Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mars Hydro LED осветление

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Да се оплача, че няма налични панели TS1000 нито в единия нито в другия сайт 😢
За сметка на това в европейския има категория "използвани лампи", които са на същите пари както новите хаха 🤔
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

iKAR написа: 25 Яну 2022, 21:30 Да се оплача, че няма налични панели TS1000 нито в единия нито в другия сайт 😢
За сметка на това в европейския има категория "използвани лампи", които са на същите пари както новите хаха 🤔
Марс има само един единствен сайт https://mars-hydro.com/
Трябва да знаете, че mars-hydro.eu е сайт на румънски гражданин, който е прекупвач.
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

WDScorpio написа: 25 Яну 2022, 22:53
Трябва да знаете, че mars-hydro.eu е сайт на румънски гражданин, който е прекупвач.
Оооо, значи тотално никакъв шанс да пазарувам от там :) Благодаря за информацията, ще си ги изчакам, рано или късно сигурно ще има нова партида лампи
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

WDScorpio написа: 25 Яну 2022, 22:53
iKAR написа: 25 Яну 2022, 21:30 Да се оплача, че няма налични панели TS1000 нито в единия нито в другия сайт 😢
За сметка на това в европейския има категория "използвани лампи", които са на същите пари както новите хаха 🤔
Марс има само един единствен сайт https://mars-hydro.com/
Трябва да знаете, че mars-hydro.eu е сайт на румънски гражданин, който е прекупвач.
Поръчвал съм и от двата сайта и винаги тръгва от Германия...силно ме съмнява ,че накрая ще се окаже че тръгват от един склад.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

BuTaMuH написа: 26 Яну 2022, 00:14
WDScorpio написа: 25 Яну 2022, 22:53
iKAR написа: 25 Яну 2022, 21:30 Да се оплача, че няма налични панели TS1000 нито в единия нито в другия сайт 😢
За сметка на това в европейския има категория "използвани лампи", които са на същите пари както новите хаха 🤔
Марс има само един единствен сайт https://mars-hydro.com/
Трябва да знаете, че mars-hydro.eu е сайт на румънски гражданин, който е прекупвач.
Поръчвал съм и от двата сайта и винаги тръгва от Германия...силно ме съмнява ,че накрая ще се окаже че тръгват от един склад.
Дропшипинг .
:roll:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

mravkatrevoman написа: 26 Яну 2022, 02:14
BuTaMuH написа: 26 Яну 2022, 00:14
WDScorpio написа: 25 Яну 2022, 22:53

Марс има само един единствен сайт https://mars-hydro.com/
Трябва да знаете, че mars-hydro.eu е сайт на румънски гражданин, който е прекупвач.
Поръчвал съм и от двата сайта и винаги тръгва от Германия...силно ме съмнява ,че накрая ще се окаже че тръгват от един склад.
Дропшипинг .
По принцип с представителката бяхме си говорили колко ще ни е удобно да имат склад тук! Но с тези корони и тн не сме се занимавали повече с този въпрос, иначе тук складове за тази цел-бол и е удобно колкото и в Германия, особено за Източна Европа🙂Пък наема ще да е много по евтин..... Иначе китайците биват затруднявани по всякакъв начин да търгуват с ЕС, както и Англия сега, просто нарочно......
Това, което бих искала да видя е българска гроу лампа, сглобявана тук,български тенти, българска сийд банка и български торове и почви за марихуана👍
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Държавата ще позволи ли да се направи сейд банка?
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Пристигна ми комплекта Марс Хидро 70х70х160 с ТС1000. Новите ТС1000 явно са бели на цвят, което според мен е естетически готино. Малко странно са завъртяли драйвъра и конролера отгоре на 90 градуса, но това е бял кахър :) Очарован съм от изкарващия вентилатор на Марс Хидро, с вграден контролер за силата, като до 50% сила е кажи речи направо безшумен. Увеличен на макс си шуми, но няма нищо общо с CornWall-a от малката ми палатка, който въпреки че е малък е твърде шумен. Всичко останало е супер, качеството на палатката нямам много база за сравнение, но определено е по-добро от другата ми палатка Secret Jardin. Препоръчвам с 2 ръце комплекта на Марс Хидро, супер бърза доставка, високо качество на всичко включено.
Имам само 3 дребни забележки:
- термо/хигрометъра им няма сонда
- можеха за някой долар отгоре да включат и един обдухващ вентилатор в комплекта
- този път не са ми пратили стикери :)
mh.jpg
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Всичко от комплекта изглежда невероятно! От кой от двата сайта поръча и колко ти излезе? Аз основно поради две причини не взех целия комплект - тогава още не беше ясно има ли контролер на мощността на изкарващия и това как стоят нещата когато дойде време за смяна на филтъра - не видях да е описано какъв е диаметъра на вентилатора и дали лесно може да се намери филтър от България.Честито за комплекта и дано много цветя минат през палатката!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

iKAR написа: 12 Фев 2022, 14:50 Пристигна ми комплекта Марс Хидро 70х70х160 с ТС1000. Новите ТС1000 явно са бели на цвят, което според мен е естетически готино. Малко странно са завъртяли драйвъра и конролера отгоре на 90 градуса, но това е бял кахър :) Очарован съм от изкарващия вентилатор на Марс Хидро, с вграден контролер за силата, като до 50% сила е кажи речи направо безшумен. Увеличен на макс си шуми, но няма нищо общо с CornWall-a от малката ми палатка, който въпреки че е малък е твърде шумен. Всичко останало е супер, качеството на палатката нямам много база за сравнение, но определено е по-добро от другата ми палатка Secret Jardin. Препоръчвам с 2 ръце комплекта на Марс Хидро, супер бърза доставка, високо качество на всичко включено.
Имам само 3 дребни забележки:
- термо/хигрометъра им няма сонда
- можеха за някой долар отгоре да включат и един обдухващ вентилатор в комплекта
- този път не са ми пратили стикери :)
mh.jpg
И аз мислех от тях да поръчвам, нооо при мене положението е "Пари нема, действайте!":) , очертава се един аутдор/индор с яко побългаряване.....Но си търсех една една идея по-безшумен вентилатор....
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”