Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2020 / Outdoor Season 2020 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Criminal
Градинар
Градинар
Мнения: 168
Регистриран на: 02 Окт 2020, 21:41
Has thanked: 94 times
Been thanked: 68 times

Здравейте хора имам въпрос продава ли се по агро аптеките ЧКЧ или ако не познавам хора които гледат червей в нещо като малки басейни (не знам дали още гледат) но става ли тази почва в която са гледани вместо ЧКЧ?
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Criminal написа: 30 Ное 2020, 16:03 Здравейте хора имам въпрос продава ли се по агро аптеките ЧКЧ или ако не познавам хора които гледат червей в нещо като малки басейни (не знам дали още гледат) но става ли тази почва в която са гледани вместо ЧКЧ?
Пишеш си червен калифорнийски червей, пишеш си и населеното място в гугъл и ще ти излязат. В най-лошия случай ще са на 50км от тебе, ако имаш транспорт не ти пречи. ;)
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Criminal
Градинар
Градинар
Мнения: 168
Регистриран на: 02 Окт 2020, 21:41
Has thanked: 94 times
Been thanked: 68 times

Josep92 написа: 30 Ное 2020, 17:28
Criminal написа: 30 Ное 2020, 16:03 Здравейте хора имам въпрос продава ли се по агро аптеките ЧКЧ или ако не познавам хора които гледат червей в нещо като малки басейни (не знам дали още гледат) но става ли тази почва в която са гледани вместо ЧКЧ?
Пишеш си червен калифорнийски червей, пишеш си и населеното място в гугъл и ще ти излязат. В най-лошия случай ще са на 50км от тебе, ако имаш транспорт не ти пречи. ;)
Благодаря!
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Едно от последните обрани, чак сега му дойде времето за пакетиране Critical Cush, seedsman
IMG_20210121_140845-min.jpg
IMG_20210121_140857-min.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

През ситото ще стане муци, мен ме е хванала няква мания и сега всичко ще мина, ще си оставя наистина само най доброто, всичко друго на хеш и масло след това, а с тях човек може да си направи всички видове лечебни тинктури, масла и тн
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Inna написа: 22 Яну 2021, 10:13 През ситото ще стане муци, мен ме е хванала няква мания и сега всичко ще мина, ще си оставя наистина само най доброто, всичко друго на хеш и масло след това, а с тях човек може да си направи всички видове лечебни тинктури, масла и тн
Да, но ако има при теб кой да го ползва добре. Аз на няколко роднини дадох масло и само един пие по малко, по оризово зърно. Другите им се завива главата и не го искат. Даже вуйчото, за когото го направих си купи СБД паста. Почвам да си мисля че трябва да пускам от опрашени семки, за да е по-слабо маслото или СБД сортове с ТХЦ <1%.
Аватар
Piliminchi
Градинар
Градинар
Мнения: 46
Регистриран на: 21 Яну 2021, 12:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 50 times

Zafor19 написа: 22 Яну 2021, 13:58
Inna написа: 22 Яну 2021, 10:13 През ситото ще стане муци, мен ме е хванала няква мания и сега всичко ще мина, ще си оставя наистина само най доброто, всичко друго на хеш и масло след това, а с тях човек може да си направи всички видове лечебни тинктури, масла и тн
Да, но ако има при теб кой да го ползва добре. Аз на няколко роднини дадох масло и само един пие по малко, по оризово зърно. Другите им се завива главата и не го искат. Даже вуйчото, за когото го направих си купи СБД паста. Почвам да си мисля че трябва да пускам от опрашени семки, за да е по-слабо маслото или СБД сортове с ТХЦ <1%.
Здравей , хубаво си е да има и THC в маслото , то им се завива главата ама в началото , след седмица може би ще имат толеранс и няма да им се върти , може да почнат да го приемат вечер и така няма да го усещат .
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Piliminchi написа: 22 Яну 2021, 14:05 Здравей , хубаво си е да има и THC в маслото , то им се завива главата ама в началото , след седмица може би ще имат толеранс и няма да им се върти , може да почнат да го приемат вечер и така няма да го усещат .
Казал съм им, но не искат и това е
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Ако се меша с кокосово масло не е ли вариант? Или да търсим сортове 1:1,с 5-7% THC.....
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Може да се смесва с много неща, ето няколко-зехтин, други студенопресивани полезни мазнини, конопено олио, спирт, кокосово масло, абе масло и спирт са неговите разредители. И така чисто и аз не го използвам, трудно се разгражда, тежко е за черния дроб, трудно се маже върху кожата. Но ти да го имаш в концентриран, компресиран вид, пък може да го правиш каквото искаш, така трае най дълго.
Който няма акъл с фуния не може да му се сипе, това относно роднините и сбд-то😆Ти му го даваш безплатно такова хубаво и ценно, лекарство, същото, че и чист концентрат от който ще направят фирмите един литър паста по
100 лева 10мл с 3% само CBD хахахА то не ще.... Еми тука вече те си знаят, да си се оправят.
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”