Ganja Photos Големите глави

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Как блазни и дразни, колко са мазни тия Грали. Доволен ли си от брийда и стрейна?
Трима приятеля останаха разочаровани от DNA genetics, казаха че са им продали реплика на семките.

Не останах доволен. Не оправдаха очакванията ми. Много нестабилен ген. Май го обрахме рано, още десетина дена искаше според мен, та за това ще се въздържа с критиките. Неоправдано висока цена на семките. Иначе са фотогенични - да! :?
мир
completely mad
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1264
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1808 times
Been thanked: 3267 times

Ето как изглежда Critical + 2.0 на Dinafem, след 4 месеца кюринг. Много съм доволен сорта и тази година ще го повторя отново. Много бързо влиза в цъфтеж, края на Юли месец започна цъфтежа при мен и края на Септември беше готов на 100% Единиствения минус е, че като се прекали с него или ако пуша няколко дни под ред от него, боли глава. Растението не е пръскано с нищо от началото на цъфтежа и не знам каква е точно причината. На последната снимка е 2 седмици преди финала.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Оуу тоя критикъл верно бая мазно изглежда. :D
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
insatru999
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 24 Яну 2019, 23:25
Has thanked: 26 times
Been thanked: 54 times

DSC_1276.jpg
Здравейте колеги,влизам с първи пост,простете ми ако нещо не съм уцелил с настройките в форума,нов ми е и ми е мазало.Снимката е на Blueberry OG на Barney's Farm outdoor.Уникален аромат,не се променя месеци в буркана,дори в глава неприбрана на точното място се усеща аромата на боровинка.Главите са плътни и твърди,така започват от самото начало.Стана ми любим,единственият проблем е че градината ми е с малко по висока влажност и той там хваща мухъл,не много но ако не се обръща внимание ще ти се реве какви глави трябва да махаш.Ефекта е каша в главата,ревах години че търся да ми прави каша,сега намерих ама ми идва повечко кашата,а смес от Bluebbery og и Kosher съм неадекватен като преди 20 години в началото.
insatru999
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 24 Яну 2019, 23:25
Has thanked: 26 times
Been thanked: 54 times

Този път ще минеме на живо растение,снимките са ми на друго устройство и скоро ще кача повече.Тук говорим за Hindu Kush на Sensi забил нос в буркана усещам леко тежичък аромат като на петрол,както го описват американците ама де да знам как ухае петрола даго е...,та все едно е билка дето ти казва ,не ме яж,в нашия случай ще се случи точно обратното.Пробвам го на цигара но без тютюн,вкуса влиза като на сено ,след което усещаш аромат подобен на прах за пране или сапун в устата,слава на Бога,не дере,влиза и излиза без кашляници и тн.Държа да отбележа че е отглеждано само на гуано и неща които мога да изям или изпия точно преди да ги сипя на бебчетата.Стигаме до ефекта:За болки и кривини по тялото е супер,обезболява и ти изолирс духчето от тялото,на хората с болежки това е безценна помощ за да си поемът дъх и дс съберът сили за новите тегоби.Казвам го така защото съм си приел болежките и проблемите че са ми път към израстване и изчистване на всичко негативно от живота,тялото,ума и душата.Билката ми е един отличен приятел,на които винаги мога да се облегна и разчитам,винаги ми помага но трябва точния сорт за точният проблем,ако билката не е помогнала значи не е точният сорт.
Последно промяна от insatru999 на 06 Фев 2019, 12:48, променено общо 4 пъти.
insatru999
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 24 Яну 2019, 23:25
Has thanked: 26 times
Been thanked: 54 times

Hindu Kush на Sensi (Outdoor)
Аромата е тежък и бие на петрол макар да нямам идея как ухае той ;)На цигара без тютюн го пуша и на вдишване е като сено,чак при задържане и издишане се усеща леко търнив по езика и пак за мен сравнително натрапчив аромат,не много определим.
Ефекта тук е по ценното:Облекчава болка и помага на духа,тялото и душата на човек да се заредят със сили,защото остава болежките на тялото на заден план и се чувстваш изолиран от външни фактори,като болка и неразположения.Успя да ми поотпусне мускулите а до тук най-доброто за това е Пандора ауто на Парадайс.
Прикачени файлове
DSC_4967.jpg
DSC_4973.jpg
DSC_4975.jpg
DSC_4974.jpg
DSC_4978.jpg
DSC_4979.jpg
insatru999
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 24 Яну 2019, 23:25
Has thanked: 26 times
Been thanked: 54 times

Shaman Duch Passion (Outdoor)
Аромата от буркана след 5 месеца е на прясна репичка,след като го минах на гриндера се отвориха повече аромати ,наситени ,сладки и много наподобяват на виолетки ама качествени наситени виолетки :) и леко остатъчен аромат на мента към края.Това е лилав що годе сорт и си има плътността на лилавия сорт,поне от 10 тина ударни лилави се усеща една особена плътност на аромата,мисля че ще мога да позная лилаво само по аромат.!Сега ще свия и ще кажа аромат на пушене,дърпам без да е запалена(винаги го правя,знаете че качествен ли е,ще се насладиш на неповторима дръпка на сухо ;)Та без да е запален пурва дръпка е пак на виолетки но странно че първосигнално се сетих за роза и като се замисля има и в това вярно.Паля:винаги го правя като първо обгарям върха,чакам го да се позапали и чак тогава дърпам,има разлика от това да ти е в устата и направо със запалката да го подкараш.Дърпам и е наситен дим но съснсравнително лек вкус ,прилича ми на дървесен ,първа асоциация е с Испания и дърветата по крайбрежията,имат странен аромат които в топлите дни направо го инхалираш.И пак се усеща леко,типичния лилав аромат.
Ефекта:Идеален за през целия ден,от ставане до лягане.Идеален за срещи с хора,дори и преди това да ти е криво и да не искаш да комуникираш,след няколко друпки си говориш с които видиш.Нямаш проблеми,не се връзваш на околния свят,той не те интересува,ти си си добре!
Плюсове:Издържа на мухъл а е гледано в място идеално за тая работа :) Става средата на септември,много е яко защото щом почне да цъфти го виждаш как бърза към финала.
Прикачени файлове
DSC_4758.jpg
DSC_4778.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

Супер изглеждат всички!:)И много хубави описания на ефекта,изобщо ти много хубави смоук репорти ще пишеш усещам:)Аз също съм го гледала Шамана,малко го измъчих,но беше доста добре,не супер чук(аз май и рано го обрах),но много хубава сативка,наистина свежа.Той ми беше първия вид,който си купих и въпреки тъпото ми гледане тогава все пак ми хареса:)Моя не беше много цветен както се надявах,този по ми харесва!
"след което усещаш аромат подобен на прах за пране или сапун в устата"Внимавай,тези миризми и вкусове може да значат някакъв мухъл,сапуна особено,също ако има нещо като ментово.Огледай ги добре!
insatru999
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 24 Яну 2019, 23:25
Has thanked: 26 times
Been thanked: 54 times

Inna написа: 06 Фев 2019, 13:28 Супер изглеждат всички!:)И много хубави описания на ефекта,изобщо ти много хубави смоук репорти ще пишеш усещам:)Аз също съм го гледала Шамана,малко го измъчих,но беше доста добре,не супер чук(аз май и рано го обрах),но много хубава сативка,наистина свежа.Той ми беше първия вид,който си купих и въпреки тъпото ми гледане тогава все пак ми хареса:)Моя не беше много цветен както се надявах,този по ми харесва!
"след което усещаш аромат подобен на прах за пране или сапун в устата"Внимавай,тези миризми и вкусове може да значат някакъв мухъл,сапуна особено,също ако има нещо като ментово.Огледай ги добре!
Ина мерси много за хубавите думи!Огледал съм го внимателно и няма грам мухъл,даже му се радвах че е устойчив.Лилавите знаеш че са със странни после-вкусове,но мерси че ми обърна внимание.Ако са полезни тия постове,мога още да направя ;)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

Да,направи,разбира се,че са полезни!И приятни за разглеждане:)
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”