Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Кой са най-чистите щамове на сатива който можете да запупите?

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
outgrower
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Мар 2020, 23:52
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times

Vetrushka написа: 27 Мар 2020, 16:05
kingpin написа: 27 Мар 2020, 16:03 Мерси бате Vetrushka... Страшен сарказъм, браво!

Но ако може да направим така... Хайде намери ми един сорт от сиидсмен примерно, който да е 100% сатива.

Не казвам, че няма, а само че се среща рядко и поне аз не съм виждал..... сега за пръв път чувам от Фърст....Но нали се сещаш все пак, че няма как всичко да ми е ясно? Хора сме, правим грешки.
Нали сиидсман били гола вода, какво ги гледаш само тях, от тях е най сигурна поръчката, иначе явно си нямаш и на идея от къде може да се пазарува и какво се предлага.
Е нали няколко поста по-нагоре написах от сийдсман кои са сортовете дето са 100% чиста сатива
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”