Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Въпрос относно поръчка от сайта на Humboldt Seeds ?

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
Fashionfox
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 15
Регистриран на: 21 Фев 2020, 00:25
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Колеги , някой поръчвал ли е от сайта на Humboldt Seeds ? Понеже съм се насочил натам... :passg:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Fashionfox написа: 22 Фев 2020, 20:56 Колеги , някой поръчвал ли е от сайта на Humboldt Seeds ? Понеже съм се насочил натам... :passg:
Аз семената на Humboldt Seed Organization си ги купувам през сайта на Seedsman. Два пъти съм поръчвал семена директно от сайта на производителите и в двата пъти получих по-малко бонус семена от това, което щях да получа от Seedsman.

Просто Seedsman са голям търговец и пазаруват хиляди семена и брийдърите им ги дават на много по-голяма отстъпка, (не като на нас цена за 1- 3-10 -100 семки ) както им дават бонус безплатни семена и така Seedsman дават много добра цената на семената, защото имат голяма отстъпка, но освен това дават бонис безплатни семена от брийдъра в случая Humboldt Seeds и дават допълнително безплатни семена от тяхната си банка на Seedsman и бонус безплатнте семена са на базата изхарчени пари.
Както и ако ползваш биткойн ще получи още % отстъпка и допълнтелно бонус безплатн семена, ако ползваш за плащане Биткойн.
#bitcoin

В сайта на Seedsman можеш да следш за промоциите им или в тази тема:
viewtopic.php?f=9&t=272&p=7242#p7242

#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”