Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Микродозиране с псилоцибинови гъби

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Публикувай отговор
Семена марихуана
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Евала ,човек-кратко,точно и ясно.Като опитам тези трюфели ,стига да пристигнат, ще пиша дали е имало някакъв ефект.
Значи двете добавки Лъвска Грива-Неврохелт плюс/българско производство/ имат екстракт от плодно тяло.А другите две Swanson, Haya Labs съдържат мицел.
Ти доколкото разбирам не си пробвал самата гъба, а хранителна добавка.Ако по принцип се чувстваш добре е нормално да не усетиш нищо.Същото са ми казвали познати за левзеята/че не усещат успокояващия ефект/но аз съм го усещал.На мен са ми малко повече нервите и затова може би.
Като свърша лъвската грива ще пробвам и тези CBD капки, да не смесвам много работи наведнъж.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Вчера имаше проблем със сайта.Както и да е, получих от Нидерландия пратката с гъбите,пристигна за около 2 седмици-6 капсулки по 1 грам.
Вчера изядох един грам на гладно сутринта и понеже бях след нощна смяна доста уморен имаше лек успокояващ ефект,все едно съм изпил 50гр. ракия.Като пропуснах 1 ден да взема антидепресанта.
Днес изядох на гладно 2 гр. обаче не усещам нищо.
За утре остават 3 гр. ще ги изям пак на гладно с вода.
Вече направих по голяма поръчка трюфели мексикана А.
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Имай на предвид че изграждаш и резистентност.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

MixedGreens написа: 31 Авг 2021, 19:11 Имай на предвид че изграждаш и резистентност.
Какво имаш предвид ,резистентност към гъбите заради антидепресанта ли?
Утре ще са 3 дни без антидепресанта, и ще изям останалите 3гр.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

При яденето на гъби се изгражда толеранс - сиреч ако ядеш днес 1г утре трябва да изядеш 3г за да усетиш ефекта от първи ден и заради това хората, които микродозират го правят през 3 дни. Първи ден ядеш, втори и трети почиваш, а на 4ти пак ядеш.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

WDScorpio написа: 31 Авг 2021, 22:28 При яденето на гъби се изгражда толеранс - сиреч ако ядеш днес 1г утре трябва да изядеш 3г за да усетиш ефекта от първи ден и заради това хората, които микродозират го правят през 3 дни. Първи ден ядеш, втори и трети почиваш, а на 4ти пак ядеш.
Ясно, ще опитам да изкарам още 2-3 дни без антидепресанта и тогава ще пробвам пак 1гр.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Имам 2 въпроса, днес ми пристигна втората пратка с 60гр трюфели мексикана А.
Само първия път когато изядох 1 гр. усетих нещо ,следващите -1 или 2 гр. нямаше никакъв ефект.Това дали означава че и от 5гр. мексикана А ,е възможно да не усетя нищо.
Защо в техния сайта пише че след като се отвори пакета от 15г. има срок на годност 2 дни и трябва да се съхранява в хладилника.Тоест ако изям 5 гр. останалите 10 за два дни ще си изгубят ефекта.Взел съм си и трип стопер за всеки случай.
Някой от вас дали е поръчвал същите-мексикана А ,и случвало ли му се е да няма ефект.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Сега разбрах какво имате предвид под трип.
Явно ми е трябвала по голяма доза, от първите 7гр не усетих нищо.Изчаках около 30мин и взех останалото от пакета, общо 15гр. Трябваше да минат още 30-40мин и започнах да усещам загряване в гърдите и корема.
Сложих си една дреха на очите, за да е тъмно и да виждам разни цветове и форми.Бях ухилен през цялото време, най интензивно беше първият час и половина.Усещането е много хубаво.....не знам как да го опиша.
Не може да става дума за халюцинации изобщо, и си разсъждавах трезво.
Негативното е единствено лошия вкус в устата,май трябваше да хапна малко кисело мляко и бисквита.Сега минаха два часа, общо взето усещането намаля но пак съм много ухилен и леко упоен.
Благодаря на WDScorpio за точната информация.
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Трюфелите са по слаби от гъбите. Най добре ако искаш мощен трип е да си отгледаш гъби. Инъче супер че си се повлиял от трюфелчитата.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

MixedGreens написа: 16 Сеп 2021, 11:28 Трюфелите са по слаби от гъбите. Най добре ако искаш мощен трип е да си отгледаш гъби. Инъче супер че си се повлиял от трюфелчитата.
Ами ,за сега ми се струва трудно и сложно да отгледам гъби.Но за мен по големия въпрос е дали има наистина положително въздействие върху мозъка?
Аз продължавам да искам да бъда успешен човек които живее добре.Не искам да бягам от реалността в така наречения "трип"
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”