Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Моят Любимият Сорт

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

firstcitizen написа: 10 Окт 2021, 20:15
SugarLeaf написа: 06 Сеп 2021, 11:12
Josep92 написа: 05 Сеп 2021, 11:36

Имах предвид някой да го е гледал навън.....
За аутдор по-важно е КОГА ще започне цъфтежа, а не КОЛКО ще продължи. Затова автоматиците са най-подходящи за аутдор, а също и ако искаш бърза реколта. УСПЕХ!
Глупости.

Дайте мнение за сорт който да опитам тази година за външно отглеждане ,на нищо не мога да се спра ..обърках се тотално
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

SugarLeaf написа: 13 Окт 2021, 21:55
firstcitizen написа: 10 Окт 2021, 20:15
SugarLeaf написа: 06 Сеп 2021, 11:12

За аутдор по-важно е КОГА ще започне цъфтежа, а не КОЛКО ще продължи. Затова автоматиците са най-подходящи за аутдор, а също и ако искаш бърза реколта. УСПЕХ!
Глупости.
Без да искам да те обиждам, но вече за пореден път ми доказваш, че си адски невеж относно канабиса. Поне вземи се обоснови с кое по-точно не си съгласен?!

Има сортове, който започват да цъфтят на 13-14 часа (дневна) светлина, а други предпочитат 12 часа. В случая това може да е разлика от поне 2-3 седмици във времето, когато говорим специално за аутдор. Малко е сложно за разбиране, но позволи ми да те "светна" за нещо, ако е възможно...

Накратко ако едно растение започне да цъфти на 13 часа, т.е. началото на август и е готово за 8-9 седмици това означава, че ще е готово за бране към края на септември, НО ако започне да цъфти на 12 часа, т.е. към края на август - началото на септември и цъфтежа му е с продължителност 10-11 седмици това означава, че ще е готово за бране чак в края на октомври. А на някой стативи им трябват дори 12-13 седмици за цъфтеж и трудно се гледат навън, освен ако не са в оранжерия.

УСПЕХ!!!
може ли да кажеш кой сорт започва да цъфти на 13 14 часа ,защото винаги уцелвам някакви които както казахте Вие стават края на октомври
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Търси сортове , които да са повече индика и с по-кратък цъфтеж. Като цяло за навън са подходящ по-бързи сортове , може и хибриди и от тях има такива дето цъфтят по-бързо.
Това кога ще започне да цъфти не зависи от сорта а от мястото на което отглеждаш . При мен години на ред без значение какво съм пускал си почват около 10-15 август .
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Gugi написа: 16 Фев 2023, 12:03 Търси сортове , които да са повече индика и с по-кратък цъфтеж. Като цяло за навън са подходящ по-бързи сортове , може и хибриди и от тях има такива дето цъфтят по-бързо.
Това кога ще започне да цъфти не зависи от сорта а от мястото на което отглеждаш . При мен години на ред без значение какво съм пускал си почват около 10-15 август .


Благодаря колега ,а да попитам още нещо ако опъна началото на август една зелена мрежа върху цветята дали ще ускори процеса на цъфтеж при положение ,че ще намаля светлината ,(зелена мрежа най често използвана за предпазване от градушка )
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Fast Buds от скоро имат FF семена.
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”