Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2020 / Outdoor Season 2020 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Анализа на почвата е готов и нещата изглеждат доста добре. Вече говорих със специалист и нещата които ще добавим тази година ще са като предната с няколко малки добавки.

Използвано миналата година и тази година.
- chicken manure
- peat moss
- earthworm casting
- perlite ( сложиме малко миналата година, но тази няма да използваме)

Ще добавим тази година
- Mykos
- Down to Earth Humic Acid
- Down to Earth Kelp Meal
- Down to Earth Bat Guano 9-3-1
- ще добавим и нещо което да добави стуктура на почвата в дупките които ще направим, за да има повече въздух в нея, но не сме се спрели на нещо конкретно все още.
- също така ще правим earthworm casting tea за да дадем добър старт на бактериите в коренените.

Във външната градина отглеждаме изцяло органично. Растенията не се торят с течни/разтворими торове. А ако имаме проблем с нещо което иска да изяде цялата градина - основно използваме Neem Oil.
Прикачени файлове
0_3.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Много се изкефих на анализа на почвата. Евала ! :)
Jendarinapred
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Фев 2020, 19:37
Been thanked: 2 times

lifestyle написа: 12 Фев 2020, 22:38 "Нашия климат" е доста разнообразен, особенно на места. Бих те посъветвал да бъдеш по специфичен за условията и района, в който мислиш да отглеждаш за да получиш що годе адекватен отговор.
Btw интересен ник, доста оригинален, поздравления :)
за южен централен регион
kinla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Фев 2020, 10:07
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Здравейте, дълги години бях редовен посетител на другия форум до към 2016 , 4 години бях из чужбина... Включвам се в темата само да изразя радостта си че виждам стари муцуни тук от там :) Скоро ще се включа с нещо партизанско(подхранено с домашарки и каквото намеря в природата) , тъкмо се прибрах в родината и те първа ше търся място.
Star6i_zaek
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Мар 2020, 15:13

Здравейте. Миналата година се изложих тотално , за да няма отново същия ефект тази година , ще се допитам до Вас. Въпроса ми е с какво да напръскам против гадинките в почвата , защото миналия път след като пресях от саксия в земята ( видях някакви буболечки ) и на следващият ден , цветето беше пожълтяло почти изсъхнало с една дума цялта му сила беше изсмукана , а го сложих в доста добра форма. Също си мисля , ако не го пресявам а го държа в бидон около 50-100 литра , по-добър ли ще е ефекта от дупка или не.И имам ли време за направата на храна (чай) , докато ферментира, знам че и мога да забързам ферментацията , но колко трае тя? А за тази година съм приготвил Moby dick , спрял съм се на още един сорт, но ще видим.
Последно промяна от Star6i_zaek на 04 Мар 2020, 21:11, променено общо 1 път.
racata
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Фев 2020, 11:27
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Здравейте, машини!! Искам да попитам старите градинари , има ли проблем ако около външната ми реколтичка има кошери с пчели ? Благодаря ви :hookah: :hookah:
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

racata написа: 04 Мар 2020, 15:51 Здравейте, машини!! Искам да попитам старите градинари , има ли проблем ако около външната ми реколтичка има кошери с пчели ? Благодаря ви :hookah: :hookah:
Проблем за теб или реколтата няма да има, обаче ти трябва да се въздържаш от отрови. Да не направиш ти проблем на кошерите :)
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

някъде бях чел, че пчелите много обичат трева... даже онзи цбд мед май е 100 натурален т.е. от пчели, но е 20 евро 100мл
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

kingpin написа: 04 Мар 2020, 21:23 някъде бях чел, че пчелите много обичат трева... даже онзи цбд мед май е 100 натурален т.е. от пчели, но е 20 евро 100мл
Пак пишеш простотии човек, направо не знам как успяваш на всяка тема да си кажеш мнението. Два месеца един пост не съм пуснал, когато няма какво да каже човек по добре да замълчи
Та кой е онзи натурален цбд мед и знаеш ли изобщо как се събира?

Един човек го е правил водят го треньор на пчели и се казва Nicolas (Тrainerbees). По принцип пчелите ги привлича полена на мъжките растения, той е полезен за тях и мед се получава от него. Колко човека от форума отглеждат мъжки растения и да правят мед от тях?
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

На този етап 4 от 6. Стискам палци на останалите 2 .
Прикачени файлове
foto_no_exif (11).jpg
foto_no_exif (11).jpg (135.46 KiB) Преглеждано 1460 пъти
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”