Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

НОВО

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Здравейте,

Ето какво трябва да знаете преди да започнете да използвате форума

1- Всички IP-адреси автоматично се анономизират и не се пазят в нашат база данни, но въпреки това препоръчвам използването на VPN, когато посещавате сайта.
- Взети са нужните мерки за защита на вашите лични данни, но трябва да се има на предвид, че нито една система на е на 100% защитена, за това използвайте нужните защитни мерки и не предоставяйте лична информация.

2- Снимките, които качвате трябва да бъдат със заличен EXIF (Exchangeable image file format – „Обменяем файлов формат за изображения“) е стандарт за включване на метаданни в графични и звукови файлове генерирани от цифрови фотоапарати.
За да заличните тези данни използвайте
https://www.verexif.com/en/
Функция за автоматично заличаване на EXIF е в процес на разработка.

3- Като цяло сайта е в процес на разработка и може да откриете различни бъгове, за които моля да докладвате на администратора.

4- Превода на сайта от Английски на Български език ще бъде завършен до края на месец Януари 2019
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Когато вляза в нечии профил,където пише contact никъде нямам опция да пратя лично съобщение на някой,дори и да съм го добавил в приятели.
Keep on growing :stone:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Spiral написа: 14 Дек 2018, 22:45 Когато вляза в нечии профил,където пише contact никъде нямам опция да пратя лично съобщение на някой,дори и да съм го добавил в приятели.
Като влезеш в профила на някой имаш опцията PM:Send private message .
Но преди първите 3 поста да ти бъдат одобрени от модератор/админ не можеш да пишеш лични съобщения. Не можеш да качваш изображения и от много други опции не можеш да се възползваш.

Можеш да пратиш лично съобщение, като кликнеш под ника на потребителя има квадрат с триъгълник вътре. Като кликнеш на квадрата с триъгълника ти излиза стрелка. Като кликнеш на стрелката веднага те праща да пишеш лично съобщение на този потребител .

Третият вариант за писане на лично съобщение е като влезеш в кутията Private message натиснеш NEW PM и композираш ново лично съобщение.

Но най-лесно е като влезеш в профила на някой и натиснеш опцията
PM:Send private message .

Но ти трябват 3 одобрени поста преди това.



Хора форума има много защити. Дори се наложи да опростим някой от защитите за да може да е по-удобен за потребителите.
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

Кой може да ми направи раздела в Главната секция?
Име: Наркоманското - Harm Reduction
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Доста е добър сайта, зарежда бързо с тор. Чудех се дали има бутон, който показва всички нови постове и се оказа горе в ляво в меню Quick links, много удобно.

Само не ми е ясно тия звездички под някой постове, където пише rating, какво значат и кое ги прави да се качват или намаляват?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Хора,много се извинявам ,но забравих да добавя картинка,пробвах една статия да пусна.Кой трябва да я махне,аз ли,защото не знам как?
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

Здравейте! Има ли опция за black визия на форума, че това бялото ме оставя без очи.... :Х Благодаря предварително!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Ще опитам да направя в следващите няколко дни и Дарк тема
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Това би ли си харесало?
Прикачени файлове
cc1.png
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”