Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Royal Queen Seeds RQS

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
SwogLy
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Мар 2019, 14:01
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

Искам да попитам, правили сте поръчки от Rqs, доволни ли сте и имали вероятност да изгубят пратката защото ще плащам с btc :geek:
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

SwogLy написа: 30 Яну 2020, 16:03 Искам да попитам, правили сте поръчки от Rqs, доволни ли сте и имали вероятност да изгубят пратката защото ще плащам с btc :geek:
Сайта е сигурен ако за това питаш, а колкто за пратката, може да се случи вскичко, но в голяма част от случайте всичко е наред.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

SwogLy написа: 30 Яну 2020, 16:03 Искам да попитам, правили сте поръчки от Rqs, доволни ли сте и имали вероятност да изгубят пратката защото ще плащам с btc :geek:
Миналата година имше няколко бг потребители с откраднати семена. Аз лично точно три пъти съм си поръчвал оттам и всичко си ми е пристигало както си му е реда. Даже послесдният път пратката ми не беше стелт и пак си пристигна всичко, при все , че беше обемна. Ако твърдо си се решил да пазариш от там избери стелт опция- за някое-друго евро си връзваш гащите! Желая ти успешен сезон! :weed5:
Последно промяна от FikiStoraro на 31 Яну 2020, 17:16, променено общо 1 път.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

SwogLy написа: 30 Яну 2020, 16:03 Искам да попитам, правили сте поръчки от Rqs, доволни ли сте и имали вероятност да изгубят пратката защото ще плащам с btc :geek:
SwogLy добре дошъл във форума на Гръсти.

Не мога да ти дам актуална информация за Royal Queen Seeds, защото съм поръчвал последно преди 5-6 годни от тях. Тогава всичко пристигаше и беше наред когато поръчвах, но от тогава много неща може да са се променили. Спрях да ползвам Royal Queen Seeds, защото почнах да ползвам Seedsman и да отглеждам предимно регулари. Просто за същите пари получавах по-голям избор от семена, защото избирам между много банки и брийдъри, по-добри семена (гени) и повече безплатни семена.
Бях доволен от Royal Queen Seeds и съм отгледал прекрасни растения от тяхни семки. Просто почнах да гледам регулари, а и семена на други банки. Въпреки това, едни от любимите ми сортове са от на Royal Queen Seeds. Примерно Fruit Spirit, много лесен сорт за отглеждане и силно го препоръчвам на новобранци, защото самият сорт не е капризен и не иска много торене. Много сладък, вкусен и повдигаш. Не е приспиваща сила, защото е Сатива Доминант и не е от най-дащните сортове, но дава доволно и опрелено е един от най-вкусните, които съм пушил. Сатива Доминант е и можеш да го пушиш през деня, защото те повдига, усмивхва и фокусира. Примерно на Рояла Northern Lights дава много повече добив, много по-плътни глави и е много по-силен (направо ти набива един в чутурата), но NL им направо те изкривята, докато Фрутчето има уникален вкус, които си заслужава само заради него отглеждането, а и има отлични лечебни ефекти. Имат и други хубави сортове.

Seedsman имат нещо като 15%-25% отстъпка за плаще с BTC + 4 бонус безплатни семена само, защото правиш поръчка с BTC и отделно още безплатни семена на базата колкото изхарчиш за семена и от коя банка пазаруваш, защото и от банката могат да ти пуснат допълнително безплатни семена. (стават безплатни семена заради плащане с BTC + безплатни семена за изхарчена сума + безплатни семена от банката ) Можеш да им разгледаш промоциите и семките.

https://www.seedsman.com/en/cannabis-se ... aid=Grysty

Както Josep92 спомена миналата година имаше колеги, които се оплакаха, че са им откраднали семената, като от пратките са взети само семената от Royal Queen Seeds и пратката им е пристигнала отворена и празна, но след това от RSQ им предложиха ваучер или да им ги изпратят повторно.

Както каза WDScorpio,всичко се случва.

#БГКоноп
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Аз ползвам rqs от доста време ....единственото нещо е да дадеш 5 е отгоре и да ти ги сложат в CD...така минава без проблеми.....но на плика пише амстердам .....и ако в...софия ...там по пощите явно има разни тарикати дето са наясно ......и ги придобиват.....така че .....сам си направи изводите!?!?!?!
Аватар
Notch
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 63
Регистриран на: 24 Яну 2019, 13:13
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Някой да е останал без семена тази година?
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”