Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнение за за 000000000

Семена марихуана
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Колеги някой поръчвал ли е от този Бг сайт за семента Веднага щом получа отговор трия темата за да не се сметне като спам.Благодаря предварително
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Има един банер, пише Seedsman, цъкаш, поръчваш и не се занимаваш с глупости.
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

Влязох в сайта и след 1 минута го затворих.. Защо?
Доставка: до 16 дни ?!?
Поръчката: "Идва в оригиналната опаковка на съответната банка" ?!?
Минимална поръчка 130лв ?!?!
И куп други подозрителни неща... Та... Защо изобщо да използвам някой си друг, като мога да вляза в официалния сайт на съответната банка и да си поръчам от там...
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Aз с удоволствие бих поръчвала от български сайт(както исках да направя и с вейповете,разбира се ако може да облагодетелствам българи) за семена ако българите въобще имаха чувство за бизнес,каквото имат чуждите фирми.Значи за по-малко от 130 лева пръста си не мърдат хахахахаИ 16 дни хахахах та то от Англия идват за седмица,максималното въобще
е две седмици.Тоест те ще ми ги поръчат от Сийдсмен ли,какво?!:)Тоест нямат ги на склад(ама и по-добре,защото щяха да са стари,кой ще ги изкупи от тях тука),ами и те ги поръчват,сигурно и цената ще надуят малко,че да вземат и те нещичко и затова не щат за по-малко от 130.......Е ,както каза xploder, що па да не ги прескоча направо?:)А и им нямам доверие как ще разполагат с личните ми данни,след като и аз и те сме в БГ.
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

:signw:

Реклама

Иначе аз също бих си поръчал от бг сайт стига продуктите да са свежи и в оригиналните опаковки

Надявам се някой ден да видим и бг принтери с бонус снимки към всяка поръчка

Хаха на гугъла
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Сайт за семена и то с българско участие - не бих го пипнал и с двуметрова пръчка!
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Scorpi Ти да не си на клонинги?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Какво значение има??
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Риск печели, риск губи..... Всеки си носи отговорността от къде и какво ще пазарува. Има хора включително и от моя край, които имат много семена и нямат кво да ги правят и са ми продавали, понякога и подарявали и нито един път не са ме преметнали. Пак казвам - парите са ваши, отговорността си е ваша!
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”