Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Индустриален Коноп - закони, документи, разрешителни, семена и всичко необходимо

Бизнесът с индустриален коноп е един от най-бързо развиващите се в света
Семена марихуана
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравей, благодаря за бързия отговор.. можеш да напишеш в Гугъл нива актимир и ще ти излезне клипче от нова тв. Разстенията ги има и тази година високи по два метра и са си с огромни глави до сущ като марихуана без грам семе, но не лови нищо.. иначе за изнасянето ясно, бере се тук от нивата суши се и се изнася за Румъния. Изкарват ли се пари ? С кой да се посъветвам, някой адвокат нещо или ? Благодаря ! Наистина имам интерес.. много благодаря за помощта..
robisun
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Сеп 2022, 19:52

Привет група,
Имам лиценз за отглеждане на коноп.
Искам да го отглеждам за производство на фураж.
Не мога да намеря семе.
Ако някой продава, ще се радвам да си купя. За около 10 декара.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Goshkata1997 написа: 15 Сеп 2021, 12:39 Здравей, благодаря за бързия отговор.. можеш да напишеш в Гугъл нива актимир и ще ти излезне клипче от нова тв. Разстенията ги има и тази година високи по два метра и са си с огромни глави до сущ като марихуана без грам семе, но не лови нищо.. иначе за изнасянето ясно, бере се тук от нивата суши се и се изнася за Румъния. Изкарват ли се пари ? С кой да се посъветвам, някой адвокат нещо или ? Благодаря ! Наистина имам интерес.. много благодаря за помощта..
Пари изкарват само определени хора... Останалите чакат промени в закона, за да могат и те да изкарват пари.
robisun написа: 27 Сеп 2022, 20:00 Привет група,
Имам лиценз за отглеждане на коноп.
Искам да го отглеждам за производство на фураж.
Не мога да намеря семе.
Ако някой продава, ще се радвам да си купя. За около 10 декара.
Здравей,
За съжаление в България семе няма да откриеш. Семената се поръчват от други държави в Европа - Италия, Испания, Финландия, Украйна и др.
Цената на килограм варира в зависимост от сорта и предназначението.
Останалата информация я има в началото на темата.
Ask Google - industrial hemp seeds europe
Публикувай отговор

Обратно към “Индустриален коноп в България”