Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

mon4o_2002 Подготовка за outdoor проект 2020

Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

[email protected] написа: 19 Фев 2020, 09:26 Добре как да съм сигурен че като платя ще пристигнат смисъл директно на адреса идват и ти го оставят във пощата ли ? Питам защото не искам да дам 150+лв и да не дойде нищо
Сигурно няма никъде. Сигурното е само едно, че един ден ще умреш. Както другото сигурно е че един ден ще умрем всички. Хах До тук със сигурните неща.
Добре, ти прочете ли, че не желая да се обсъждат доставки и поръчки публично?! Какво направи? Продължи да питаш публично...Погледна ли сайта на Seedsman.. там си пише?! Погледна ли какво пишат хората?!
Разгледай и дневници във форума и ще видиш, че 80% от хората пазаруват от Seedsman, сигурно, защото сме тъпи и горим с парите. Хаха
Виж пич, това им е бизнеса на хората от Seedsman и са супер стабилна фирма, и са най-големият търговец на семена на европейския пазар. Включително имат собствена банка за семена, защото работят с толова много брийдъри и банки, и имат достъп до толкова много генетика, че е напълно нормално, че имат и собствени сортове.(просто кръстосват най-добрите неща до който имат достъп) Няма да си позволят да си серът на името за 150 лв. Ако има проблем ще те компенсират по един или друг начин, ако причината е в тях. На мен до сега от Seedsman винаги са ми пристигали нещата.
Обаче всичко се случва, така че гаранция няма за нищо. Ще ти дам прмер: Последните 2 седмици имам 2 пратки, които са ми счупени (не семена, а стъклария), но куриери не пазят дори със знак чупливо, дори опаковани нещата и ми начули доставката. Така се случват и човешки грешки.
Но както казах, ако грешката е по вина на Seedsman те компенсират за това. Но ако грешката е твоя, може и да не те компенсират.
За това си им дай реален адрес, а те данните ти не ги обсъждат с други 3-ти лица.

Също така Seedsman имат различни опции за доставка, като ти си избираш дали да дадеш повечко пари или по-малко за доставката. (дали да ползваш стелт, дали да са в оригиналните опаковки или не и т.н.)
Но никъде на доставката няма да пише канабис семена или Seedsman.
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

благодаря на всички за съветите и че ме разобедихте да поръчвам от мафията тази седмица ще ги поръчам,очаквайте подробен дневник очаквам отново същото съдействие отново защото както написах съм зелен и знам елементарните работи само.
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Seedsman = 99.9% сигурна доставка и застраховка на пратката + тракинг код... Просто няма как да останеш с празни ръце.
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Мисълта ми директно до врата ли идват само това неразбрах
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

да на вратата ще ти изпратят известие да отидеш да си ги вземеш от офиса на фирмата Ако се забавиш може да ти се обадят по телефона, Но ти като имаш тракинг number може да следиш Къде ти е пратката всеки един момент Така че споко
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Благодаря много колега но този код нещо не го намирам,имаш ли идея горе долу до колко време пристигат защото и това не видях да пише
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

За този код трябва да си избрал registered mail като опция за доставка... Това включва и застраховка на пратката, но се до плаща 6-7 евро
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Искам също да попитам имам карта но няма пари във нев като отида да вкарам не е нужно да е паунд а български пари нали? Извинявам се за малумните въпроси но за първи път поръчвам от друга държава и плащам по този начин
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Да в бг лева също става
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

колеги опитах се да поръчам вкарам номер на карта всичко и изписа някаква грешка опитах 10 пъти сигурно ще съм принуден от мафията да взеа просто немога да се оправям със този seedsman
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”