Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Здр маняци искам инфо^^

Семена марихуана
Xouzateb
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Яну 2020, 19:51
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Някой ще ми каже ли за 2 растения какви лампи да си сложа четох много ако някой ми пише ще съм много щаслив
Аватар
SativaLover
Градинар
Градинар
Мнения: 206
Регистриран на: 14 Ное 2019, 18:15
Has thanked: 87 times
Been thanked: 91 times

Здравей. Има много и различни видове лампи, зависи на теб точно какво ти трябва? Тези растения къде смяташ да ги гледаш? Имаш ли шкаф и с какви размери?
Xouzateb
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Яну 2020, 19:51
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Пригоди съм нещо като шкаф с размери 90/60 с възможност за разширение но искам да пробвам с 1 2 разтение за начало четох много и доста изгледах но само за лампите не разбрах
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

completely mad
Xouzateb
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Яну 2020, 19:51
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

И този пост ми помогна доста ама тва с лампите пак им 1 2 въпроса някой ако ми пише на лично ще е супер
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Xouzateb написа: 15 Яну 2020, 12:08 И този пост ми помогна доста ама тва с лампите пак им 1 2 въпроса някой ако ми пише на лично ще е супер
Здравей Xouzateb, добре дошъл във форума на Гръсти. Тук ще откриеш много полезна информация за отглежданто на Канабис.
Според мен по-добре задавай въпросите си публично, защото така ще можеш да получиш повече различни гледни точки и отговори.

Извинявай, неразбрах размерите 90/60? Висок 90 и 60 Широк? Или ?

#БГКоноп
Xouzateb
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Яну 2020, 19:51
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Да тва е размера на съндъка дълбочината е и тя към 70 но все още не мога да разбера за лампите и в тва помещение температурата е към 16-17 градуса и не знам дали не е малко ниско но не знам и лампите дали не топлият и дали ще вдигнат малко
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Xouzateb написа: 15 Яну 2020, 12:39 Да тва е размера на съндъка дълбочината е и тя към 70 но все още не мога да разбера за лампите и в тва помещение температурата е към 16-17 градуса и не знам дали не е малко ниско но не знам и лампите дали не топлият и дали ще вдигнат малко
Да, лампите излъчват температурата докато светят. Някой лампи греят малко, други греят повече. Обикновенно Колкото по-мощна е лампата толкова повече грее.

За този бокс 150 в, заради температурата и височината или някой качествен ЛЕД панел.
Ако можеш да измислиш по-висок бокс, нещата придобиват много по-лесен и добър характер.

Какви семки ще ползваш?
Ако питаш мен си вземи няколко феминизирани фотопериодни семена и пусни само 1. Фотопериодните са много по-издържливи на стрес и по-добри за новобранци, а и са по-силни и дашни от автоцъфтящите.

#БГКоноп
Xouzateb
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Яну 2020, 19:51
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Ок и значи ще са малко по силни за температура иначе бокса може да е по висок това не е проблем но мисля да го дигна след нарастване на растението освен тва с електричеството съм много скаран... И не знам мога ли да си купя крушка с тяло (като ми кажете) и просто да я поставя
Аватар
SativaLover
Градинар
Градинар
Мнения: 206
Регистриран на: 14 Ное 2019, 18:15
Has thanked: 87 times
Been thanked: 91 times

https://www.urbanbotaniks.com/product/1 ... 2700k.html

https://www.urbanbotaniks.com/product/8 ... tucco.html

Това е всичко от което имаш нужда за 1 растение. Или си купи някой ЛЕД панел. Успех!
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”