Ganja Photos Големите глави

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 980 times
Been thanked: 1572 times

Не е мазна глава,но е мазно хешче :lol: .От танджито го направих,само от листата.
20190dfgfghdfhdfhdfhdfhin.jpg
asdasdasdfasf.jpg
Keep on growing :stone:
insatru999
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 24 Яну 2019, 23:25
Has thanked: 26 times
Been thanked: 54 times

Здавейте,днес ще споделя опит от едно абсолютно медицинско растение с високи нива на cbd без кой знае какъв психически ефект,но с уникални възможности за отпускане на мускулатура,отпускане на психиката,има моменти без конкретна причина имам тежест в гърдите и няма оправия,не и след като запаля Auto CBD Sugar gom.Винаги успява да премахне неразположения в тялото и духчето на 100% Много е добър на масло при проблеми със стомаха,спазми на пилора,обиконовенно проблемите с пилора удрят в жилите,поне при мен е така и се почват болки из цялото тяло по жилите и там където се събират няколко,обикновенно стави и тн,там болките са идеални,но маслото успява да отпусне всичко и след поемане на оризово зърно от него.Сутринта ставам като обезкостен,нямам болки в ставите,мускули и жили.Добива е над средния,растението не е претенциозно.Нямам идея как се справя с торовете,гледал съм го само на гуано,вода и меласа.
Прикачени файлове
DSC_3384.jpg
DSC_3375.jpg
DSC_3379.jpg
DSC_3405.JPG
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

И аз гледах Шугар гом ,дали е същия?!На кои е?Не беше супер чук,но си хващаше добре.Е,не бих повторила чак..:)Бяха ми дали два-Макси Гом май беше и Шугар гом,като Макси-то ми се стори по-силно.....
insatru999
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 24 Яну 2019, 23:25
Has thanked: 26 times
Been thanked: 54 times

Inna написа: 19 Фев 2019, 10:59 И аз гледах Шугар гом ,дали е същия?!На кои е?Не беше супер чук,но си хващаше добре.Е,не бих повторила чак..:)Бяха ми дали два-Макси Гом май беше и Шугар гом,като Макси-то ми се стори по-силно.....
Точно тези са,и шугар и макси са супер,но да ти кажа за силата при цбд според мен го усеща най добре човек с болежки или неразположения на духа,тогава чак виждаш колко потенциал имат в себе си,иначе ако си ок и ги пушиш за напушване не ги търси тях.От тях на тинктура и баба ми целия ден е усмихната,защото няма болки и не се притеснява за глупости.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

Да,да именно,ЦБД сортовете са си специално за терапевтични нужди,даже някои хора и по-възрастни(или пък деца) биха предпочели да избегнат ефекта на ТХЦ(който на мен ми харесва и който пък е нужен за други заболявания)но ако търсим да се напушим здраво просто, не са з а предпочитане:)
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Няколко джудженца седмица, две преди финала. :roll:
Прикачени файлове
LSD.jpg
JACK.jpg
DNA.jpg
ALL.jpg
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Много са яки, но защо са толквоа ниски?
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Защото бокса е четвърт квадрат и 90 см висок, но като цяло можеше да са една идея по-високи и така трябваше, но уви :)
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Immnumerouno написа: 22 Мар 2019, 19:38 Защото бокса е четвърт квадрат и 90 см висок, но като цяло можеше да са една идея по-високи и така трябваше, но уви :)
Бокса добре, но аз по-скоро питах как си ги направил толкова ниски.
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

kot написа: 22 Мар 2019, 20:12
Immnumerouno написа: 22 Мар 2019, 19:38 Защото бокса е четвърт квадрат и 90 см висок, но като цяло можеше да са една идея по-високи и така трябваше, но уви :)
Бокса добре, но аз по-скоро питах как си ги направил толкова ниски.
Схемата е следната :) Вегетация до 4-та двойка разклонения, топиране и отстраняване на първата двойка, 3-4 дни след рязането, смяна на режима на 12/12. Гоним 6 връхчета от 3-4 растения, като очакванията са средно по около 5-6 г на връхче, следователно от 3 около 100 г.
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”