Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

НОВО

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
zzigzag
Градинар
Градинар
Мнения: 77
Регистриран на: 02 Мар 2019, 13:03
Has thanked: 40 times
Been thanked: 110 times

...разбираемо
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7123 times
Been thanked: 4750 times

Реших да не пускам цяла тема,исках само да попитам защо на някои места мога да благодаря на автора,а на други -не?!В някои теми има само цитиране и докладване май беше,но няма благодарене?Не навсякъде,различно ми излиза,дали на самия потребител не мога не знам,но по-скоро в някои теми......Примерно в темата за отглеждане на открито май на никой не мога.Че много искам да ви БЛАГОДАРЯ:D
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Запознат съм с проблема, но на този етап не съм намерил решение.
Знам само за "отглеждане на открито" ако има и други подобни, моля да ги споделиш.
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Здравейте, може ли секцията "Последни коментари" и "Виж новите мнения" да показват поне 10 или 15 коментара, че по лесно да се влиза по темите
Аватар
SativaLover
Градинар
Градинар
Мнения: 206
Регистриран на: 14 Ное 2019, 18:15
Has thanked: 87 times
Been thanked: 91 times

:passj: Да се вижда кой кога е онлайм :passg: Долу, където показва кой е на линия :coke:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

SativaLover написа: 18 Ное 2019, 19:14 :passj: Да се вижда кой кога е онлайм :passg: Долу, където показва кой е на линия :coke:
Против съм такава опция. Защо всеки ушев да знае, кога сме онлайн?

Незнам дали знаете за тази опция на форума ?


#БГКоноп
onlinestatus-min.png
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Благодаря на админите за новите промени. Форумът направо придоби нов жив облик, лесен за използване, напоен с микроза и щастие :passj: направо имам чувството, че си седим заедно и си пафкаме
Мир
THC_Warrior
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 20 Дек 2019, 14:17
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Здравейте, може и да е коментирано тук, но не го видях никъде. Когато искам да премахна данните на снимката, която качвам, отивам в линка който е даден тук verexif. com. При качам файла и натискам remove exif, след което ми излиза съобщение да избера валидна снимка от компютър или Интернет (аз качвам от телефон). Някой да има представа как да действам? Благодаря ви.
Аватар
3EBC
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 05 Окт 2019, 21:22
Has thanked: 162 times
Been thanked: 211 times

THC_Warrior написа: 20 Дек 2019, 15:05 Здравейте, може и да е коментирано тук, но не го видях никъде. Когато искам да премахна данните на снимката, която качвам, отивам в линка който е даден тук verexif. com. При качам файла и натискам remove exif, след което ми излиза съобщение да избера валидна снимка от компютър или Интернет (аз качвам от телефон). Някой да има представа как да действам? Благодаря ви.
След като ги премахнеш вероятно ти излиза бутон за сваляне. Сваляш и готово. Но за всеки случай влезни в настройките на камера или на локацията и забрани достъпа на локация до камера.
Заложи на хубава почва с микробиологичен живот в нея и всички "проблеми" са зелени :weed: :weed:
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Възможни са проблеми с отварянето на форума от Таблет iPad Pro и други таблети с разделителна способност 1024х1366
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”