Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Здравейте

Предложения и въпроси за Grysty.com
Публикувай отговор
Семена марихуана
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

Много хубава новина. След потенциална положителна консултация ще инвестирам и в тези акции, до седмица ще споделя резултата от консултацията :drugn:
https://money.bg/deals/kanadskata-icc-s ... oniya.html
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Весели празници и богата реколта на всички, Света да ви вдъхновява и да ви подпомага в новите дела. :roll: :passj:
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Весели празници на всички, да извадите хубава реколта, да не ви намерят градините и всичко най. :)

Хора, ако купувате семена цъкнете банера на seedsman за да подкрепим форума. Все пак хостинга струва пари. Seedsman е много точен сайт и може би най-евтиния като се прибавят отсъпките. Ако ви е първа поръчка и платите с биткойн дават много голяма отстъпка и допълнително безплатни семена.

Доста са точни. Наскоро стана обърквация, не бях дочел, но ме компенсираха при следващата ми поръчка.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Честита Нова Година !!! Желая ви късмета на новата година да ви зарадва с много здраве, любов, щастие, успехи и нека живота ви е като музика, а сърцето да е музикален инструмент. С любов е лесно да чуете вашето място в симфонията на Вселената. Обичайте се, подкрепяйте се, вървете ръка за ръка и си дайте топлина!
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

*********** Това тая салвия която си мисля ли е :D
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Честита 2019 и от мен и си пожелавам много скоро да не ни преследват така идиотски и безсмислено,а да се развиваме като останалите градинари на спокойствие ,което по принцип си е наше изконно право!!!!!И то ще стане така или иначе,но си пожелавам да е по-скоро!:)
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

djpanda23 написа: 01 Яну 2019, 23:01 **********Това тая салвия която си мисля ли е :D
Да, това е Салвия и има различни екстракции (концентрации), но не бих ти я препоръчал. Пробвал съм Салвия 2 пъти. (2 пъти случайно ме почерпиха) Ефекта е много кратък, триповете бяха едновременно приятни и неприятни, но физиески бях много "неадекватен", което не ми хареса. По-точно съм пушил трева със Салвия есктракт по 25 единият път, а другият не знам, колко беше есктракцията, защото и човека, които ме почерпи не знаеше, колко е.
Двата пъти, когато я пуших я пуших с други 2-ма човека, и двата пъти "зациклихме" и 3-та. Трипа продължи няколко минути, макар да ни се стори по-дълготраен ефекта реално нямаше и 10 минути. След трипа се чуствах много изморен физически и психически.
Имаше халюцинации и видения, но имаше и неприятни моменти, а телата ни по време на трипа бяха "неконтролируеми" (бутахме се един в друг, "въртяхме се в кръг", смяхме се и извършвахме некординирани действия с ръцете в рамките на няколко минути). . Тревата, като ефект ми харесва много по-вече от Салвията въпреки, че при тревата няма халюцинации държи повече, еуфорията е по-приятна и имаш контрол над тялото си. Салвията и Канабиса са много различни. Не бих пробвал отново Салвия.

Прочети информация за Салвията, в Trip report - Как си изкара?rt преди да я употребяваш, защото това може да те разобеди дали да я пробваш или най-малкото ще си по-информиран и ще можеш да намалиш вредите от дрогата.
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Аз съм пробвал салвия 3-4 пъти поне ми казаха че е салвия но ефекта е същият който описваш значи явно е било това мен някак ме кефи верно 10-15 мин държи ама е постоянно смях немога да си сваля усмивката от лицето. :D дори един приятел ми извади някакъв тютюн едно към едно с обикновенния никаква разлика но от 2-3 дръпки си забраях името незнам кво беше правено с този тютюн ама ефекта беше същия като от салвия :D
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Честита нова година градинари.Много успешни реколти ви желая.
Grifoncho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 07 Яну 2019, 14:53
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

здравейте след мн опити успях с нетарпение чакам темата за аутдорр :weed5:
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”