Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Здравейте

Предложения и въпроси за Grysty.com
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Яко! :stone: :passj:
completely mad
Аватар
Фея
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Дек 2018, 12:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 49 times

Здравейте радвам се, че ви има . :passj: На мен всички сортове са ми любими.
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Здравейте и от мен. Не може ли ника да бъде от три символа, че трябваше да добавя ^ накрая за да стане регистрацията?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

kot^ написа: 16 Дек 2018, 03:02 Здравейте и от мен. Не може ли ника да бъде от три символа, че трябваше да добавя ^ накрая за да стане регистрацията?
Ще направим изключение за теб :)
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

A friend in need is friend indeed but a friend with weed is better
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

Имам предложение да смените цветовете на Full editor&Preview и Submit
Landser
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Дек 2018, 12:59
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Боза, боза, боза уж форума е за трева та то не бяха гъби, лсд-та ся гледам и дмт-та разни, нищо лично ама така привличате вниманието все пак ако искате легализация не намесвайте други наркотици! Няма да се учудя след време да се постне и синтез на амфетамини
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Форума, и като цяло сайта има основна цел да образова масата бъглари, който смятат марихуаната за нещо отровно и водещо до агресия и насилие, както се е пропагандирало през последните 30 години. Другата цел е намаляване на вредите причинени от наркотиците и ако решим да си заровим главите в земята и да си представим, че останалите наркотици не съществуват, ще бъде най-голямата греша, която можем да направим. В частност гъбите или съзържащите псилосибин растения се смятат за относително безвредни и се изпилзват за лечение на PTSD и други психични състояния.
Смята се, че над 30% от лицата м/у 14г и 30г се друсат с "нещо" и според мен е по-добре да знаят, как да се предпазят от вредите, които може да си причинят, от колкото да не знаят и да си нанасят непоправими вреди защото не знаят, как "безопасно" да се друсат.
А що се отнася за синтезирането на синтетични наркотици, аз няма да позволя подобна информация да попадне в този сайт.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Landser написа: 16 Дек 2018, 17:44 Боза, боза, боза уж форума е за трева та то не бяха гъби, лсд-та ся гледам и дмт-та разни, нищо лично ама така привличате вниманието все пак ако искате легализация не намесвайте други наркотици! Няма да се учудя след време да се постне и синтез на амфетамини
Вярно, че трябва да има и несъгласни в мненията. Но при регистрация си се съгласил със Съвети за сигурност и правила за ползване!, в тях също така пише, че ". Не е нужно да обясняваме отстраняванията (бановете). ". Понеже съм любезен ще ти кажа, защо те банвам. Ти не правиш дискусия или нещо градивно, а хейтиш. Псилоциновите гъби. ЛСД-то, ДМТ-о и т.н. така или иначе съществуват, защо да няма информация, как да се намаляват вредите причинени от наркотиците Намаляване на Вредите / Harm Reduction (това спасява животи) или за информираност на обществото? Къде прочете думата легализация? :joint:
Прав ти път, като не ти харесват правилата за ползване не ги приемаш и не се регистрираш.

4. Флейминг/Тролване: Флейм са постове с намерението да обиждат или провокират. Публикуващи, които говорят непрестанно или надъхано за някаква относително безинтересна тема или с явно нелепо поведение ще бъдат отстранявани. Многократни публикации насочени враждебно към определен човек или група от хора или техните вярвания, ще бъдат причина за отстраняване. Всеки, който постоянно тролва, който редовно публикува спорове, флеймове или лични нападки без друга причина, освен да обиди някой или прекъсва дискусия, ще бъде отстраняван. Троловете се разпознават по това, че нямат реален интерс към обсъжданата тематика – те просто искат да въвлекат в провокация.

Виждам, че имаш дадена 1 предупредителна точка, което по никакъв начин не затруднява ползването ти на сайта, но аз направо те Баннавам. Тъкмо ще имам възможността да тествам опцията за Банване :stone:
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

Трябва да се направи едно голямо уточнение , че тук ще се учим на екстракции, а не на синтезиране - двете нямат нищо общо. Няма как да синтезирам ДМТ, но мога да го извличам. Не синтезираме THC-то, а го извличаме.
Не подстрекаваме към употребата на опиати, стимуланти, марихуана, бензо-та, халюциногени, никотин и т.н.т.
Ние споделяме своят опит в употребата на наркотици с цел безопасност. Защото, докато, от марихуана и гъби/лсд не може да умреш, то от същото количество хероинова доза, но фентанил си пътник. Ако си толкова тъп да искаш да пробваш хероин, то поне ще има едно място(не е само нашето предполагам) на което да прочетеш най-малкото къде и как да си го тестваш, за да не се убиеш като първия балък. Да, пробвал съм и хероин и фентанил и ще говоря от опит, и след това, което имам да напиша по темата едва ли ще си мераклия да пробваш. По темата за наркотици ще говоря предимно от личен опит и наблюдения. Преди да започненте да ми обяснявате, колко долен наркоман съм си погледнете паничката, че ако с моя морал започна да ровя във вашите панички ще ви направя на 2 стотинки, а ще вметна, че към днешна дата пуша само трева(вече рядко) и още по-рядко халюциногени. И двете са ми под ръка постоянно.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”