Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2020 / Outdoor Season 2020 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

:passg:
Josep92 написа: 07 Мар 2020, 23:27 На този етап 4 от 6. Стискам палци на останалите 2 .

Успвх, Джо. И аз ще направя един аутдор. Ти сега ли го стартираш? Колко време вегетация под лампите им даваш?
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

В момента са на 18/6 , като наближи времето за изкарване ще им намаля светлината на 15 часа, да свикнат.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Имаше малко промяна в плана при нас. Времето тази година е доста топло и решихме новите видове да ги отглеждаме директно отвън с малки светлинни интервенции за да ги държим в растеж.

Времето ще е хладно следващите две седмици и няма да позволява да направил клонинги, което е Ок защото не всички растения са достатъчно големи. След две седмици ще режем нови клонинги и ще махнем тези растения които се виждат.

На снимката малките саксии са 4 литра, големите са 20 литра. Почвата е готова fox farm ocean forest, имаме много опит с тази почва и сме много доволни. Заредена е достатъчно за фазата на растеж, поливаме с дъждована вода (Има резервоар 20 хиляди литра) след като свърши дъждовната ще поливаме от подземни води с помпа.
Прикачени файлове
IMG_20200309_084306.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Moby Dick
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Мар 2020, 11:36
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Здравейте колеги тази година ще отглеждам за пръв път,но иначе съм запознат със доста от начините за отглеждане от приятели,но имам 1 проблем и един въпрос! Проблема е че нямам възможност като за начало да ги отглеждам вътре и мисля само да ги покълна вътре и директно да ги засадя в малки саксийки на вън и известно време да слагам отгоре изрязани 10л. туби против измръзване дали ще бъде успешно? А истинския въпрос ми е как започват да цъфтят големите разстения от самосебеси ли,или трябва да се поливат с нещо...не знам надявам се да ми дадете добри съвети и за двете неща.. Благодаря предварително!
Последно промяна от Moby Dick на 02 Апр 2020, 21:28, променено общо 1 път.
chichi
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Сеп 2019, 21:09
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Пичове някакви отзиви за Green crak Ha hombold seeds дават го със по дискретно ухание.
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

Ето ти Green crack на Humboldt:
Прикачени файлове
green crack.jpg
chichi
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Сеп 2019, 21:09
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Don Marijuan написа: 31 Мар 2020, 23:38 Ето ти Green crack на Humboldt:
Hякакви впечатления от сорта.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

chichi написа: 01 Апр 2020, 01:28
Don Marijuan написа: 31 Мар 2020, 23:38 Ето ти Green crack на Humboldt:
Hякакви впечатления от сорта.
Силно ти препоръчвам да си избереш нещо други.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
chichi
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Сеп 2019, 21:09
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Sofia Cannabis написа: 01 Апр 2020, 06:42
chichi написа: 01 Апр 2020, 01:28
Don Marijuan написа: 31 Мар 2020, 23:38 Ето ти Green crack на Humboldt:
Hякакви впечатления от сорта.
Силно ти препоръчвам да си избереш нещо други.
Oбмислям като вариантCritical Purple Kush Ha seedsman .
Аватар
Asda91
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 162
Регистриран на: 04 Юни 2019, 11:23
Has thanked: 96 times
Been thanked: 228 times

Moby Dick написа: 23 Мар 2020, 11:48 Здравейте колеги тази година ще отглеждам за пръв път,но иначе съм запознат със доста от начините за отглеждане от приятели,но имам 1 проблем и един въпрос! Проблема е че нямам възможност като за начало да ги отглеждам вътре и мисля само да ги покълна вътре и директно да ги засадя в малки саксийки на вън и известно време да слагам отгоре изрязани 10л. туби против измръзване дали ще бъде успешно? А истинския въпрос ми е как започват да цъфтят големите разстения от самосебеси ли,или трябва да се поливат с нещо...не знам надявам се да ми дадете добри съвети и за двете неща.. Благодаря предварително!
Здравей колега...аз лично съм си покривал китките със 10л туби ама мн бързо става тясно в тях...миналата година бях им направил нещо като парник от найлонов човал...даже сняг валя и нямаше проблеми..растенията цъвтят от самосебеси....към август месец почват поне при мен...и да трябва да ги поливаш със торове за цъвтеж...прочети във форума за домашни био торове за цъвтеж...или някоя химия...всичко е въпрос на избор...някой тук беше ми казал "колкото повече вложиш толкова повече ще получиш" :)
Успех колега!
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”