Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

SwogLy Outdoor 2020

Семена марихуана
SwogLy
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Мар 2019, 14:01
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

Подготовката за сезона започна, пристигнаха и семената от RQS. Всичко си пристигна точно малко не съм доволен от бонуса видно защото са ми сложили 5 броикй от White widow но няма нищо де с бонуса и мойте стават общо 8 (да има за сеене).
Ако някой може да даде мнение за Purple Queena, че за първи път ще вадя такъв сорт на вън, под мнение искам да кажа(устойчивост, степен на отглеждане, как е със нашите температури и тн..)
IMG_20200225_115747.jpg
Screenshot_20200225_115653.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравей, пожелавам ти успех с отглеждането тази година. Искам само да те попитам, като 2-ра снимка си сложил торове на Био Бизз с тях ли смяташ да храниш на вън? Според мен има много по- хубави неща, дори направени от теб. С техните торове не, че не става, но ще ти излезе 1-во много скъпо, 2-ро за тези пари които ще дадеш има много по- добри решения.

За сорта за, който питаш аз не мога да изразя мнение.
SwogLy
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Мар 2019, 14:01
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

Vetrushka написа: 25 Фев 2020, 13:13 Здравей, пожелавам ти успех с отглеждането тази година. Искам само да те попитам, като 2-ра снимка си сложил торове на Био Бизз с тях ли смяташ да храниш на вън? Според мен има много по- хубави неща, дори направени от теб. С техните торове не, че не става, но ще ти излезе 1-во много скъпо, 2-ро за тези пари които ще дадеш има много по- добри решения.

За сорта за, който питаш аз не мога да изразя мнение.
Благодаря, че коментира.
Така е не са много евтини, но са много ефективни,(чувал съм че се доближават най много до натурални и био съставки) за втора година ги използвам и съм изключително доволен точно тези на снимката + (Alg-A-Mic) но в този комплект не е включен, а колкото до това да си правя отварите сам, не съм много запознат с това а и искам с изпитаното да поливам.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Ами щом си доволен хубаво, но аз само 1 година се занимавах Indoor с тях и повече не искам и да ги помирисвам. Единствено Bio Hevan от техните неща има някакъв смисъл. Този Bio Grow го замества напълно една-две кофи лайна от кокошка в 100 литра вода. Bio Bloom си една чиста меласа, а колкото до root juice има много по хубави неща от него на същите пари, а аз на вън до сега не съм ползвал изобщо.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

SwogLy написа: 25 Фев 2020, 12:06 Подготовката за сезона започна, пристигнаха и семената от RQS. Всичко си пристигна точно малко не съм доволен от бонуса видно защото са ми сложили 5 броикй от White widow но няма нищо де с бонуса и мойте стават общо 8 (да има за сеене).
Ако някой може да даде мнение за Purple Queena, че за първи път ще вадя такъв сорт на вън, под мнение искам да кажа(устойчивост, степен на отглеждане, как е със нашите температури и тн..) IMG_20200225_115747.jpgScreenshot_20200225_115653.jpg
Миналата година го ударих на безплатни семки - то не беше skunk24 , RQS
и накрая ми тръгна само една. :)
Останах с една горила, гледам те, че и ти си си купил. Старта ми тръгна много на криво. Изкарах 10 см чикия края на юни. С дупката и торовете нещата си дойдоха на място . Края на септември го отсякох, след чистенето ми даде 210- 220 грама. Вярно, не бяха най-красивите и плътни глави, ама напушваха брутално!
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
SwogLy
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Мар 2019, 14:01
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

Josep92 написа: 29 Фев 2020, 18:21
SwogLy написа: 25 Фев 2020, 12:06 Подготовката за сезона започна, пристигнаха и семената от RQS. Всичко си пристигна точно малко не съм доволен от бонуса видно защото са ми сложили 5 броикй от White widow но няма нищо де с бонуса и мойте стават общо 8 (да има за сеене).
Ако някой може да даде мнение за Purple Queena, че за първи път ще вадя такъв сорт на вън, под мнение искам да кажа(устойчивост, степен на отглеждане, как е със нашите температури и тн..) IMG_20200225_115747.jpgScreenshot_20200225_115653.jpg
Миналата година го ударих на безплатни семки - то не беше skunk24 , RQS
и накрая ми тръгна само една. :)
Останах с една горила, гледам те, че и ти си си купил. Старта ми тръгна много на криво. Изкарах 10 см чикия края на юни. С дупката и торовете нещата си дойдоха на място . Края на септември го отсякох, след чистенето ми даде 210- 220 грама. Вярно, не бяха най-красивите и плътни глави, ама напушваха брутално!
Живот и здраве, ако всичко е наред тази година ще споделя мнението ми за Gorillata
Пожелавам на всички успешен сезон.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Да да ...но за 24-27 лв взема ш trypack и още едни банани си забъркваш...някои друга екстра още и си ти....за 30лв ползваш най близкото до био.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Искаш да гледаш OUTDOOR с купени торове? Ти трябва да си богат човек!
Ииии щом за втора година ги използваш, колко пари ти излезе торенето миналата година?
SwogLy
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Мар 2019, 14:01
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

WDScorpio написа: 01 Мар 2020, 08:29 Искаш да гледаш OUTDOOR с купени торове? Ти трябва да си богат човек!
Ииии щом за втора година ги използваш, колко пари ти излезе торенето миналата година?
Богат човек? Много силно казано, миналата година ми излезе около 100 лева без семената тук говоря за 3 растения, а и не торях с цялата гама на Biobizz тази година ще е малко по различно, общо торовете ми излизат около 160-170 лева.
Този pack на Biobizz които съм споделил на първият пост + algamic на Biobizz е точно 136,50 лева + пестициди който не съм взел и не им знам точно цената. (нямам желанието да използвам пестициди но не мога да се справя с вредителите, ако някой има някаква идея освен тютюн и вода да сподели)
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Не твърдя, че съм прав, но сметките ми не съвпадат с твоите.
Bio-Grow - 2-4ml/l ~ или средно 3ml/l
Bio-Bloom - 2-4ml/l ~ или средно 3ml/l
Ако предположим, че поливаш с 30л вода на седмица (Което е малко), то ще ти трябват по 90мл. тор на седмица (имаме от 18 до 24 седмици за пълно развитие на едно нормално растение)
Нека кажем, че са 21 седмици Х 90мл. на седмица = 1890мл. Х 3 растения 5670мл.
BioBizz Bio-Grow 5л. 75.00лв.
BioBizz Bio-Bloom 5л. 90.00лв.
= 165.00лв. и до тук е само grow bloom и то само 5 литра

И пак повтарям Не твърдя, че съм прав!
Аз лично за 1.50лв ще си купя три чувала и ще ги напълня с тор от някое торище, а за още 10-15лв ще си купя пилешка тор. Вече за цъфтежа бих се изглезил и може да си купя тор за Guanokalnog за още 30-40лв

Успех.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”