичко останало.. микса ми е от чкч почва от дупките кокосови тухли, бат гуано, пепел от печка. Филм ми е с карането на порастнала разстения до мястото защото не е много близо.. на въпроса : мога ли да си ги покълна и направо да ги засадя в дупките ? Благодаря предварително ..
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

не е проблем, но трябва да сееш малко по-късно.... към края на Април - началото на МАЙ
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Благодаря, щото гледах че имало голям шанс да не стане ?!
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Благодаря за утешителни я отговор :) !
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

kingpin написа: 04 Мар 2020, 11:19 не е проблем, но трябва да сееш малко по-късно.... към края на Април - началото на МАЙ
Ти пробвал ли си този метод или някой ти е казал, че става?
По принцип е възможно, но е много рисковано да не бъдат изядени, докато са още малки. На мен охлюви са ми оставяли само стебло на растение на повече от 2 седмици на вън, а какво говорим за бебета.


@Goshkata1997 Много по добре е, дори и да нямаш бокс и техника, да ги подкараш във вас на балкона и тогава да идат на вън. Има начини да ги пазиш и с отрязани туби, един вид ги захлупваш и махаш капачката, все пак да влиза някакъв въздух.
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

изпробвано е... дори само от семка става, но иска по-чести поливки в началото.... може да сложиш отрязани туби от 10л за повече влага и топлина от парниковия ефект в началото
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Значи ще им сложа туби, на колко време да ги поливам като са малки и гд по колко
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

тубите освен парников ефект предпазват и от слани
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Аз съм пробвала няколко пъти от семка,но толкова много семена изхабих,докато изгледам няколко цветя накрая:)Просто какво ли не ги яде,трябва много често да си там,да са с туби да ги пазят.....А моите нито бяха покълнати,нито с туби,пак нещо се получи,но от 50 семки сигурно 10 и то не всички женски,смятай каква загуба ако пазаруваш семки на дребно.Едните ги бях сложила от есента дори,там нещо не ми се получи работата:)Другите нахвърлях директно рано напролет,позакрих ги да не ги ядат птици и нахвърлях клони върху дупката да не ровят животни.Много бяха покарали бебета,но беше се засушило и загинали почти всички....Трябва често да ги наглеждаш.Стана,но не го практикувам.Разсадчета,макар и малки(в едно кашонче все може да ги донесеш до там,в кутийки и в чашки поне да са подкарани доколкото може при теб) все пак би било по-успешно.Но може де,не е невъзможно.......Обаче си остави резервни,ако се прецакат първите да имаш още семки за втори опит.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

За тая цфл ка трябва ли дросел, защото имам два дросел с с лампи по 600в хпс, но те светят на разстения вътрешно.. иначе засега мисля да ги покълна и да ги сложа в дупките и на сяко семе туба отгоре.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”