Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2020 / Outdoor Season 2020 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Всеки има различни климатични условия на отглеждане и започва сезона по-различно време. За хората които са нови във Форума аз се намирам в Калифорния и сезона в нашата ферма започва сега.

Тази година започваме малко по-късно което е средата - края на този месец, сега събираме новият генетичен материал които ще се отгледат до размер за направата на 15 нови клонинг и ще се клонират. Новите клонинг ще се вкоренят и отгледат Indoor до краят на Март след което ще се изкрат в Оранжерията за престой от 45-60 дни, което е следата до края на Май.
Видовете които ще отглеждаме от клонинги ще са.
- GG4
- Godfather OG
- Blue Dream
- Sour Diesel
- Venom OG
- Mint Candy OG
- Strawberry Banana
- Romulan
- ще добавим и Cookies strains но все още не сме решили кои точно

Семата ще се засеят в края на този месец, началото на другият и ще бъдат отглеждани директно в Оранжерията.
Видовете които ще отглеждаме от семена ще са.
- XXX OG
- Maui Wowie
- Berry White

Видовете които няма да отглеждаме тази година, защото имахме проблеми с тях.
- Super Silver Haze (малки растения)
- King Louis (broad mites)
Прикачени файлове
IMG_20200114_123636.jpg
IMG_20200114_102314.jpg
IMG_20200114_102253.jpg
IMG_20200114_102203.jpg
IMG_20200114_102157.jpg
IMG_20200114_102138.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Sofia Cannabis написа: 14 Яну 2020, 22:16
И аз започнах сезона - с разчистване, разбира се , :lol: докато се чудя какво да правя отидох до мястото и започнах санитарна сеч. Всичко, което съм оставил го намерих по местата, значи засега всичко е ок.
Прикачени файлове
Стъбло Royal gorilla на 6 месеца.
Стъбло Royal gorilla на 6 месеца.
20200130_133923.jpg
20200130_133831.jpg
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Sofia Cannabis написа: 14 Яну 2020, 22:16 Всеки има различни климатични условия на отглеждане и започва сезона по-различно време. За хората които са нови във Форума аз се намирам в Калифорния и сезона в нашата ферма започва сега.

Тази година започваме малко по-късно което е средата - края на този месец, сега събираме новият генетичен материал които ще се отгледат до размер за направата на 15 нови клонинг и ще се клонират. Новите клонинг ще се вкоренят и отгледат Indoor до краят на Март след което ще се изкрат в Оранжерията за престой от 45-60 дни, което е следата до края на Май.
Видовете които ще отглеждаме от клонинги ще са.
- GG4
- Godfather OG
- Blue Dream
- Sour Diesel
- Venom OG
- Mint Candy OG
- Strawberry Banana
- Romulan
- ще добавим и Cookies strains но все още не сме решили кои точно

Семата ще се засеят в края на този месец, началото на другият и ще бъдат отглеждани директно в Оранжерията.
Видовете които ще отглеждаме от семена ще са.
- XXX OG
- Maui Wowie
- Berry White

Видовете които няма да отглеждаме тази година, защото имахме проблеми с тях.
- Super Silver Haze (малки растения)
- King Louis (broad mites)
Браво за темата, радвам се, че я започваш с много Канабис семена и красиви клонинги :)

Ще сляда темата с голям интерес, защото външното отглеждане ми е едно от любимите неща. Така, че Аутдор темата веднага се превръща в много интересна и любимата тема за четене.

Канабиса на отркито става съвсем друг заради Слънцето, Земята, Въздуха, Дъжда, Вятъра и Природата прави съвсем друг вкус.

В един прекрасен Свят всички щяхме да отглеждаме външно ( outdoor ) спокойно и без притеснения. Нямаше да имаме нужда от индори, от лампи, от вентилатори, от палатки, таймери и контролери....
Но пък сега човек може да ползва тази техника за да даде начален тласък на растенията :) .

Пожелявам изобилие да достигне до всички

Специален поздрав за всички с песен и клип на Албена Вескова и 100 Кила :D Клипа е много психаделичен на моменти. 🇧🇬
100 KILA ft. ALBENA - Бъдеще / Future (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=A0OaeZ_WJZI

#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Josep92 написа: 01 Фев 2020, 22:31
Sofia Cannabis написа: 14 Яну 2020, 22:16
И аз започнах сезона - с разчистване, разбира се , :lol: докато се чудя какво да правя отидох до мястото и започнах санитарна сеч. Всичко, което съм оставил го намерих по местата, значи засега всичко е ок.
Дупката се е получа с формата на сърце ❤ Яко ! :)
Трябваще още от миналата година да обогатиш почвата след което да заразиш с микроорганизми, примерно K+Amino и да мулчираш дебело. За да хване влага и бактериите да работят, че тая година нямаше студ и щяша да си бачкат стабилно и да ти помогнат на пролет много. Но нямаше дъждове и снегове тази Зима, и тази година ще е много суша, суша, която ще се натрупа....


Мизериите от гората трябва да се чистят! Ясно ни е, че като ги берете изобщо никой няма време да ти мисли за боклуци, береш и се омиташ, но след като го изсушиш и скриеш можеш да се върнеш и разкчистиш градината, както и да я подготвиш.

Има една стара мисъл, а вие както искате я разбирайте:
"Дори най-лошата есенна оран, е по-добра от пролетната"

Не съм любител на орането, но колкото по-рано си подготвиш нещата и толкова по-добре почвата се намества и бактериите работят повече и по-добре... просто става спойка и симбиоза и е по-добре. Самата почва става една пухкава, мека и богата на кислород и живот.

Някой хора незнам с какъв акъл си осавят боклуците в градината в дивата природа? Боклцусите са едни от нещата, които най-много издават дейност и са доказателство. Хубаво е да свикнете да ползвате ръкавици. (хем ви пазят ръцете, хем можете да пипате по-смело)
Не им ли е грозно, не ги ли дразнят тия пластмаси. Ей значи насрахме последните останали диви места. А ужким ние градинарите трябва да сме хората, които имат уважение към Природата, които трябват да я пазят и съхраняват. Все пак растения на силата гледаме ( Канабиса е Медицина ), в контакт сме с Природата сме... модерен шаманизъм, а-у... няма такова нещо, има пластмаса. :D
После ще търсим възду и вода... и билки да берем... :D
Тия пластмасови боклуци издават дейност. Дори и да оставяте нещо в градината, го маскирайте за да не си личи от десетки метри.
Нали не искате да ви хванат? Хм?

Чистете си боклуците, дръж всичко скрито и ползвайте ръкавици.

Ако се разходи някой в гората и намери такива неща веднага ще му светне какво става, освен ако мястото не е нелегално сметище....

Заебани мрежи в гората са много опасни, защото различни диви животни могат да се оплетът в тях. (зайци, костенурки, катерички... )



#БГКоноп
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Всичко, което е трябвало да хвърля, съм го хвърлил на предназначените
за това места. Другото ще се ползва и сега. Тез истории дето ги виждаш на снимката ги бях покрил с треволяк, даже на снимката се вижда.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Jah
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 02 Фев 2020, 15:35
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Здравейте, аз също мисля да се включа с няколко броя Super Lemon Haze Automatic и Super Lemon Haze. Автоматиците ще са 3-4 растения на южен балкон и ще се опитам да изкарам 2 реколти за един сезон - от Май до Септември. Фотопериодните ще са макс. 4-5 бр и ще ги буча в началото на Април под лампа за 3-4 седмици и после навън. Успех!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

Снежеееец!!!!!!!!:)
Jendarinapred
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Фев 2020, 19:37
Been thanked: 2 times

Здравейте искам да ви попитам понеже сега си избирам сортове за тази година бихте ли ми казали вие от кои сте останали най-доволни
Кои са вашите фаворити по -
1.добив
2.сила
3.устойчивост на болести и адаптация към нашия климат?
Аватар
lifestyle
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Фев 2019, 20:58
Has thanked: 80 times
Been thanked: 13 times

"Нашия климат" е доста разнообразен, особенно на места. Бих те посъветвал да бъдеш по специфичен за условията и района, в който мислиш да отглеждаш за да получиш що годе адекватен отговор.
Btw интересен ник, доста оригинален, поздравления :)
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Още няколко попълнения към генетичния материал за летният сезон.

- Blue Dream
- GG4
- Black Jack
- Magic Melon
- Fire OG
- Pineapple Upside Down Cake

За новодошлите - тези растения ще се отгледат и ще се клонират, преди да се отглеждат отвън лятото.
Прикачени файлове
IMG_20200212_121634.jpg
IMG_20200212_121606.jpg
IMG_20200212_121537.jpg
IMG_20200212_121523.jpg
IMG_20200212_121509.jpg
IMG_20200212_121453.jpg
IMG_20200212_121438.jpg
IMG_20200212_121419.jpg
IMG_20200212_121357.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”