Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mars Hydro LED осветление

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Mars Hydro Emmie
V.I.P
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Апр 2020, 14:01
Has thanked: 15 times
Been thanked: 46 times

Изявление от Mars Hydro ( Марс Хидро )

Здравейте на всички, за съжаление ви информираме, че се е увеличила цената на повечето от нашето осветление, поради липса на склад. Новите запаси показват много бавни признаци за пристигане, но знаем, че повечето клиенти не могат да чакат след поръчка, така че сега цените включват цената за доставка, за директно изпращане от Китай. За съжаление това сега е поради специалната ситуация, а разходите за доставка също нарастват драстично и скоростта на доставка е по-бавна.

На международните логистични компании (DHL, FedEx, UPS) цената им се покачва три или четири пъти, а също са сложили и ограничението за тегло за да може да се доставя всеки ден. Вчерашната граница на теглото беше 50 кг, а днес ограничението за тегло е 25 кг. Увеличенията на нашите продукти се дължат и на това, че разходите за доставка се увеличават, също така, ние трябва да направим това, за да ограничим покупките на клиентите. Повечето модели в САЩ са разпродадени, TS600, TS1000 и TSW2000 са на склад в Германия. Ако не се нуждаете от светлината спешно, сърдечно моля да отложите вашата надстройка на оборудването, защото когато всички наличности се върнат към нормалното, цената ще спадне. Ще ви информирам, когато цената се върне към нормалното. Градинарите трябва да използват бюджета пълноценно за да получат най-рентабилното осветление :)

В тези времена да правиш бизнес наистина е твърде трудно. Надявам се да разберете, че ние не се опитваме да печелим повече пари, а всъщност факта е, че увеличената цена не може да понесе разходите за доставка. Също така се надяваме, че ще е малко увеличението на цената и ние поемаме част от някой разходи вместо вас. Любов, Мир и Коноп :roll:
LED растат светлина, а на закрито растат палатка- Mars Hydro
Безплатна доставка от Германия, връщане на парите 30 дни, 3 години гаранция
Discount code : " grysti "
Email: [email protected]
Web: www.mars-hydro.com
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Не зная дали тук му е мястото, но си търся ледче за бокс 60х60х160, ще гледам клонинги, ама ако става и за вегетация и цъфтеж, екстра ще е.Вашата фирма как работи, с наложен платеж мога ли да платя? Търся най -доброто между цена и качество. В смисъл леда да ми върши по-хубава работа от хпс и или мх 250w .
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Josep92 написа: 01 Май 2020, 17:30 Не зная дали тук му е мястото, но си търся ледче за бокс 60х60х160, ще гледам клонинги, ама ако става и за вегетация и цъфтеж, екстра ще е.Вашата фирма как работи, с наложен платеж мога ли да платя? Търся най -доброто между цена и качество. В смисъл леда да ми върши по-хубава работа от хпс и или мх 250w .
Аз съм в момента с палатка и лампа Марс Хидро, като палатката е с размери 70 см х70 см х 160 см и съм с лампа TS 1000 QB Design Led Plant Grow Lamp, която лампа се равнява на 250-300 w HPS, но реалната консумация на Марс Хидро лампата TS 1000 е само 150 w и съм много доволен от палатката и от лампата. Ползвам ги без изкарващ вентилатор, а само с 1 вътрешен обдухващ (3-5 w обдухващ вентилатор). Леда почти не грее в сравнение с МХ-то. (МХ-то е баси печката..., която може да се ползва за отопление ) Просто за момента няма смисъл да ползвам мощният изкарващ вентилатор. От това, което видях смъ сигурен, че с Марс Хидро ще може да се гледа и през летните топлици. Много съм доволен от това, което виждам, като резултат от Марс Хидро и след като ги пробвах във вегетацията, не бих се върнал повече на MH-то за вегетация. Като почнах да ползвам леда на Марс Хидро все едно се качих на космическа ракета. :) Ако ми се наложи разширяване и подобряване на оборудването отново бих си взел нещо от Марс Хидро.

Това е палатката и лампата, които ползвам и смея да твърдя, че са перфектни за разсад и клонинги за аутдора.

Палатката:
https://www.mars-hydro.com/grow-tent/2-x2-grow-tent

Това е лампата, която ползвам. За момента съм очарован от вегетацията и ми е любопитно какво ще направи през цъфтежа.
https://www.mars-hydro.com/mars-ts-1000 ... grow-light

Можеш да платиш по няколко и различни начини. Единият е чрез PayPal, които работи с кредитни и дебни карти Visa, MasterCard и American Express. На PayPal таксите са ниски и е най-удачен вариант за плащане, ако имаш PP акаунт. Другият начин за плащане е чрез Wester Union, но WU таксите са на базата на сумата, която изпращаш. Таксите на Wester Union са в пъти по-големи в сравнение с на PayPal.
Другият и най-скъпият според мен вариант е чрез банков превод. Казвам, че е най-скъпят вариант, защото Банките имат много високи такси за международни преводи и обикновенно ползват и банка посредник (кореспондент), която и тя взема такси... все пак банките се издържат от такси...
Не ми е известно да имат опцията наложен платеж.

Ако се решиш на поръчка от Марс Хидро можеш да използваш кода за отстъпка: grysti

Ако имаш повече въпроси можеш да се обърнеш чрез лично съобщенени към екипа на Марс Хидро тук във форума на Гръсти са с ник Mars Hydro Emmie, или на официалният им сайт https://www.mars-hydro.com или чрез имейла на [email protected]
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

firstcitizen написа: 04 Май 2020, 17:04
Josep92 написа: 01 Май 2020, 17:30 Не зная дали тук му е мястото, но си търся ледче за бокс 60х60х160, ще гледам клонинги, ама ако става и за вегетация и цъфтеж, екстра ще е.Вашата фирма как работи, с наложен платеж мога ли да платя? Търся най -доброто между цена и качество. В смисъл леда да ми върши по-хубава работа от хпс и или мх 250w .
Аз съм в момента с палатка и лампа Марс Хидро, като палатката е с размери 70 см х70 см х 160 см и съм с лампа TS 1000 QB Design Led Plant Grow Lamp, която лампа се равнява на 250-300 w HPS, но реалната консумация на Марс Хидро лампата TS 1000 е само 150 w и съм много доволен от палатката и от лампата. Ползвам ги без изкарващ вентилатор, а само с 1 вътрешен обдухващ (3-5 w обдухващ вентилатор). Леда почти не грее в сравнение с МХ-то. (МХ-то е баси печката..., която може да се ползва за отопление ) Просто за момента няма смисъл да ползвам мощният изкарващ вентилатор. От това, което видях смъ сигурен, че с Марс Хидро ще може да се гледа и през летните топлици. Много съм доволен от това, което виждам, като резултат от Марс Хидро и след като ги пробвах във вегетацията, не бих се върнал повече на MH-то за вегетация. Като почнах да ползвам леда на Марс Хидро все едно се качих на космическа ракета. :) Ако ми се наложи разширяване и подобряване на оборудването отново бих си взел нещо от Марс Хидро.

Това е палатката и лампата, които ползвам и смея да твърдя, че са перфектни за разсад и клонинги за аутдора.

Палатката:
https://www.mars-hydro.com/grow-tent/2-x2-grow-tent

Това е лампата, която ползвам. За момента съм очарован от вегетацията и ми е любопитно какво ще направи през цъфтежа.
https://www.mars-hydro.com/mars-ts-1000 ... grow-light

Можеш да платиш по няколко и различни начини. Единият е чрез PayPal, които работи с кредитни и дебни карти Visa, MasterCard и American Express. На PayPal таксите са ниски и е най-удачен вариант за плащане, ако имаш PP акаунт. Другият начин за плащане е чрез Wester Union, но WU таксите са на базата на сумата, която изпращаш. Таксите на Wester Union са в пъти по-големи в сравнение с на PayPal.
Другият и най-скъпият според мен вариант е чрез банков превод. Казвам, че е най-скъпят вариант, защото Банките имат много високи такси за международни преводи и обикновенно ползват и банка посредник (кореспондент), която и тя взема такси... все пак банките се издържат от такси...
Не ми е известно да имат опцията наложен платеж.

Ако се решиш на поръчка от Марс Хидро можеш да използваш кода за отстъпка: grysti

Ако имаш повече въпроси можеш да се обърнеш чрез лично съобщенени към екипа на Марс Хидро тук във форума на Гръсти са с ник Mars Hydro Emmie, или на официалният им сайт https://www.mars-hydro.com или чрез имейла на [email protected]
Макар че усилията ми в момента са средоточени върху аутдора, чертая планове за бъдещ индор.Използвам края на състезането indоor sunshine rege, за да попитам какви са впечатленията тези, които гледаха с лед панели на марс хидро. Как ги сравнявате спрямо мх и хпс лампи за същата площ от предишни ваши гролове? Какви са предимствата и недостатъците им? Много вероятно е да гледам в стая, боядисана в бяло + 1 гролче в бокс 60х60х160, ей така, за между другото. Интересува ме кои лампи от серията им дават по-хубаво качество и по-голям добив спрямо хпс, за тока е ясно, че харчат по-малко готов съм да заделя една прилична сумичка за читави ледове, не да купувам от най-бюджетните им ледове, вместо да се занимавам с 1000-ватови хпски....
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

На този етап, съм много доволен, обаче нямам база за сравнения на площта, за първи път гледам в палатка. Преди това съм гледал на много малка площ 60х90 с 400 HPS. След, като завърша indoora, ще напиша малко по - подробно в дневника, какво ми харесва и какво не.
Puhi.Gn91
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Окт 2020, 23:27

Искам да запитам какви разноски падат по лампите..разбирам че това не е кой знае колко от значение като се има в предвид.Но въпреки това информацията не е излишна за хора които искат да започнат отглеждане.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Бъди по-конкретен какво точно искаш да знаеш - Интересувате колко харчи, като пари за Х време или каква поддръжка имат?
Puhi.Gn91
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Окт 2020, 23:27

Ами аз лично искам да започна с нещо по скромно като просто нямам възможност за по висок клас лампа.Наример Mars hydro Ts 600 Тъй като има доста вариации на пазара съм в големи главоблъсканици коя точно да избера.Според вас тази лампа ще ми свърши ли работа "от до":,) и.. какви разходи горе долу трябва да покрия за ток през този период..Всичко в форома и цялата идея ме запали страшно много за което благодаря!

П.П. (Препитателни знаци)
"Живей за своя сметка"
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Puhi.Gn91 написа: 14 Окт 2020, 10:10 Ами аз лично искам да започна с нещо по скромно като просто нямам възможност за по висок клас лампа.Наример Mars hydro Ts 600 Тъй като има доста вариации на пазара съм в големи главоблъсканици коя точно да избера.Според вас тази лампа ще ми свърши ли работа "от до":,) и.. какви разходи горе долу трябва да покрия за ток през този период..Всичко в форома и цялата идея ме запали страшно много за което благодаря!

П.П. (Препитателни знаци)
"Живей за своя сметка"
Конкретно тази лампа, ще ти бъде достатъчна за едно растение в малко помещение, но е силно препоръчително да го гледаш на мрежа, за да извадиш максималният му потенциал.
Този ЛЕД е 90W реална консумация, което са ~32.4кВтч месечна (30 дни) консумация при режим 12/12 и ако трябва да вярваме на сайта на CEZ то сметката ти излиза - Сума за плащане: 7.31лв. само за осветление
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

Здравейте, нов съм и обмислям закупуване на лампа от MarsHydro.
Спрях се на модела Mars Hydro TS1000 като за начинаещ, но има два варианта и не мога да разбера каква е разликата, освен че единия е Kit, но пък е по-евтин...

Вариант 1: - кит
Вариант 2: - който не разбирам зщо е по-скъп..?!?
Та има ли разлика в самата лампа, че е с по висока цена?
Благодаря предварително!
Поздрави!
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”