Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Seedsman Promotions / Промоции на Канабис семена

Цялата важна информация на едно място
Семена марихуана
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

kot написа: 06 Апр 2021, 15:53
Josep92 написа: 06 Апр 2021, 15:17 Използвам темата, за да благодаря отново на Seedsman за наградата, която спечелих от giveaway-а им #WomenInWeed Сортовете, които получих от тях са Gelat OG Auto и White Widow. Това е много потенциал в семки, ако Господ ме хареса може и индорче да спретна :) Реших да ви споделя тук понеже съм част от Гръсти и клиент на Seedsman и смятам, че е важно занапред форума да задълбочава партньорството си с тях, защото малко или много Seedsman и Grysti ни предоставят свобода-свобода за нас, свобода за природата, свобода да отглеждаме, свобода да се лекуваме! Успешен сезон на всички!
Това не е ли само за жени било? :D

Техния White Widow е много добър, но от Gelat.OG не останах особено доволен. Вярно, че гледах само две или три семки. Бяха феминизирани, не ауто.
И аз се изненадох като спечелих. :stone:
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Аз па нищо не спечелих, ха сега да ми ги дадеш🤣Майтап! Честито! 😘
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Ти направо ме разочарова с тоя gelat...надявям се да бъде топ бухалка,но WW се стречва по-добре
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

А бе някой има ли си на идея за що сийдсмен вече не предлагат техните си сортове в опаковки от по 100 семена?
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Hi there,

Congratulations, you're one of the 40 winners in our Facebook group contest!

Please ensure you have a Seedsman account with a registered address in order for us to be able to process your prize.

If you don't have an account, you can create one here.

You can expect to get an email confirmation with your prize within the next 3 days.

Thanks,

Изглежда ще имам подарък.Благодаря seedsman!!!
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Ето го и подаръка... още веднъж благодаря :passj:
Прикачени файлове
20210701_184236.jpg
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Може ли някой да сподели как е най-добре да се съхраняват семената? Днес пристигна поръчката от Seedsman и заръчах повечко, че хем да взема повече бонус семена, хем да не се харчим после пак за транспорт.

Та всяко мнение и препоръка относно съхранението на семките ще е от полза.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Аптекарско шишенце,на тъмно и хладно.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

aleksiev.momchil написа: 09 Юли 2021, 13:31 Може ли някой да сподели как е най-добре да се съхраняват семената? Днес пристигна поръчката от Seedsman и заръчах повечко, че хем да взема повече бонус семена, хем да не се харчим после пак за транспорт.

Та всяко мнение и препоръка относно съхранението на семките ще е от полза.
Ако са в оригинални опаковки е най-добре да не ги разопаковаш.

Избери стъклени шишенца с гумени тапи или такива с много добра изолация. В контейнера със семената е хубаво да се добавят няколко зърна ориз, за да се запази ниска влага. Идеалната температура за съхраняване на семена е 1.5 - 3С но се смята, че до 10С няма да е проблем. Повечето семена са жизнеспособни в продължение на 1-3 години при оптимални условия за съхранение, без значително увреждане на плода. Колкото повече масла съдържа едно семе толкова по-голям е шанса то да се развали по-бързо.
Подобно на храната, семената не се развалят веднага, след като минат 3г. Нивата им на кълняемост просто бавно падат, което прави много по-малко вероятно те да произведат здраво и живо растение.

Има информация за хора, покълващи успешно семена, които са на десетилетия, дори 80 години по-късно. Но е възможно! Просто е все по-малко вероятно с течение на времето.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Аз ги държа в хартия за по-дълъг период... Да, на хладно и тъмно, дори студено.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”