Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mars Hydro LED осветление

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Днес разглеждаме една от най-достъпните опции в бранша. Говоря за MarsHydro, китайска компания, чиито много достъпни LED светлини за отглеждане бавно спечелиха одобрението на градинарите.

Mars Hydro е водещ производител на LED осветителни тела от 2009 г. Със собствен екип от изследователи, дизайнери, разработчици, производствени инженери и тестери. Ангажирани да предоставят висококачествени продукти на своите клиенти, те са световен доставчик, със складове в Китай, САЩ, Канада, Германия, Великобритания, Австралия.

Доставка
Доставката до България е бърза в рамките на 5-15 дни и е освободена от мито, ДДС и такси. Ако бъдете уведомени за всякакви допълнителни такси, ще имате правото да променяте или отменяте поръчката си за пълно възстановяване. Всички пратки идват с DHL от склад в Германия. Когато артикула го няма на склад в Германия и се предлага в склада във Великобритания, той може да бъде доставен от склада в Обединеното кралство но ще е необходимо малко допълнително изчакване. Проследяващият номер за поръчката ще бъде изпратен на имейл адрес в рамките на 24 работни часа след обработката на поръчката. И можете да проверите актуализираното състояние, когато влезете в акаунта си.

Политика за връщане на стока
Имате право да върнете или замените стоката в рамките на 30 дни след доставката.


Всички продукти са сертифицирани по CE и RoHS, докато специфичните продукти притежават ETL сертификат. Тези сертификати гарантират, че предлаганите от вас продукти са преминали строги тестове за безопасност и не съдържат опасни материали.

Какъв тип светодиоди използват?
Marshydro използва предимно LED чипове Epistar, но в някои от по-висококачествените си модели те използват и Cree или Osram LED чипове.

Ето малко информация за техните спектри според описанието на техните продукти.

Бели светодиоди в обхвата на:

2700K
3000K
Нанометрови светодиоди със следните изходи:

455nm
460nm
465 пМ
470nm
615nm
625nm
630n
640nm
645nm
650nm
Инфрачервена (IR)

Марс също предлага центрирани показания за измерване на PAR (микромоли) с повечето от техните панели.

Гаранция
Компанията предоставя пълна 3-годишна гаранция срещу дефектни части и крушки, а също така има линия за поддръжка на клиенти, разположена в страните, в които се съхраняват складове, за да се гарантира ефективна помощ за вашите въпроси. 30-дневна гаранция за удовлетвореност също идва с всеки продукт, което ви позволява да върнете своя артикул, ако не е това, което сте очаквали или сте искали.

https://www.mars-hydro.com/
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Код за отстъпка:grysti
mars-hydro-banner.jpg
mars-hydro-banner.jpg (125.52 KiB) Преглеждано 2680 пъти
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Моето оборудване е от Марс Хидро лампата ми е TWS 2000 и палатката ми е от тях. Дойдоха за няколко дни. Имаше много подаръци с лампата, Темометър за температура и влага, метър за почвата и таймвр за лампата.
Лампата е доста качествена и за парите си е направо идеална. Може да се регулира има две отделения.
Гледала съм клипове и мерят струват и определено са това, което твърдят, че са.
Аз съм бос градинар, но миналия гроу имам добри резултати 247 гр. При консумация 300 вата.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Именно твоя дневник с тяхна лампа им дадох за пример,понеже искаха да видят гроу с тяхно оборудване👍😁Харесаха го много👌
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Един ден с нас се свързват от Mars Hydro и ни пишат, че искат бизнес кооперация с нас, да ни станат спонсори и да ги рекламираме. Супер! :) Почнахме да се чудим от къде Mars Hydro са разбрали за Гръсти?

В процеса на комуникация с тях, се оказва, че Inna им е писала. Браво и благодаря, че си им писала! Евала! :)
Така се роди кода за отстъпка: grysti
Inna написа: 19 Яну 2020, 19:43 Именно твоя дневник с тяхна лампа им дадох за пример,понеже искаха да видят гроу с тяхно оборудване👍😁Харесаха го много👌
Сега разбирам, че си им пратила дневника на Mamadana. Браво и на теб и на Mamadana.
Женската сила, яко натиска във форума. :)

Виждате ли, как едни малки действия, могат да се окажат много значими последствия. Това важи за всичко, включително за опазване на Природата. Красотата е в малките неща...


Mamadana написа: Моето оборудване е от Марс Хидро лампата ми е TWS 2000 и палатката ми е от тях. Дойдоха за няколко дни. Имаше много подаръци с лампата, Темометър за температура и влага, метър за почвата и таймвр за лампата.
Лампата е доста качествена и за парите си е направо идеална. Може да се регулира има две отделения.
Гледала съм клипове и мерят струват и определено са това, което твърдят, че са.
Аз съм бос градинар, но миналия гроу имам добри резултати 247 гр. При консумация 300 вата.
Това са си добри резултати дори и не за новоборанец, а за новобранец са прекрасни резултати :)

П.П. Осъзнах нещо и се смях със сълзи от радост, какво нещо е Съдбата.

#БГКоноп
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Inna написа: 19 Яну 2020, 19:43 Именно твоя дневник с тяхна лампа им дадох за пример,понеже искаха да видят гроу с тяхно оборудване👍😁Харесаха го много👌
Значи, аз мога да кажа само в отговор.
Я па ти😀😀😀
Аз съм пълна пародия на градинар. Ама поне се радвам, че и аз съм полезна с нещо у тоя форум.
racata
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Фев 2020, 11:27
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Здравейте , градинари имам нужда от малко помощ.Искам да покарам няколко за навън и искам да използвам осветление на марс, може ли да ми препоръчате каква лампа да си поръячам за запалтка 120/120/200 ? Според вас колко ще могад а подкарам в тазаи платка . :) И дали несъм закаснял като си малко с одкарването като се има в предид че другата седмица ми иедват семенцата. :joint: :joint:
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Според мен си ти трябват 400 500 вата за такъв бокс
alexzaeka
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Фев 2020, 16:14
Has thanked: 1 time

Имам малък проблем със моята лампа изгоря ми баласта но чак във вторник мога да го сменя та въпроса ми е дали ще е чак толкова голям проблем да им влкюча енергоспестяващи по 150w 8 на брой за няколко дни ? период цъфтеж са !!!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

alexzaeka написа: 22 Фев 2020, 17:10 Имам малък проблем със моята лампа изгоря ми баласта но чак във вторник мога да го сменя та въпроса ми е дали ще е чак толкова голям проблем да им влкюча енергоспестяващи по 150w 8 на брой за няколко дни ? период цъфтеж са !!!
Пускай да им свети, каквото имаш. Кофти ще им е, но поне ще ги поддържа докато оправиш баласта. Ако е само за няколко дни, няма да е проблем.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”