Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Здравейте

Предложения и въпроси за Grysty.com
Публикувай отговор
Семена марихуана
kukuk
Градинар
Градинар
Мнения: 20
Регистриран на: 12 Яну 2019, 07:31
Has thanked: 78 times
Been thanked: 23 times

Здрасте, тука е много яко. хубава работа сте свършили по форума и изглежда по-добър от предния. Радвам се, че ви има и че съм тук.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Преглеждайте редовно сайта на https://grysti.com/, защото се качват всеки ден нови статии и инфомрация свързана с Канабиса, психаделиците (гъби, лсд, дмт и т.н.), екологията, био земеделието, хранене и екостроителството.
Grifoncho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 07 Яну 2019, 14:53
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

само нз защо немога да пиша на лично. много сложен този сайт.....
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Здравейте, пичове! Нов съм в момента, имам предишен опит в отглеждането на билката, но не съм се занимавал доста време до сега. Подготвил съм се от към техника, оборудване, семена, изчетох пак доста теми повечето стари в другия сайт. Ще си създам дневник съвсем скоро когато вече ще започвам или малко преди това да се допитвам към вас, ако имам някакви спънки относно отглеждането.
Мир 💪
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”