Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Микродозиране с псилоцибинови гъби

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7123 times
Been thanked: 4750 times

странджа написа: 16 Сеп 2021, 12:56
MixedGreens написа: 16 Сеп 2021, 11:28 Трюфелите са по слаби от гъбите. Най добре ако искаш мощен трип е да си отгледаш гъби. Инъче супер че си се повлиял от трюфелчитата.
Ами ,за сега ми се струва трудно и сложно да отгледам гъби.Но за мен по големия въпрос е дали има наистина положително въздействие върху мозъка?
Аз продължавам да искам да бъда успешен човек които живее добре.Не искам да бягам от реалността в така наречения "трип"
Да предупредя това е лично мнение, не съм лекар. Но ще трябва да потърсиш реална промяна ако нещо не те задоволява в живота да го установиш и премахнеш/промениш, защото медикаментозното лечение с антидепресанти не решава реалните проблеми, а само те зашеметява и дори ставаш и зависим от медикаменти, нов проблем. И пак в крайна сметка проблемите остават а ти си все така депресиран, само че упоен. Това дори затруднява решаването им допълнително. В дългосрочен план някакви упражнения, ходене на планина, подходяща диета, допълнителни витамини/микроелементи, терапия, но не с хапчета,търсене на билкови препарати и въпросните гъби са по-добро решение, отколкото да да се закачиш на рецепта. Опитвай, търси други варианти трайно да се пребориш с каквото те измъчва. Ние всички искаме да сме успешни и да живеем добре, понякога не се получава или трябва, малко усилие и няма нужда от депресия, а от решения🙂
А с гъбите изследвай себе си, използвай трипчето добре🙂Поне няма да ти нанесат вреда, което не може да се каже за антидепресантите.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Депресията отдавна е намаляла, само безсънието ме мъчи.
Много по добре се чувствам откакто взимам "Лъвска грива" вече не ми е така стегната и тежка главата.
Областта в мозъка която отговаря за самоанализ и самооценка при хората в депресия била много по голяма от нормалното.Казват в ютуб че псилоцибина намалява притока на кръв към тази област, увеличение и удебеляване на невронните връзки, спиране на зависимости, изчезвал страха от смъртта при неизлечимо болни....
Все интересни и сериозни резултати, звучи прекалено добре за да е истина.
Мен това ме интересува, пак казвам така наречения ТРИП сам по себе си не ми е интересен.Но да не бъда негативен, може би ще пробвам още няколко пъти.Благодаря на всички за мненията. :)
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

странджа написа: 18 Сеп 2021, 18:05 Депресията отдавна е намаляла, само безсънието ме мъчи.
Много по добре се чувствам откакто взимам "Лъвска грива" вече не ми е така стегната и тежка главата.
Областта в мозъка която отговаря за самоанализ и самооценка при хората в депресия била много по голяма от нормалното.Казват в ютуб че псилоцибина намалява притока на кръв към тази област, увеличение и удебеляване на невронните връзки, спиране на зависимости, изчезвал страха от смъртта при неизлечимо болни....
Все интересни и сериозни резултати, звучи прекалено добре за да е истина.
Мен това ме интересува, пак казвам така наречения ТРИП сам по себе си не ми е интересен.Но да не бъда негативен, може би ще пробвам още няколко пъти.Благодаря на всички за мненията. :)
Радвам се за позитивните резултати!
Ако имаш възможност би ли споделил с подробности какво точно си направил от къде си купил и как си дозирал за постигнатия резултат. Вярвам, че подобна информация, ще бъде безкрайно полезна за хора в същото положение.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Сигурно не съм се изразил добре.
В интернет се твърди че псилоцибина дава такива резултати, аз не съм ги постигнал.
Хората които са интелигентни , умни и успешни полагат огромни усилия. Не е възможно ние останалите хора да очакваме просто да прескочим всички пречки и трудности в живота като вземем вълшебно хапче/или в случая вълшебна гъба/.
Може би заедно с житейския опит, прочетените книги, хранителните добавки и тази гъба да има някакъв принос.Но няма едно вярно и работещо за всички решение на проблемите.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Само да добавя, следващото нещо което ще пробвам е МЕТОДА НА ВИМ ХОФ. Ще има семинар следващия месец в София където ще се практикува метода му на дишане и след това потапяне в ледена вода.Има в България и други хора които го практикуват.
Малко е далеко от темите в сайта но реших да споделя.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Ако не искате да го гледате цялото , изгледайте последните 10 минути https://youtu.be/seG-RLxnnQQ
LetsHaveFun
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Авг 2023, 08:42
Has thanked: 36 times
Been thanked: 5 times

Inna написа: 19 Юли 2019, 11:55 Тук става дума за гъби,ЛСД и прочее психеделици,което е тотално различно от амфети,мет и тн и това микродозиране изобщо нес е отнася за такива.Тези лайна могат да ти докарат само болести,не да ти развият каквото и да било.Аз вече виждам ефектите им при хора от моето поколение,които са се блъскали с тях няколко години и повече:(Бих те посъветвала направо да спреш да се занимаваш с подобни боклучаци,всяка секунда ,която си на такова ти е изгубена безвъзвратно!Иди на планина и тренирай там да видиш има ли разлика с надрусан с долни химии в кварталната градинка/фитнес:)И аз съм ги употребявала и щом говоря така не ще да е случайно.Съжалявам за всяка една загубена минута с това нещо.Не можеш ли просто да тренираш за здраве?ако опиташ да ядеш свястни неща и да тренираш ще има истински ефект за тялото ти.И какви тренировки,какво по-точно развиваш и тренираш на мет и антидепресанти?!!!:DКардио хахахаха,абе то сърдечен удар на 20 години може да получиш от тва мутренско произведение!За антидепресантите в момента правим с една приятелка проучване,тъй като тя е на предписани такива и нещо не се чувства никак по-малко депресирана,затова...и ги редуват различни...…..и тя започва да търси друг изход(впрочем това е по-тематаз агъбите,аз и обяснавам какво пише тук за микродозирането им),много внимавай защото с тези неща се свиква,после-проблеми със съня и при спиране-още по-силна депресия.Да гледаш коз и да пиеш такива неща?
Здравейте виждам ,че темата е стара но ми стана интересно ако може да попитам как се развиха нещата с вашета приятелка? Питам защото и аз имам опит по темата 🙏🏻😅
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7123 times
Been thanked: 4750 times

LetsHaveFun написа: 11 Авг 2023, 14:04
Inna написа: 19 Юли 2019, 11:55 Тук става дума за гъби,ЛСД и прочее психеделици,което е тотално различно от амфети,мет и тн и това микродозиране изобщо нес е отнася за такива.Тези лайна могат да ти докарат само болести,не да ти развият каквото и да било.Аз вече виждам ефектите им при хора от моето поколение,които са се блъскали с тях няколко години и повече:(Бих те посъветвала направо да спреш да се занимаваш с подобни боклучаци,всяка секунда ,която си на такова ти е изгубена безвъзвратно!Иди на планина и тренирай там да видиш има ли разлика с надрусан с долни химии в кварталната градинка/фитнес:)И аз съм ги употребявала и щом говоря така не ще да е случайно.Съжалявам за всяка една загубена минута с това нещо.Не можеш ли просто да тренираш за здраве?ако опиташ да ядеш свястни неща и да тренираш ще има истински ефект за тялото ти.И какви тренировки,какво по-точно развиваш и тренираш на мет и антидепресанти?!!!:DКардио хахахаха,абе то сърдечен удар на 20 години може да получиш от тва мутренско произведение!За антидепресантите в момента правим с една приятелка проучване,тъй като тя е на предписани такива и нещо не се чувства никак по-малко депресирана,затова...и ги редуват различни...…..и тя започва да търси друг изход(впрочем това е по-тематаз агъбите,аз и обяснавам какво пише тук за микродозирането им),много внимавай защото с тези неща се свиква,после-проблеми със съня и при спиране-още по-силна депресия.Да гледаш коз и да пиеш такива неща?
Здравейте виждам ,че темата е стара но ми стана интересно ако може да попитам как се развиха нещата с вашета приятелка? Питам защото и аз имам опит по темата 🙏🏻😅
Здрасти! Моята приятелка се чувства много по-добре и е намалила лекарствата до минимума, като смята да го спре.Тези, които пиеше по времето на този пост изобщо ги съкрати, остана някакъв стабилизатор, който не посмяла да спира, защото е с биполярно и все пак следва на лекаря основни препоръки.За шастие лекарката и не я превръща съзнателно в токсикоманка, какъвто е общия случай с психичните проблеми. Тя обича да пуши коз и на нея и действа добре. Не за всеки е така да предупредя, но на нея и помага. Продължава си и с алтернативна помощ, аюрведа, малко йога,масаж,ходим си на планина..... Гъби така и не сме яли с нея, но сме си го говорили и планирали за допълнително разчупване. 😂
LetsHaveFun
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Авг 2023, 08:42
Has thanked: 36 times
Been thanked: 5 times

Inna написа: 12 Авг 2023, 00:16
LetsHaveFun написа: 11 Авг 2023, 14:04
Inna написа: 19 Юли 2019, 11:55 Тук става дума за гъби,ЛСД и прочее психеделици,което е тотално различно от амфети,мет и тн и това микродозиране изобщо нес е отнася за такива.Тези лайна могат да ти докарат само болести,не да ти развият каквото и да било.Аз вече виждам ефектите им при хора от моето поколение,които са се блъскали с тях няколко години и повече:(Бих те посъветвала направо да спреш да се занимаваш с подобни боклучаци,всяка секунда ,която си на такова ти е изгубена безвъзвратно!Иди на планина и тренирай там да видиш има ли разлика с надрусан с долни химии в кварталната градинка/фитнес:)И аз съм ги употребявала и щом говоря така не ще да е случайно.Съжалявам за всяка една загубена минута с това нещо.Не можеш ли просто да тренираш за здраве?ако опиташ да ядеш свястни неща и да тренираш ще има истински ефект за тялото ти.И какви тренировки,какво по-точно развиваш и тренираш на мет и антидепресанти?!!!:DКардио хахахаха,абе то сърдечен удар на 20 години може да получиш от тва мутренско произведение!За антидепресантите в момента правим с една приятелка проучване,тъй като тя е на предписани такива и нещо не се чувства никак по-малко депресирана,затова...и ги редуват различни...…..и тя започва да търси друг изход(впрочем това е по-тематаз агъбите,аз и обяснавам какво пише тук за микродозирането им),много внимавай защото с тези неща се свиква,после-проблеми със съня и при спиране-още по-силна депресия.Да гледаш коз и да пиеш такива неща?
Здравейте виждам ,че темата е стара но ми стана интересно ако може да попитам как се развиха нещата с вашета приятелка? Питам защото и аз имам опит по темата 🙏🏻😅
Здрасти! Моята приятелка се чувства много по-добре и е намалила лекарствата до минимума, като смята да го спре.Тези, които пиеше по времето на този пост изобщо ги съкрати, остана някакъв стабилизатор, който не посмяла да спира, защото е с биполярно и все пак следва на лекаря основни препоръки.За шастие лекарката и не я превръща съзнателно в токсикоманка, какъвто е общия случай с психичните проблеми. Тя обича да пуши коз и на нея и действа добре. Не за всеки е така да предупредя, но на нея и помага. Продължава си и с алтернативна помощ, аюрведа, малко йога,масаж,ходим си на планина..... Гъби така и не сме яли с нея, но сме си го говорили и планирали за допълнително разчупване. 😂
Много се радвам,разбирам я напълно 🙏🏻аз самия дъм минъл пез какви ли не медикаменти състояния депресивни психози и тн....не знам как да го кажа продъл винаги ме е крепяма треват аз съм го усещал,а повярвай след нещата който ми се случиха и лекари и семейстел и всички скочика срещу марихуаната ...аз знаех че не е тя причината но никой не искаше да ме чуе....а и нямах избор бях изцяло зависим и нямах какво да направя ,както и да е дълга история искам само да кажа че аз след всичко преминато употребявам само и единствено марихуана намерих своя начин въпреки всички и всеки защото усещах че това е моето спасение,от скоро заплчнах да се запознавам с Гъбките и съм меко казано жестоко заинтригуван ,може бу леко изплашен все още,но си мисля че искам да осъществя контакт с тях..но все още не съм готов твърде скоро ги открих. Поздрави на вашета приятелка са знае че не е сама🙏🏻
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Първо микро. те, ще ти кажат после дали ставаш. Ако не ги кефиш като приятел, ще те изгонят ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”