Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Моят Любимият Сорт

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Тук всеки може да сподели своят любим сорт .Напълно нормално е човек да има повече от 1 любим сорт :) Така, че не сте ограничени от бройка . Не е задължително, но е плюс ако добавите снимка на вашия любим сорт :)

Моите любими сортове са :
Fruti spirit (Blueberry x White Widow )
Chocolate Kush ( Chocolope x Kosher Kush )
Lemon Haze (Silver Haze x Lemon Skunk )
Liberty Haze
Прикачени файлове
Fruıt Spırıt на  39 дни цъфтеж
Fruıt Spırıt на 39 дни цъфтеж
Fruıt Spırıt  на  39 дни цъфтеж
Fruıt Spırıt на 39 дни цъфтеж
Fruıt Spırıt  и Lıberty Haze  на  39 дни цъфтеж
Fruıt Spırıt и Lıberty Haze на 39 дни цъфтеж
Liberty haze в ляво майка за клонинги, в средата и дясно са клонинги fruit spirit на RQS ползвани за майки .На 39 дни цъфтеж са и 3-те. Фрута има още 3 седмици до фазата в която го искам .
Liberty haze в ляво майка за клонинги, в средата и дясно са клонинги fruit spirit на RQS ползвани за майки .На 39 дни цъфтеж са и 3-те. Фрута има още 3 седмици до фазата в която го искам .
Долната глава е Fruit Spirit. Горната е на един CBD автоматик на Seedsman . (Сорта на автоматика вече не се предлага заради нестабилната му генетика, но на мен ми хареса на ефект)
Долната глава е Fruit Spirit. Горната е на един CBD автоматик на Seedsman . (Сорта на автоматика вече не се предлага заради нестабилната му генетика, но на мен ми хареса на ефект)
Fruit Spirit
Fruit Spirit
Fruit Spirit
Fruit Spirit
Fruit Spirit
Fruit Spirit
Fruit Spirit
Fruit Spirit
Fruit Spirit
Fruit Spirit
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Моите любими сортове са:
1.Chocolate haze
2.Super silver lemon haze
3.Fruit spirit
4.Bubba kush
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

Любимите ми сортове са тия, дет фащат. ПРедвид, че почти никога не знам какво гледам си е правилен отговор. От яките тупалки съм срещал White Berry като много вкусен, skywalker като най-силен
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Аз нямам определен любим,по-скоро зависи от обстоятелствата,а и имам тепърва да почвам да ги пробвам:)А много обичам и да си правя миксове между два и повече в една цигара......Искам да гледам чисти сативи,защото много по-рядко ми с е е случвало.
Аватар
braZdi
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 19
Регистриран на: 21 Дек 2018, 00:03
Has thanked: 11 times
Been thanked: 26 times

Засега класацията ми е
1. Silver Haze + всички негови разновидности :)
2. Brooklyn Sunrise
3. Purple Queen
но често се мени :) Най обичам сатива доминант хибриди ;)
kukuk
Градинар
Градинар
Мнения: 20
Регистриран на: 12 Яну 2019, 07:31
Has thanked: 78 times
Been thanked: 23 times

1. Super Silver Lemon Haze
2. The Church
3. Jock Horror
Afghani, Hindu Kush, Master Kush, Purple Urkle, Gelato, Space Queen, G13, Mango Kush, Sour Diesel, Purple Haze, Kali Mist, Tangie, UK Cheese, Tahoe OC, Pineapple Express, AK-47, Blue Dream, Fruity Peblles, C99 (Cinderella99), Chemdawg, Skunk #1, Trainwreck ама най-обичам да си пуша марокански, афганистански или непалски хашиш. :D :hookah: :weed5: :weed4:
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

AuToBaN написа: 06 Юни 2021, 14:50 Кои са най силните сортове трева които сте пушили ? :weed: :weed: :weed: :stone: :passg: :bong: :snort: :passj:
Dos Si Dos 33 на Barneys Farm. И на вкус го докарваше, при все че лошо го изсуших.... Неслучайно го гледам и тази година. Гледам беше накупил бая семки на барни, но направи ли нещо с тях не те знам....Тъй както не съм фактор във този форум, ще те помоля ти и останалите, да не отваряте нова тема за всеки, въпрос, който ви хрумне, форумът се разводнява супер много и не може да се следи същественото!
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Ak kush
Lemon skunk
Jack herer
Power russia
Gorilla bomb
Lemongrass
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Josep92 написа: 06 Юни 2021, 15:31
AuToBaN написа: 06 Юни 2021, 14:50 Кои са най силните сортове трева които сте пушили ? :weed: :weed: :weed: :stone: :passg: :bong: :snort: :passj:
Dos Si Dos 33 на Barneys Farm. И на вкус го докарваше, при все че лошо го изсуших.... Неслучайно го гледам и тази година. Гледам беше накупил бая семки на барни, но направи ли нещо с тях не те знам....Тъй както не съм фактор във този форум, ще те помоля ти и останалите, да не отваряте нова тема за всеки, въпрос, който ви хрумне, форумът се разводнява супер много и не може да се следи същественото!
Да засях ги и им се начупиха стъблата бяха тънки като конец , ама тук там оживя някое....
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Нищо,АМА НИЩО не може да ми е по-любимо от хубаво отгледан Blue Dream! ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”