Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

mon4o_2002 Подготовка за outdoor проект 2020

Семена марихуана
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Здравейте на всички решил съм тази година да направя един outdoor проект,та обмислям да засадя 10 фотопериодични и 10 авто цъфтящи семките ще са микс от seeds mafia,интересува ме кога да сложа семките за покълване и кога да ги сложа във бокса и колко време да ги държа преди да ги искарам навън ще ги подкарвам на 600w hps,интересува ме също на колко часа светлина да ги пусна във началото още докато са във бокса така че да си съвпадне със светлинния период който ще е навън,Благодаря предварително на всички :stone:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

[email protected] написа: 17 Фев 2020, 02:04 Здравейте на всички решил съм тази година да направя един outdoor проект,та обмислям да засадя 10 фотопериодични и 10 авто цъфтящи семките ще са микс от seeds mafia,интересува ме кога да сложа семките за покълване и кога да ги сложа във бокса и колко време да ги държа преди да ги искарам навън ще ги подкарвам на 600w hps,интересува ме също на колко часа светлина да ги пусна във началото още докато са във бокса така че да си съвпадне със светлинния период който ще е навън,Благодаря предварително на всички :stone:
Здравей и добре дошъл във форума. Хубаво си се спрял на 20 сремки, но 20 растения се гледат трудно, особно, когато трябва да им мъкнеш вода. По-добре по-малко бройки, но добре отгледани. По-добре по-малко бройки но с качественни семена. Чести грешки на неопитните е от лакомия да скочат на много растения и после получават същият добив, като от 1-2 добре отгледани.
Най-важното нещо ти е гена, а семкте на seedmafia са скапани. За същите пари, който си дал на seedmafia-та щеше да си купиш по-добри семена, по-качествени семки и повече от Seedsman. Seedmafia ви лъжат с една бърза доставка утре за която плащате зверски пари и с качествоо. Имаше време да си поръчаш семената и да ти присгтигнат... ама бързата работа е срам за майстора.

Подкарай ги под 600 w MH, а не HPS.(заради спектъра на светлината) Директно под 600 в ли ще ги слагаш? Лампата трябва да е на голямо разстояние в началото за да не ги опече. Можеш на 18/6 и постепнно да намаляш до дневната навън или както си прецениш. Това със свелината преди вадене е голям чалъм.

Успех с проекта.
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Напълно ми е ясно че 20 се гледат тегаво преди съм правил експерименти и вече горе долу знам какви неща да купя против гадини как да дозирам препарати кога как във момента правя индор проект придружен със експерименти
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Предполагам че ще се справя но се колебая Бяла или черна саксия черната много ще се напича бялата много ще се забелязва и обмислям белите да ги направя камуфлаж за автоматите съм приготвил 7.5л а за фотоперидите 11.5 семките още не съм ги купил,от мафията Ми е оферта защото идват по Еконт за 1 ден а други сайтове който правят доставки по Еконт незнам
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

колеги днес ходих да търся място и хоп натъкнах се на стара градина имаше 5-6 туби по 20л пълни до горе със вода както и прскала триони но са доста стари предполагам 2-3 години ако не и повече интересуваме ме тази вода където я намерих дали ще мога да я използвам като е толкова стара защото мястото е найстина трудно и да спестя малко труд и мъчения
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Писна ми да слушам за seedsmafia....... продават семки, които нямат нищо общо с истината! Знам за поне 7-8 човека с поръчани семена от там и имат проблеми, или нямат кълняемост или продадено за автоматик се оказа фото. Seedsman имат доставка за 5-15 дни и продават качествени семена, плюс това имат подаръци.
Ако трябва да избирам да купя семена от някакви схемаджии като seedsmafia или от утвърден и 100% сигурен сайт като seedsman с над 3,000 сорта и 140 производителя - познай, кое ще избера.

Чужда градина НЕ СЕ ПИПА - точка по темата

Искаш да слагаш саксии за outdoor? и то 7 литрови - ти сигурно се шегуваш :D
Аватар
Notch
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 63
Регистриран на: 24 Яну 2019, 13:13
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Ако нямаш вода наблизо е малко невъзможно, 20 растения искат много вода. Вземи си няколко фото периодни (НЕ от seedsmafia), както казаха другите seedsman е добър вариант. Пусни ги на лампата, може да ги топираш или lst, изкопай им дупки за навън, дълбоки но и широки също. С тези саксии нищо няма да изкараш.
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Как става доставката от seedsman и плащането ?
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

[email protected] написа: 19 Фев 2020, 00:42 Как става доставката от seedsman и плащането ?
Нужно ли е публично да се обсъждат доставките и плащания? Доставката идва, като всяка друга доставка от чужбина. Получаваш код за проследяване.
Плащането става като на повечето места от който пазаруваш онлайн: кредитна / дебитна карта, пари по пощата (не препоръчително), банкове превод (скъпи такси) и биткойн (при анонимно плащане с битокоин и получаваш % намалене и допълнителен бонус безплатни семена)

В сайта на Seedsman си има Payment Options, има и Discreet Shipping ...но информацията я искате на готово. :roll:

Преди време имаше хора, които качваха снимки на пратките си заедно с адреса си.... с пощенскят си клон... и т.н. След което имаше няколо недоставени или увредени доставки... защо ли? Ами светкахте всички за всичко, че и как изглеждат пратките. Избягвайте да обсъждате публично поръчки.

viewtopic.php?f=9&t=272

#БГКоноп
[email protected]
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Фев 2020, 20:31
Has thanked: 19 times
Been thanked: 94 times

Добре как да съм сигурен че като платя ще пристигнат смисъл директно на адреса идват и ти го оставят във пощата ли ? Питам защото не искам да дам 150+лв и да не дойде нищо
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”