Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mars Hydro LED осветление

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

kambera написа: 12 Ное 2020, 23:36 Здравейте, нов съм и обмислям закупуване на лампа от MarsHydro.
Спрях се на модела Mars Hydro TS1000 като за начинаещ, но има два варианта и не мога да разбера каква е разликата, освен че единия е Kit, но пък е по-евтин...

Вариант 1: - кит
Вариант 2: - който не разбирам зщо е по-скъп..?!?
Та има ли разлика в самата лампа, че е с по висока цена?
Благодаря предварително!
Поздрави!
Нещо си се заблудил,
TS1000 kits Full Spectrum LED 210 USD
Mars Hydro TS1000 Full Spectrum LED 198 USD

Всичко е наред с линковете, обаче WDscorpio писа, че трябва да се ползва другия домейн, който ни е на линка във форума, за да се ползва отстъпката, която ни дават на нас. https://www.mars-hydro.com/
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Здравейте! Някой може ли да ми помогне със следния казус: като финализирам поръчката в сайта на марс хидро в полето "billing adress" мога ли да дам адреса, на който искам да ми доставят лампата, без значение, че този адрес е различен от "billing adress"-а на картата, който съм посочил когато съм я регистрирал в пей-пал? Ще ме прощавате, ако въпросът е супер тъп, просто не съм наясно изобщо с тия неща със шипинга и се притеснявам да не пристигне ако не лампата то поне неква бележка от цялто нещо на адреса, на който вече не живея.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

на билинг пишеш нещата и адреса от картата а на шипинг пишеш адреса на който искаш да дойде доставката
няма значение в пейпал какъв адрес си дал важното е какъв ще дадеш при поръчката (shipping address)
:roll:
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Здравейте, Колеги.
Интересувам се от TSW2000 marshydro, колко покрива при вегетацията и съответно през цъфтеж, и също така какъв савет за палатка като размери бихте дали за тази лампа, мисля да поръчам комплект направо и има два варианта на палатка с тази лампа 100х100х200 и 120х120х200 ще съм благодарен.
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Здравейте какъв вид плащане ползвате при поръчка от сайта
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Yogotti написа: 16 Мар 2021, 16:04 Здравейте, Колеги.
Интересувам се от TSW2000 marshydro, колко покрива при вегетацията и съответно през цъфтеж, и също така какъв савет за палатка като размери бихте дали за тази лампа, мисля да поръчам комплект направо и има два варианта на палатка с тази лампа 100х100х200 и 120х120х200 ще съм благодарен.
100х100см. в растеж и 90х90см. в цъфтеж.
Vasilev21
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Мар 2021, 10:21
Has thanked: 1 time

Здравейте gristy,

Пиша ви относно моята „дискретна мечта„- обмислям от няколко години да си отгледам собствени растения.

Гледал съм всички ваши видеа и ви свалям шапка за постигнатите знания в тази сфера. В канала в ютуб вие споделихте ,че можете да дадете полезна информация за пълното отглеждане на ганджа.

Помещението което искам да пригодя за тази цел е с размери :

Широчина :1,90 м.

Дължина : 4,00 м.

Височина : 2,50 м.

Не знам какво точно трябва да закупя от гроушопа за да отгледам хубав и качествен коз, като например : колко лампи са ми необходими,откъде да закупя семките ,торове,вентилация,изолация, и т.н.

Абсолютен новобранец съм и съм много ентусиазиран да се науча да правя качествени „чушки „.

Обмислям да закупя 4 сорта по 5 семки,

И горе долу, по това, което научих в интернет ще ми трябват 2 лед лампи по 450 Вата, но все пак искам първо да се допитам до по-начетени и компетентни от мен хора.

Благодаря ви за отзивчивостта и напълно ви подкрепям за инициативата ви.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Ако ще отглеждаш 20 корена имаш две опции 1- да попиеш цялата информация във форума и тогава да започнеш 2- да направиш 1 2 гроуа с по 3-4 растения, за да свикнеш, защото не е като да гледаш домати.

"Обмислям да закупя 4 сорта по 5 семки,"
20 растения може да се гледат, както с 1 лампа така и с 5 лампи, могат да се гледат и на един квадрат и на 10 квадрата, но зависи изцяло от теб и метода за отглеждане, който си избрал. Видът на вентилацията и филтрацията пряко зависят от размера на бокса или стаята в която се отглеждат.

Отглеждането на подобно количество растение е изключително опасно и безотговорно.
Аватар
Stariq
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Мар 2021, 18:30
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

WDScorpio написа: 19 Мар 2021, 23:44 Ако ще отглеждаш 20 корена имаш две опции 1- да попиеш цялата информация във форума и тогава да започнеш 2- да направиш 1 2 гроуа с по 3-4 растения, за да свикнеш, защото не е като да гледаш домати.

"Обмислям да закупя 4 сорта по 5 семки,"
20 растения може да се гледат, както с 1 лампа така и с 5 лампи, могат да се гледат и на един квадрат и на 10 квадрата, но зависи изцяло от теб и метода за отглеждане, който си избрал. Видът на вентилацията и филтрацията пряко зависят от размера на бокса или стаята в която се отглеждат.

Отглеждането на подобно количество растение е изключително опасно и безотговорно.
Като за начало по-добре с по-малко да започнеш... примерно с 5-10 растения, като за целта ще ти трябва палатка 100х100х200см + дигитален дросел/баласт за 400-600W HPS, лампи, вентилация 150mm / 300-400 m3

В палатка 100х100х200см се събират 9 (3х3) растения в 7-11 литра саксии, докато в палатка 120х120см се събират 16 (4х4) растения и отново в 7-11 литра саксии.

Семки също няма смисъл от хиляда... за същите тия пари купи 5 вместо 10, но трябва да знаеш какво точно търсиш. Има хора чакат с години една нова партида семки от даден брийдър или банка.

Успех!
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Мдаа правилно...вземи 5 бр индика доминант феминизирани....иначе за оборудване трябват доста парички помисли добре какво точно ти трябва!?!?Почни лека полека с един комплект от гроушопа за 2раст 200 300 лв и една палатка според зависи!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”