Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Въпрос ?

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
new vilager
Градинар
Градинар
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Мар 2019, 14:13
Has thanked: 491 times
Been thanked: 223 times

Здравейте и се извинявам предварително, ако отговора го има, но след доста търсене не го намерих...та въпросът ми е
Кога дневника се счита за завършен ? Кой го решава ? Как слага надписа ЗАВЪРШЕН ДНЕВНИК ? Може ли след като вече има такъв надпис да се продължи публикуване в същия дневник ?

Въпросът ми е свързан с мой дневник, който аз не съм завършил, но някой е сложил червен надпис ЗАВЪРШЕН.
Моля за разбиране...вероятно въпросите ми са глупави, но не съм много наясно с форумите.
"Освен сега, има и после !"
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

new vilager написа: 16 Дек 2019, 11:30 Здравейте и се извинявам предварително, ако отговора го има, но след доста търсене не го намерих...та въпросът ми е
Кога дневника се счита за завършен ? Кой го решава ? Как слага надписа ЗАВЪРШЕН ДНЕВНИК ? Може ли след като вече има такъв надпис да се продължи публикуване в същия дневник ?

Въпросът ми е свързан с мой дневник, който аз не съм завършил, но някой е сложил червен надпис ЗАВЪРШЕН.
Моля за разбиране...вероятно въпросите ми са глупави, но не съм много наясно с форумите.
Здрваей, правим постоянно промени по форума и най-вероятно при модерирането на темите се е случило това със ЗАВЪРШЕН дневник.

Кой определя да сложи етикет Завършен? Всеки от модераторите може да заключи, изтрие тема или да и сложи стикер Завършен.

Това ли е темата?

viewtopic.php?f=22&t=186&start=50

Отключих я, извинявай много, не е нищо лично, станало е грешка, при модерирането заради заради скорошни промени по форума. Радвам се, че ни информира за да го коригираме.

Иначе попринцип Завършен слага на дневник по който повече няма да има ъпдейт, грола е приключил поради една или друга причина. Прави се за да бъде по-прегледан форума, също така заключва темата, защото понякога, някой потребители спамят в стари теми.

При теб нещата са в разгара на нещата и се радвам, че споделяш с нас и се надявам да сме ти полезни.

Поздрави,

#БГКоноп
new vilager
Градинар
Градинар
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Мар 2019, 14:13
Has thanked: 491 times
Been thanked: 223 times

Благодаря, first, просто не съм наясно с форумите...За сега се научих само да "отварям" теми. Незнам как става и закриването. Надявам се да разбера. Аз също се радвам, че съм част от форума и общността. Много разчитам на опита ви и съм изключително благодарен за съветите от всички ви :-)
Поздрави на всички !
"Освен сега, има и после !"
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Да не пускам нова тема, тук ще задам един въпрос. Отначало при пускане на ЛС на някой член, ставаше веднага. После започна да стои в изходяща кутия по 10мин. След това по половин час. Сега изпратих едно ЛС, вече стои 3часа в изходящи. От какво може да е това?
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Zafor19 написа: 17 Яну 2020, 22:14 Да не пускам нова тема, тук ще задам един въпрос. Отначало при пускане на ЛС на някой член, ставаше веднага. После започна да стои в изходяща кутия по 10мин. След това по половин час. Сега изпратих едно ЛС, вече стои 3часа в изходящи. От какво може да е това?
Това е така, защото зависи, кога потребителя ще го прочете. Ако го прочете веднага го отразява веднага, ако го прочете след 10 минути го отразява след 10 минути, ако го прочете след 3 часа го отразява след 3 часа. Общо взето зависи от тогава, кога човека на които си писал си прочете съобщението. От това е .

Мислех да махнем тази опция, че все пак се разбира, когато някой си прочете съобщението. При мен понякога се случва да си прочета съобщението, но да не отговоря веднага, защото нямам време за отговор. След което да получа 2-ро съобщение "сърдиш ли ми се, защо не отговаряш"...., а понякога просто не мога да отговоря в същият ден поради една или друга причина...., но съм имал 5 минути да си прегледам съобщенията.

#БГКоноп
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Ако става лесно и другите са съгласни, предлагам темата която човек пусне или която коментира, автоматично да се абонира, за да не се получават висящи въпроси
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

firstcitizen написа: 17 Яну 2020, 23:30
Zafor19 написа: 17 Яну 2020, 22:14 Да не пускам нова тема, тук ще задам един въпрос. Отначало при пускане на ЛС на някой член, ставаше веднага. После започна да стои в изходяща кутия по 10мин. След това по половин час. Сега изпратих едно ЛС, вече стои 3часа в изходящи. От какво може да е това?
Това е така, защото зависи, кога потребителя ще го прочете. Ако го прочете веднага го отразява веднага, ако го прочете след 10 минути го отразява след 10 минути, ако го прочете след 3 часа го отразява след 3 часа. Общо взето зависи от тогава, кога човека на които си писал си прочете съобщението. От това е .

Мислех да махнем тази опция, че все пак се разбира, когато някой си прочете съобщението. При мен понякога се случва да си прочета съобщението, но да не отговоря веднага, защото нямам време за отговор. След което да получа 2-ро съобщение "сърдиш ли ми се, защо не отговаряш"...., а понякога просто не мога да отговоря в същият ден поради една или друга причина...., но съм имал 5 минути да си прегледам съобщенията.

#БГКоноп
Опцията е добра според мен...... така поне виждаш кога човека си е прочел съобщението и дали има някакъв шанс да ти отговори изобщо.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”