Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Помощ !

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

За seedsman, ако добавиш към поръчката застраховка, струва 8€, има и с опция keep packaging 15€, тогава не ги пращат с БГ пощи, а с друга фирма , сега няма да посочвам и идват по-бързо и сигурно. Но въпреки всичко, трябва да се следи къде е пакета. Ако го знаеш, сори за намесата
Последно промяна от Zafor19 на 30 Яну 2020, 09:57, променено общо 1 път.
Аватар
jamesbond007
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 27 Дек 2019, 09:05
Has thanked: 49 times
Been thanked: 84 times

Благодаря за ценната информация. Аз поръчах само със застраховка защото не очаквах, че някой ще седне да праща по пощата. От предишната банка която използвах винаги идваха с частен куриер до вратата. Началото на Януари ги поръчах от сийдсмен със застраховка и ужким максимално 2 седмици се бавили. Сега когато още ги няма вече 21 работни дни не ми дават и да пусна запитване. Трябва да чакам 25 работни дни преди да мога да пусна запитване защо ми ги няма семките. Като цяло съм доста разочарован. Поръчах едни боклуци от Китай няколко дни по-късно и те дойдоха от другия край на света, а семките от Европа още ги няма... Може и само аз да съм карък, но това е моят опит.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Точният адрес е много важен ако сте пък в комплекс с много панелки......още повече..!!!
Аватар
3EBC
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 05 Окт 2019, 21:22
Has thanked: 162 times
Been thanked: 211 times

BIG BONG написа: 30 Яну 2020, 17:50
WDScorpio написа: 29 Яну 2020, 21:43 Пич, виж сега, можеш да си ги поръчаш във вас без никакъв проблем и няма от какво да се притесняваш! Притесненията идват от момента, в който кажеш на няколко, че си гледаш марихуана!
Запомни - Няма как да те хванат ако никой не знае, че си отглеждаш марихуана!!! Това се пази в дълбока тайна, дори от най-близките, защото понякога те могат да те изпеят!

Влизаш в Seedsman горе от червената реклама и си поръчваш, каквото ти е кеф.
Така е. Да знаете, че когато става въпрос за пари и такива неща просто няма приятели. Почват да завиждат и така.
Пари? Тук никой не отглежда за пари. Тук отглеждаме за да не даваме пари. Проблема идва, когато хванат някой мишок и за да оттърве кожата те нарежда.
Заложи на хубава почва с микробиологичен живот в нея и всички "проблеми" са зелени :weed: :weed:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

BIG BONG написа: 31 Яну 2020, 06:56 Не казвам, че отглежда някой за пари, но нали тревата = пари..... дето има една приказка "с пари не можеш да си купиш щастие, но може да си купиш трева, което е същото". Внимавайте.
хахах :drugn:
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

jamesbond007 написа: 30 Яну 2020, 09:53 Благодаря за ценната информация. Аз поръчах само със застраховка защото не очаквах, че някой ще седне да праща по пощата. От предишната банка която използвах винаги идваха с частен куриер до вратата. Началото на Януари ги поръчах от сийдсмен със застраховка и ужким максимално 2 седмици се бавили. Сега когато още ги няма вече 21 работни дни не ми дават и да пусна запитване. Трябва да чакам 25 работни дни преди да мога да пусна запитване защо ми ги няма семките. Като цяло съм доста разочарован. Поръчах едни боклуци от Китай няколко дни по-късно и те дойдоха от другия край на света, а семките от Европа още ги няма... Може и само аз да съм карък, но това е моят опит.
Какво стана със семената? Писа ли им? На кода за проследяване какво виждаш?
Всичко се случва, човешко е. Като нищо да са ти пратили пратката някъде другаде.... натия места напушеняци работят :D
Пиши им и всичко ще се нареди.

#БГКоноп
Аватар
jamesbond007
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 27 Дек 2019, 09:05
Has thanked: 49 times
Been thanked: 84 times

Здравей, дойдоха семената най-накрая. Общо 29 дни от плащането до взимането. Боцнал съм ги и чакам да се покажат и ще започвам в дневника. В общо линии за следващия път ще търся тази опция да не е по-пощата. А иначе докато си чаках си пишеше, че са ги изпратили и са напуснали страната и после никакво обновяване до деня в който пристигнаха в БГ. Иначе бяха добре скрити и съм доволен. Ще си поръчам отново от тях, но със сигурност даже и ще им пиша изрично, да не използват пощата.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

jamesbond007 написа: 03 Фев 2020, 10:37 Здравей, дойдоха семената най-накрая. Общо 29 дни от плащането до взимането. Боцнал съм ги и чакам да се покажат и ще започвам в дневника. В общо линии за следващия път ще търся тази опция да не е по-пощата. А иначе докато си чаках си пишеше, че са ги изпратили и са напуснали страната и после никакво обновяване до деня в който пристигнаха в БГ. Иначе бяха добре скрити и съм доволен. Ще си поръчам отново от тях, но със сигурност даже и ще им пиша изрично, да не използват пощата.
Добрата новина е че семките са пристигнали. Браво, най-накрая! Наистина 29 дни е бавно, обикновенно за 1 седмица пристигат . Нещо е станало... и най-вероятно е от българските пощите. Все пак им пиши на Seedsman и им разкажи за забавянето.

Поне си имал време да подготвиш бокса, почвата и другите неща :)

Успех с проекта

#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”