Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Wdscorpio Outdoor 2017

Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Градина клонинги

Повече аз такова нещо няма да си причиня! Това беше най-екстремното и брутално прибиране на реколта EVER... с думи не мога да ви опиша с какви родилни мъки съм тримвал под дъжда в палатка, като всичко е мокро а дъжда не спира а само се усилва... палатката започва да се пълни с вода защото тя е във вода цялата поляна е подгизнала и когато ходиш джапаш във вода, вода на всякъде! Та малко се отплеснах, но трябваше да се оплача. За растенията миии явно ги беше попарила сланата и то много яко, на ОГ-то и скънка бяха най-малко пораженията обачеее шарка мамето му се беше е**** всички по-големи листа бяха попарени, но на главите им нямаше нищо. Имаше и загуби, едноо 5-7% беше с мухал или загнила. Но едно трябва да си призная, прекалих с растенията тази година ама направо се олях даже в един момент си викам е*** съм му мамата зебавам това което е останало имам си достатъчно! И така и стана вече към края ми остана едно растение дето не съм го тримвал нищо не съм му правил защото бях целия мокър и измръзнал повече нямах нерви... така го провисих с листата да съхне каквото стане, стане! Трябва да ви кажа, че ако не беше тримера дето си направих сигурно до утре щях да тримвам с ножиците, а с него цак цак ставаше много бързо. За 6 часа 12 растения мисля че е добре при положение, че с ножици за толкова време оправям 3 :D
Та това е от мен, сега чакам да изсъхнат и по бурканите.

П.П снимки ооо снимки това беше последното нещо за което да мисля в този момент.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Градина минерални торове

Това е финала на тази градина, като цяло съм доволен от резултата въпреки огромните загуби заради мухал и слана, оценявам ги на над 120Г фира... Последните няколко посещения на градината бяха истинско приключение придружено с дъждове и студове. Не съм си давал много зор и като сметна, че всичките ми разходи с изключение на горивото, което е към 60лв. са точно 68лв.
Нямах с какво да ги премеря, но на око ми мязат на над 900г. прибрал съм ги в два вакум плика с размер 50см. Х 70см. И сега сигурно доста хора ще им се иска да ме нахранят за това което направих, но смесих всичко на куп и не съм ги разделял по сортове, защото така или иначе ще се изпуши за мен не е от голямо значение кое точно ще пуша.
Смятам всяка седмица да ги отварям да подишат малко и така за месец два.
Щях да прибера и растенията от органиката, но те не бяха изсъхнали все още. Местата за сушене са различни и въпреки че това за органиката беше доста по-проветриво от другото все още са доста влажни. Сега ги преместих на другото място и след няколко дни е и техен ред.
1 (1).jpg
2.jpg
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

FYI премерих и извадих главите малко да подишат също така да проверя за мухал. Та мухал имаше само на две глави и то доста малко, а като количество надмина прогнозите ми (1120г.)
Изненадващо органиката все още е доста мокра, вероятно заради дъждовете и високата влага, но ако до неделя не е изсъхнало пускам печката.
1 (2).jpg
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Градина органика.

След близо месец сушене заради високата влага и ниска температура успях да прибера и последните растения. Най-интересното ми беше, че нямаше никакъв мухал, а по другите имаше и то сериозно количество. Крайният резултат от органиката е 580г. (OG KUSH - 260g. Shark 200g. SKUNK - 120g.) и като добавим 1120г. от градината с минерални торове всичко прави 1700г. от общо 16 растения, но като се има на предвид, че почти 2 растения са в кофата, аз съм много доволен.
Кристално ясно е че индор няма да ми се наложи да правя, но имам намерения да започна проекта ми за другата година от доста рано, като ще представлява 3-4 майки от различни сортове и яко клонинги, като отново ще се застраховам с поне две градини и 3 4 рандом разпръснати растения, за които няма да полагам грижи или да ги посещавам. Ще заложа изцяло на минерални торове поради няколко конкретни причини - с минерални торове мога да отглеждам дори в пясък без да ми се налага да добавям почва или оборски тор особено ако мястото е отдалечено и трябва да се мъкнат чували до там, а това е огромен плюс за мен предвид местоположението на новата ми градина, което е избрано така, че да може да се стигне само от едно място до него и то е с ходене по коритото на река и след това баир с 20м денивелация. Искам дебело да подчертая, че не отричам ползите от органичното отглеждане, но това е моят избор за конкретния случай. Ако времето до края на тази година позволи, ще отида да изкопая дуките за да може да си спестя тази работа другата година.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”