Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Ефекти и дозиране на LSD - толерантност

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

LSD не е лекарство, и не трябва да се използва като такова без лекарско наблюдение
Ако LSD се използва без правилната подготовка или в грешна доза, ще си понесете последствията.

ОПАСНОСТИ ОТ КОНСУМАЦИЯ НА ЛСД LSD
- НАСЛЕДСТВЕНА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНОСТ КЪМ МЕНТАЛНИ / ПСИХИЧЕСКИ ЗАБОЛЯВАНИЯ - ЛСД МОЖЕ ДА ОТКЛЮЧИ МЕНТАЛНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ
- ЛСД НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СМЕСВА С ДРУГИ НАРКОТИЦИ ИЛИ ЛЕКАРСТВА ПОД НИКАКЪВ ПРЕДТЕКСТ!

- ЕДИНСТВЕНИЯТ ВАРИАНТ ДА СПРЕТЕ ТРИПЪТ (ПРЕЖИВЯВАНЕТО) Е КАТО ИЗЧАКАТА ТО ДА ПРЕМИНЕ.
- ПОЧТИ Е НЕВЪЗМОЖНО ДА ПРЕДОЗИРАТЕ С LSD
- СМЪРТНИ СЛУЧАЙ В СЛЕДСТВИЕ НА КОНСУМАЦИЯ НА ЧИСТ LSD (ИСТИНСКО) СА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО РЕДКИ
- ВИНАГИ ВИНАГИ ВИНАГИ ВИНАГИ ТЕСТВАЙТЕ ВАШЕТО LSD ЗАЩОТО ОТ ТОВА МОЖЕ ДА ЗАВИСИ ЖИВОТЪТ ВИ
- !!!!!!НИКОГА НЕ ВЗЕМАЙТЕ LSD КОЕТО НЕ Е ТЕСТВАНО!!!!!!!


LSD пътуванията са свързани с дозировката.
ако преминете само малко от перфектната доза и вземете 25 повече микрограма, отколкото сте искали ... бихте могли да имате лошо пътуване или поне нелеко.

праг на 20 МИКРОНА. Някаква лека еуфория.

30 mics - праг, същият като 20 mics

40 mics - очевидно усещането на ефектите, но отново без визуализации, въпреки че може да виждате около малко

60 mics- . Тяло с "под вода като усещане". Светлините са по-ярки, цветовете са леко засилени, и някои след изображения.

90 микрона- Ярките цветове, повърхностите започват да се движат, изкривяват или леко дишат.
Объркани или напомнящи мисли. Започваш да мислиш повече. Промяната на краткосрочната памет води до непрекъснати разсейващи мисловни модели. Мозъкът ви започва да се ускорява и вие ставате по-наясно с всичко.

110 микрона -
Визуалните стават много по-очевидни сега. "Ripples" върху поставянето на вашето зрително поле. Моделите от всички различни култури, наблюдавани по стени, повърхности, лица и др. халюцинации на затворени очите стават по-очевидни.


150 мики - Това е основната доза, която хората се опитват да взема, ако не са толкова опитни, за да получат ефектите на LSD, без да се размиват.
Ефектите са много като 110 микрограма, но по-дълбоки.
--------------------------------

200 мика - тук нещата могат да станат мощни. Умът ви се състезава. Красивите цветове са навсякъде. На този етап са много ярки на затворени очи. При тази доза може да се случи променящи на живота преживявания, духовни преживявания или осъзнаване. Ако сте новак за lsd, тази доза е твърде висока за вас. Много хора могат да се справят доста добре, но някои могат да изгорят.

250 мика - тази доза е дозата Алберт Хофман, създателят на LSD, опитал, когато за първи път се дозира, за да види какви са ефектите на LSD. Върхът на пътуване с 250 микрона киселина може да бъде МНОГО интензивен или дори страшен, но като всяко LSD пътуване. след като пиковите ефекти отминат, толкова по-удобно става пътуването. Визуализацийте на затворени очи са невероятни при тази доза.

300 микрофона - Навлизате в тежка територия. Все още не се считат за голяма доза, но това е мястото къде повечето хора, теглят чертата, ако имат опит. Наподобява много 250 микрофона.

400 микрофона - повечето хора никога не биха поели толкова много, освен ако не са подготвени и с опит,
Има объркване на сетивата (т.е. виждате звуци като цветове и т.н.) Изкривявания във времето и „моменти на вечността“. Движението на тялото става трудно и дезориентирано.
Има засилено усещане за осъзнаване на АЗ. Хората обикновено съобщават за тази доза като мисъл, провокираща и променяща живота. За някои способност да различават реалноста се изключва. Препоръчва се да има трип ситър, който да ви пази в случай, че той / тя ще направи нещо, с което може да представлява потенциална опасност.

500 микрофона - Силни халюцинации и визуализации. преобразуване на обекти в други обекти (визуални и затворени очи). Унищожаване или многократно разцепване на егото. (Нещата започват да ти говорят, чувстваш едновременно противоречиви неща.) Някои загуби на реалността. Времето става безсмислено.
Там, където дори някои от най-опитните хора теглят чертата. Зрението ви е почти изцяло обгърнато от фрактални шарки и ако трябваше да се взирате в някоя настилка или нещо подобно, можете да видите края на вечността. Километри и километри визуална дълбочина.

700 мики - Извън телесните преживявания и феномените на извънсензорното възприятие. Смесване на сетивата. Визуализации, съдържащи изображения от индуистки, ацтекски, маите, коренноамерикански, индийски и африкански култури са доста често срещани.

1000 микрофона - Повечето хора никога няма да стигнат толкова високо. Само шаманите и тези, които наистина търсят, ще стигнат до това високо ниво. По принцип не можете да видите нищо, освен визуализации, умът ви като цяло е безкрайно свързан със себе си и вашата външна среда. Невероятни неща се случват с тази доза, независимо какво ще използвате, ако използвате LSD като ентеоген.

1500 микрофона - Много малко хора са използвали толкова много lsd.
МНОГО психологично опасно е някои хора да правят тази доза. Вече не можете да видите собствената си ръка пред лицето си. Вашето познание и визия са окъпани в една и съща светлина. Някои хора забравят да дишат. Ще изгубите егото си, но ще срещнете много организатори на човешко познание на това егобилно място. Те са много по-умни от човешките същества. "те" * са самосъзнателна неврология.
Те са математиците зад съзнанието и дори самите визуализации.
Тотална загуба на визуална връзка с реалността. Сетивата престават да функционират по нормалния начин. Пълна загуба на егото. Сливане с пространство, други обекти или вселената. Загубата на реалността става толкова тежка, че опровергава обяснението. По-долните нива са обясними сравнително лесно по отношение на измерими промени във възприятието и мисловните модели. Това ниво е различно по това, че действителната вселена, в която нормално се възприемат нещата, престава да съществува!

Доза от 700 мик. И повече ще покаже на всеки много дълбоки неща. Дози като 300 мика и повече са променили много животи и по положителни, и в отрицателни начини.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Отказ от отговорност: LSD е потенциално незаконно вещество и ние не насърчаваме или оправдаваме употребата на това вещество, когато това е против закона. Ние обаче приемаме, че се случва незаконна употреба на наркотици и вярваме, че предлагането на информация за отговорно намаляване на вредата е наложително за опазване на хората. Поради тази причина това ръководство е предназначено да гарантира безопасността на тези, които решат да използват веществото.


Само ще споделя от опита си с ЛСД, че ако направите пост ( глад ) и вземете ЛСД ефектите му са много по-силни и интензивни.

Един от най-силните ми трипове в живота е на ЛСД. ( почти цял картон от 400 ?микрограма? по-малко беше, защото споделих малка част от Картона със съпругата ми) Но не бях ял храна от 3 дни и се бях пречистил. По-точно благодарение на този Картон с ЛСД / LSD е трипа. Изпитахме телепатия със съпругата ми, след което аз се Слях във водовъртежа на на Млечният път ( СвръхСъзнанието) и изживях Его-Смърт, но като свръхсъзнание е скучно, друго си е да имаш тяло ;), видях ДНК спиралата, много неща за животам за еволюцията, Земята, както разбрах призванието си тук, един вид осъзнах, защот съм дошъл тук и каква е мисията ми, видях Матрицата, а като ме отпусна следващите дни се чувствах невероятно прекрасно. Радвах се да живея обикновенният си живот и дори най-обикновенни неща, като ходене домагазина и хвърляне на боклука ми доставяха невероятна радсто и удоволствие. 👽
Картона:
lu.jpg
lu.jpg (127.67 KiB) Преглеждано 2010 пъти
Целият трип:
viewtopic.php?f=14&t=50&p=307&hilit=%D1 ... D1%8F#p307




fp.jpg
ЛСД ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК / LSD thumprint
Едно допълнение към списъка с дозировката, което не съветвам никой да го прави, защото е изключително опасно и рискувате много. Дозата се нарича ЛСД пръстов отпечатък. Отново казвам, че това е опасно и не съветвам никой да го прави, а го споделям, колкото да ви информирам и да се посмеем ;)

Какво е дозата? Дозата е 1000 пъти над разумната и това е нещо, което ще ви промени за цял живот. (не съм го правил, но съм правил други неща, които ме промениха за цял живот Хах). Как се прави? Облизвате си палеца на ръката и го потапяте в чист LSD кристал (чистота на ЛСД–то е изключително важно) след което си облизвате пръста и лягате на земята и се отпускате. Ефекта е мигновенен.Всъщност дори е много вероятно още докато отваряте съда с ЛСД ако има леко течение да повдигне микропрашинки които ако вдишате да ви хване още преди да сте си топнали пръста :D. То и през порите на пръста хвана, но някой го ближат.
Някой трябва да се грижи за вас. Грижа, която може да включва и вклюване на шамански, психически и медицински грижи, ако се налага.
Тази дозировка се е правила от изключително малко хора и предимно се е правила от хора, които са били посвещавани в Семейството. Семейството са определени хора, които през 1970-1990 година са разхърляли ЛСД. Нямам нищо общо с тези хора и не ги познавам и никога не съм ги познавам, а само разказвам историята, като интересен. информационен литературен разказ.


Думи на хора, които са правили LSD пръстов отпечатък ( да спомена, че нямам общо с тези хора и това е просто художественна история на други хора, които преразказвам в свободен текст. Много съм против продажбата и безотговорното разпространение на психаделици, защото това е опасно, вредно и противозаконно, а и вреди и на обществото, което би желало да се лекува в медициска среда с ЛСД. Не промотирам по никакъв начин продажбата, разпространението или употребата на забранени и разрешени вещества ):

"Не е възможно да се опише какво е това. С изключение на може би СМЪРТ

Какво видях? - ВСИЧКО

Какво направи?
- Тялото ми не направи нищо, освен да лежи. Нямаше вече мен, бях ВСИЧКО

Не мога да опиша изживяването с думи. Това ще отнеме книга и аз все още немя да успяхея да го опиша, както беше.
Яденето на LSD кристал е интензивно, магическо, лудо и Върховният Акт на Потапяне в Психаделчно Състояние .

Информацията ми е за това как семейство Смърт / Дъга / Източника са се справяли с LSD-то.
Когато LSD кристал е купен, той идва в малки стъклени шишенца. Това е плътен кристал и грам от него изглежда много по-малко от грам брашно (или друг прах). Десет грама могат да се поберат стъкленица достатъчно малка, за да държите в ръката си и да стиснете юмрук и да го скриете.

Както казах в другата ни тема, когато за пръв път купувате кристал от семейството на техните две изисквания.
1. Трябва да бъдете научени как да го правите правилно и да му се доверите, така, че можете да се справите и сами.
2. Трябва да направите отпечатък. Семейството вярва, че LSD кристалът трябва да се обработва само от тези, които имат подходяща Енергия или Карма за да го направят. Няма по-добър начин да тествате на някоя вяра в LSD от това да им дадете отпечатък.

Оригинални отпечатъци бяха дадени, като вземете стъкления съд и поставите палеца си в нея, като започва да ви върти, обръща и хвърля с главата надолу наистина бързо. Поставеното покритие от кристал за пръстовият отпечатък, беше натъпкано в дланта на човека, оставяйки вашия кристално вграден палец там в дланта (оттук и термина thumprint ), където той би попил (или може да го оближе.). Това беше вашето сертифициране ;)

В наши дни отпечатъците се облизват. Всеки път, когато някой яде LSD кристал, това се счита за печат. Този начин беше приет, защото е по-ефективен.

Що се отнася до самото изживяване. Oтпечатъка ;) Чувстваш го почти моментално. LSD кристалът има енергия към него. (към твоят отпечатък :) Имайки бурканче в джоба си, е достатъчно, за да променя моята съзнателност. Щом докосне кожата ви или отиде в устата, можете да я усетите. Много хора ще повърнат до минути. Това е вид екзорцизъм. Както цялата отрицателна енергия, която се изхвърля от тялото ви. След това лежите и се учите. Що се отнася до опита, просто не можех да го направя справедливо, за да го опиша. Вие никога няма да сте същите.

Отпечатъкът не отваря вратата на Възприятие, тя го издухва и взривява пантите... хах
Разтопявате се във Вечността. Пускаш и умираш в момента, който е всичко. Няма вече теб, а само Всички. Интензивността на това не може да бъде описана, но вие като вашето изплъзване разбирате, че това ви е познат :). Това е така, защото става ясно, че точно това се случва, когато умирате. След цяла вечност бавно започвате да се връщате на парчета. Чувствате се прероден и напълно различен човек. Никога не се прибираш напълно или обратно. Това не е лошо, но в началото е много страшно.
Няма да се опитвам да го описвам повече, защото не мога. Също така след като изпитате яденето на кристал, това е малко по-малко травмиращо. Първият пръстов отпечатък е винаги на земята. Ако решите да повторите след известно време ще можете да се движите и правите други неща въпреки, че сте яли кристал.


Видях само един отпечатък да се обърка
... Човекът казва, че това е най-важното събитие в живота му и сега живее щастливо, така че предполагам не е било лошо. Реакцията му по това време беше:

" Мисля, че психеделиците са по-безопасни в големи дози (все пак не говоря за размери пръстови отпечатъци), доколкото отиват лошите пътувания. Те отменят защитните сили на вашето его в достатъчно големи дози. Не можеш да мислиш, че имаш лошо пътуване, защото изобщо не можеш да мислиш, защото няма теб. Хах Терънс Маккена и д-р Андрю Уейл също казаха това. "



Трудно да се опише Отпечатък. Човешкият език не може да опише опита, който обхваща целия живот. Всяка клетка на всяко същество или живо същество, което някога е живяло или ще живее, е свързано с Енергията или Светлината. Когато умираме, тялото и егото ни го няма. Ние ставаме едно с Вечността, Светлината или Бог или каквото име искате да го наречете. Отпечатъкът позволява това да се случи и да се върнем към физическото ни тяло. Първият си отпечатък легнах и бързо разбрах, че това е моята действителна Смърт. Гледате как целият процес се развива с пълна информираност.
Не се вкопчих в тялото си, просто разбрах, че животът ми е минал. Докато се въртях нагоре или навън, видях, че животът ми се развива през годините, в които съм живял. Щастието, тъгата, хората, които обичах и хората, които не съм имал. Радостта, която дадох и болката, която причиних. Видях истинската природа на реалността и защо нещата са такива, каквито са. С издигането си видях Природата на реалността в космическия мащаб и видях, че причината за нашата еволюция е да изпитваме Любов. Да обичаш означава да си изживял най-хубавото в живота. Тогава дойде моментът, в който беше време да го пуснем. Докато го направих, дойде за мен и ридаех неконтролируемо, защото разбрах, че светлината или енергията, която наричаме Бог или Творение, са перфектни. Това беше чиста безусловна Любов.
Какво друго можеше да бъде Бог. Този блясък на невинното съвършенство в бебешкото око. Светлината беше чиста като сърцето на Исус Христос. Разтворих се в него и умрях. Тъй като нямаше мен, а само всички, не мога да си спомня останалото, защото нямаше мен да го помня. След Безкрайноста бавно се възвърнах в тялото си.
Прекарах дни будни след това разговаряйки със себе си. Обещах на Бога да разпространя LSD, за да могат другите да видят светлината. Обещах да гледам на всеки човек като Господар и да се отнасям към тях като към такъв.
Преродих се и продължавам да живея според ценностите, които научих. Станах толкова активен, колкото можех да разпространя LSD. Година след година в хотелските стаи с паничка Пирекс (Боросиликатното стъкло) и акварелна хартия. Надявайки се и развълнуван, че някои от тези хитове ще помогнат да насоча моите братя и сестри обратно към светлината. LSD е пряко послание от Бог. Месечен цикъл. Не мисля, че имаме друг шанс. Можем да се обичаме или да се убиваме, но това зависи от нас. Както винаги казвам в моите теми като напомняне, работата ми с LSD приключи преди години.

Що се отнася до въпроса ви за хранене и отиване до банята. Не мисля, че ядох седмица след това. Що се отнася до ходенето до тоалетната, не бях ял преди това, защото моите водачи ме посъветваха така, но казаха, че не е проблем. Спомням си, че се пуснах, докато се стъмни, и се върнах преди Изгрев. След този случай, както казах по-рано, никога не се връщате напълно. Чувствам се Горе през цялото време все още и минаха години.
Също така направих много, много отпечатъци след това. Ял съм много кристал, но никога не е било така, както първия път.
Трябва да подчертая, че бях в компанията на много еволюирали и възрастни хора, които се увериха, че моите преживявания са оптимални. Това бяха добродушни духове, всъщност бяха стари Духове, които един вид са били там много пъти и години преди аз да отида. Държаха ме като бебе на всеки сантиметър от пътя.

Чували сте за приживявания близки до смърта. Отпечатъкът е отвъд смъртта.
Сега имам богат живот, който е пълен с богатство. Прекрасна съпруга и 3 деца, които са напълно прекрасни. Всеки ден е пълна радост. Не можах да поискам повече, но знам, че един ден ще свърши завинаги. Очаквам този ден без страх, но знанието, че това най-възнаграждаващо и просветляващо преживяване на живота е Смъртта. "

Същият човек споделя в допълнение:

"Това ме намира в Оукланд в началото на 90-те. Между турнето щях да седя в Сан Франциско и да продължа нещата. Приятели от източния бряг ще се нуждаят от Лайна, така че аз ще го сложа и изпратя по пощата, или други ще излязат, за да получат по-ниска цена и аз бих го положил и изпратил там. Ами истински добър приятел излезе да вземе 4 или 5 грама. С него той имаше няколко души. Казах му, че може да ми помогне да го сложа и приятелите му да се мотаят в града, докато не бъдат готови. Той казва, че този негов приятел е готов да дойде с нас. Вече бях разговарял с този човек и знаех, че е свързан със Семейство Дъгата, но енергията му беше странна, но доверявайки се на преценката на приятелите си, казах добре.

Затова решаваме да отидем до Оукланд, за да се настаним в хотел. Стигаме до някакъв сладък хотел от магистралата и се приготвяме. Сега съм малко остър по отношение на това начинаещ да гледа от страни, но стига той да стои извън нещата, това е добре. Така че се захващаме за работа и отнема доста време да се сложи 5 грама киселина. Това е 50 000 дози. Бяха готови и почистени и той каза, че приятелят ми е готов за разпечатване. Аз съм като сигурен ли си и той казва, че така мисля. Гледам приятеля му и той като че ли просто ми го даде и каза мога да се справя. И така, изваждам своя буркан със сребърен кристал и отелям на нощното шкафче, защото приятелят ми иска да вземе някои със себе си, за да трипове в планината.

Ами този шибан пич вкара пръста си право в моята купчина кристал и след това го облизва. Аз му казва,. че това е доста голяма доза войник. Той ми отговаря все едно каквото и да правим сега. Тогава започнах да осъзнавам, че ще стане странно. В рамките на 2 минути той казва, го боли корема, че е отрова. Влиза в банята от където вика, че ще умре. Той влиза там и ние го чуваме как пъшка и вика. Междувременно питам моя приятел в какво, по дяволите, ни вкара. Тогава вратата на банята се отваря и той излиза по гол задник, казвайки, че ще избягам от тук. :D

Изглеждаше, като човек, който не осъзнаваше, че няма да стигне далеч. Поставяме го в задната спалня и изключваме светлините, защото разбрахме, че работи най-добре за него. Затварям вратата и му казвам че ако има нужда от мен, съм там. Казах му, че мисля, че той има някои неща, за да се оправи с Бог. Този хотел е точно на магистралата. Всъщност можете да скочите през прозореца върху магистралата.. Бяха и на втория етаж. Добре седях там и правя телефонни обаждания, казвайки на хората, че ще бъда в района за известно време и чувам коли по магистралата да бибиткат и свиркат. Връщаме се в спалнята и тоя пич е на половината път през прозореца, приготвяйки се да скочи на магистралата Оукланд гол като деня, в който се е родил. :D

Ние го дърпаме обратно в стаята и той започва да осъзнава, че умира. Той мисли, че аз му го причинявам да умре и че съм Дяволът. Сега лайната става грозно. Той ни крещи, че умира и се опитва да излезе от хотела. Тъй като току-що сложих 5 грама, аз също съм Високо на черешета (от ЛСД), както е моят приятел. Обаждаме се на някои други приятели да дойдат. Държеше се на леглото, опитвайки се да прикрие устата си. В стаята имаме 50 000 дози прясно нанесен LSD и нямам нужда от ченгетата да идват. Вземам тигана и всички консумативи, с които лежах, и ги изхвърлям през прозореца на магистралата.

Другите ми приятели отиват там и казваме на момичетата да приемат киселината и да се чупят бързо. Този човек крещи в горната част на белите си дробове, че умира и знам, че другите гости на хотела могат да го дойдат тук заради виковете. Очаквах да се появи всяка минута полицията на Оукланд . Казвам му да го пусне, не се бори. Той мисли, че съм Сатана, така че не слуша нищо, което казвам. Също така, докато се борим с него, той е загубил контрол над телесните си течности. Навсякъде има повръщано, лайна и пикня. Не мога да си представя какво ще мислят ченгетата, когато влязат и видят няколко хипита на някакъв човек, покрит с повръщано и лайна да крещи, че умирам, докато му казваме, че е добре, че ще му хареса. Хахах :D

След известно време той спира да се движи. Той беше засмукан във вечността. Той си беше отишъл. Докато лежеше там неподвижно, ние го почистихме. И приятелят ми пееше невероятна благодат отново и отново. След един час разбрах, че ченгетата не са дошли. Допринасям това за 2 неща. Защитата на Бог и факта, че бяхме в гадна част от Оукланд и хората имат предвид, че имат собствена бизнес.

Моето момиче идва и ни носи чисти ризи и панталони. Казвани ни вземете душ и почистете, докато го гледаме и след това се редуваме. Нервите ми са смачкани. На черешата съм с ЛСД и това лошо пътуване на момчета наистина ме размаза. Аз и моето момиче решаваме да отидем на разходка, тъй като приятелите ми с него и той не се движи. Излизаме отстрани и осъзнаваме, че ходенето на разходка в 3 часа сутринта в Оукленд няма да е добре. Тя усеща напрежението ми и отиваме встрани от хотела в някои храсти, настани настрои ума ми с тази магия, която само една жена може да изпълни.

Като се размине Зората, той идва наоколо. Говорете несъгласувано, но виждам искрица в окото му. Всички ние си казваме и момичето ми се връщаме обратно в SF, за да поспим.
Ден или два по-късно приятелят ми се обажда и казва, че се отправя към вкъщи и да дойде да си кажем сбогом. Пристигам там и този човек идва при мен и ме прегръща и казва, че съжалява. Казвам му да не се тревожи за това. След това той ми казва, че се е срещнал с Бог и сега е различен човек. Това ме радва. :)

Този човек не е приемал LSD оттогава и живее в Орегон и притежава органична ферма ( биологично стопанство ) .
Щастлив е със семейство и в Мир.
Той казва, че тази нощ е била най-важното и най-доброто нещо, което някога му се е случвало. Виждам го на панаир в окръг Орегон всяка година и винаги имаме голяма прегръдка.
той се превърна в някой, когото наистина се възхищавам и обичам.

След този преход станах много внимателен към кого съм отпечатал.

Отпечатъкът е най-добрият тест за доверие. Ако някой е отпечатан просто става от семейството. Печатът се дава на тези, които са готови и изпитани. Научих колко е важно това по трудният начин в Оукланд.

Моят отпечатъ беше бял пух, игличка, сребро, кехлибар и една лавандула.

Усещам го всеки ден. Да, всеки ден от живота си в един момент се чувствам така, сякаш съм дозиран. Добре съм с това.
Медитацията ми помага да го изгладя и да му се наслаждавам. В по-голямата си част аз дори не го забелязвам."

Друг, които е правил пръстовият отпечатък споделя:

"Моята беше чиста бяла кристална красота, не семейна киселина, а направена от гуру. Аз бях майор О Чем с дива страна на една миля широка и се срещнахме и с течение на времето той стана много като духовен баща. Той би ми позволил да помогна на "готвача" и ме остави да правя колона и легнах. Тогава един ден в 78 той ми даде осма унция кристал и ми каза да "разпространя думата" и че ще се върне след лятото и тогава ще си говорим повече. И така през лятото на 78 дозирах 1000 микрона + всеки ден през цялото лято и играех гуру. В края на август той се върна и дълго ме погледна ме попита дали „изкарах много пари през лятото?“ Отговорих "Пари?" Хаха Това искаше да чуе и това го накара да се усмихне и да каже „Добре, ще се видим утре“
на следващия ден щяхме да подготвим лабораторията след неговото отсъствие, изчистих от прах и прочие. Когато се появих в ремаркето, той имаше смешна усмивка на лицето си и той каза: "Надявам се, че нямате планове." влезях вътре и старата му дама, беше там, необичайно, и тя държеше малка чаша за часовник с кристалната подправка в нея. Тя каза „Сладурче, време да пораснеш“. След това ми казаха да залепя палеца си и да натисна.Преди това бях нервен и ръцете ми бяха изпотени, така че издърпах палеца си безплатно с щедро покритие върху него. Погледнах го и се кълна, че усещах, че започна и след това забих палеца в устата си и пуснах. Първите часове или така мисля, че бях в и извън света, тогава "аз" просто изчезнах за вечността. Хаха част от мен все още е там. :)
Аз съм изправен пред Смъртта поради изкривена ангиограма и знам, че ще се срещна с частта от мен, която язди вечните ветрове, когато времето ми свърши. Знам, че Смъртта е просто преход, знам това, защото умрях онзи ден в края на 78 и възкръснах отново. Моите приоритети в живота бяха пренасочени и аз работя за интегриране на новата парадигма на битието, която се създаваше от този ден всеки ден. Мисля, че ако от това дойде урок или просветление, аз съзнателно участвам в животът ми в много по-голяма степен. Това не е "лесният" начин да живея в свят на несправедливост и жестокост. Принуден съм да приемам баланса на положителното и отрицателното, без да налагам собственото си желание. И все пак трябва борят се силно за интегриране и съществуване в това общество. Стара дама на моят приятел ми каза, че е време да порасна, но не каза, че ще раста. Нямам абсолютно никакво съжаление, въпреки че промените в моето съзнание и мисловен процес станаха предизвикателство с традиционно мислещите. Мисля, че трябва думът ми възприема класическата философска мисъл и я върти. Знам, че „светите мъже“ нямат представа относно моята духовност.
Както каза другият човек с пръстивят отпечатък, всеки ден, знам, че съм "отпечатан с пръсти", но смешното е без значение как пренастройвате мозъчния си живот все още носят едни и същи предизвикателства. Все още трябва да се справям с предизвикателствата, но вярвам, че може би имам малко по-нови решения за някои неща, отколкото някои други, но като цяло аз съм забележително логична и дедуктивна мисъл. Все повече само съпругата, децата и свободните хора наистина получават погребението на моето огъване и това е наред с мен.
Последно нещо, преживях буквална смърт (сърцето спря) и нерешителността на Смъртта и силното психаделично преживяване са доста сходни. В смъртта човек осъзнава неефективния характер на преживяването и съпротивата е безполезна, подобно на съпротивата на отпечатък, просто е Невъзможно .
Така че сега има някои от нас, които са персонализирали нашето мислене, но като ранните психонавти ние донякъде случайно персонализирахме мозъка си. Подобно на някои от ранните психонавти може да имаме някои области, в които наистина се представяме добре, но управляемостта е компрометирана. Но се върнах и обичам всички.
Мир"


1010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010




П.П. Имал съм невероятни изживявания с ЛСД и такива сходни изживявания, как да ви кажа, аз моят пръстив отпечатък го направих с ДМТ и Аяхуаска, и от естествено изпускане на ДМТ от мозъка ми. Сега знам, че състояния като тези от Пърстовотпечатък от ЛСД могат да се постигнат напълно без субстанци, без вещества, без ЛСД, а само с мисъл в чисто трезво състояние. Собственото ви тяло е най-добрата химическа лаборатория, защото е създадена от Твореца. Възможно най-доброто нещо са естествените ви натурални хормони и вещества. Въпросът е дали сте готови за това да се надрусате със собствените си хорони, защото това е по-трудният път, по-баваният път, но е по-стабилният, по-безопасният и сигурен път.
В интерес на истината на мен кик-старт ми дадоха субстанциите, като Псилоцибинови гъби, ЛСД, ДМТ и Аяхуаска и тези субтанции много ми помогнаха да разширя мирогледа си, както и да се свържа с Твореца и Природата, но още на един от триповете си с ЛСД (оня с глада 3 дни по-горе в поста ми) осъзнах, че за да достигна 100% капацитета си мога да го направя единственно в чисто състояние без въшни вещества. НО това е по-трудният начин. Само ще ви кажа, че пеенто, танцуването, работа, стоенето и медитирането могат да ви отключат по невероятен начин. Всеки един може да го постигне без вещества, защото Вселената е във всеки един от нас и ние сме в нея.



Младите ги интересува как да се надрусат с нещо, не ги интересува, че могат да си го произведът чрез собственото си тяло.
Все пак, дори и да вземате субстанции, тествайте ги. Това може да спаси живота ви, дори при малки дози, а за Космически дози, като пръстовият отпечатък да не говорим.

#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”