Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Seedsman Promotions / Промоции на Канабис семена

Цялата важна информация на едно място
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Остават по-малко от 11 часа до 23.11 2020 година, когато започва промоцията Черен Петък ( Black Friday) на Seedsman. Oт Seedsman са се подготвили с много бонуси безплатни канабис семена, към поръчките и нови сортове. Black Friday ще се проведе от 23.11 до 30.11 2020 година.
mailservice.gif
mailservice.gif (61.85 KiB) Преглеждано 1420 пъти
За повече информация посетете сайта на Seedsman.
https://www.seedsman.com/en/cannabis-se ... aid=Grysty
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Seedsman ви пращат много поздрави и ви пожелават приятни празници с подаръци. От Seedsman ще раздадът награди на обща стойност 20,000 $, а по-точно 150 човека ще получат награди на стойност 150$ (семена ). Всеки ден в 7PM ще се избират 5-ма рандом печеливши. За повече информация за участието в GIVEAWAY кампанията посетете сайта на Seedsman.
seeds-dec-xmas-el-hat-650.png
seeds-dec-xmas-el-hat-650.png (127.08 KiB) Преглеждано 1379 пъти
Можете да спечелите този комплект от 18 семки:
Писмен списък с канабис семената за по-лесно търсене на информация за тях:<br />3 x Wedding Cake Fem<br />3 x Alien Rock Candy Fem<br />3 x RudeBoi OG Fem<br />3 x Sour Diesel Auto<br />3 x Purple Punch Auto<br />3 x Banana Kush Auto
Писмен списък с канабис семената за по-лесно търсене на информация за тях:
3 x Wedding Cake Fem
3 x Alien Rock Candy Fem
3 x RudeBoi OG Fem
3 x Sour Diesel Auto
3 x Purple Punch Auto
3 x Banana Kush Auto
Big Holiday Giveaway.png (115.74 KiB) Преглеждано 1379 пъти
Big Holiday Giveaway(1).png
Big Holiday Giveaway(1).png (109.06 KiB) Преглеждано 1379 пъти
https://www.seedsman.com/en/big-holiday-giveaway

#БГКоноп #Канабиссемена #Seedsman #Grysti #Гръсти
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

Здравейте и за много години! Живи и здрави!

От Seedsman имат нова раздаванка.
Като отворите сайта на главната страница Seeds of Knowledge Contest

In celebration of the new year, we're giving away BIG prizes to growers that participate in our #SeedsmanTag2021 by sharing your growing knowledge with our community..
Every week, 50 lucky participants will win 10 seeds each (1x 5 pack of Blue Dream and 1x 5 pack of Strawberry Cheesecake Auto​).
Ето и линк директно към анкетата:
https://gleam.io/kTs8K/-seeds-of-knowledge-contest

https://www.seedsman.com/en/
Успех на всички!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Използвам темата, за да благодаря на Seedsman за наградата, която спечелих! Като част от Гръсти реших да ви споделя за безплатните семена, които ми подариха. Единственото, което направих беше да участвам в тяхната томбола - Seeds of Knowledge Contest. Когато спечелите награда от Seedsman ви я водят като покупка (макар че не плащате нищо за нея ), тоест получавате още безплатни семена(безплатни семена+безплатни семена), много щедро от тяхна страна. Получих 4 техни сорта(общо 16 семена). Това е много потенциал в семки, който ще оползотворявам тепърва, дали вътре, или вън ще се реши... :roll:
Blue dream - от много време му се каня на този сорт и ей го на. Гледам, че е с малко по-различни параметри от своя съименник от HSO, нямам търпение да го пробвам навън!
Strawberry Cheesecake Auto - отношенията ми с автоматиците са сложни, но "На харизан кон не му се гледат зъбите!" , съдейки по името му предполагам, че е с уникален плодов вкус!
White Widow - култов сорт от близкото минало, който заслужава уважение, идеално допълнение за колекцията ми от семена.
Bruce Banger- чувал съм го, но до тук, съдейки по името му е нещо нацепващо, който го е гледал да ги сподели!
https://www.seedsman.com/en/cannabis-se ... aid=Grysty
Прикачени файлове
index.jpg
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

Честито!
Радвам се, че някой наш е успял да спечели от тази томбола!
Нека в знак на благодарност спретнеш един/няколко хубави дневника с наградите!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

На вниманието на женската членска маса във форума.
https://www.seedsman.com/en/women-in-weed#content
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Записах се и аз в тази промоция, благодарение на Джосепа, който ми обърна внимание и ми прати линк👌😘Имаше и много интересни статии за разни инфлуенсърки в този сектор и други интересни за жени, влизам да ги чета докато трае записването, за да ми дадат още някое entry..
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 08 Мар 2021, 12:20 Записах се и аз в тази промоция, благодарение на Джосепа, който ми обърна внимание и ми прати линк👌😘Имаше и много интересни статии за разни инфлуенсърки в този сектор и други интересни за жени, влизам да ги чета докато трае записването, за да ми дадат още някое entry..
😘
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Използвам темата, за да благодаря отново на Seedsman за наградата, която спечелих от giveaway-а им #WomenInWeed Сортовете, които получих от тях са Gelat OG Auto и White Widow. Това е много потенциал в семки, ако Господ ме хареса може и индорче да спретна :) Реших да ви споделя тук понеже съм част от Гръсти и клиент на Seedsman и смятам, че е важно занапред форума да задълбочава партньорството си с тях, защото малко или много Seedsman и Grysti ни предоставят свобода-свобода за нас, свобода за природата, свобода да отглеждаме, свобода да се лекуваме! Успешен сезон на всички!
Прикачени файлове
foto_no_exif (25).jpg
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Josep92 написа: 06 Апр 2021, 15:17 Използвам темата, за да благодаря отново на Seedsman за наградата, която спечелих от giveaway-а им #WomenInWeed Сортовете, които получих от тях са Gelat OG Auto и White Widow. Това е много потенциал в семки, ако Господ ме хареса може и индорче да спретна :) Реших да ви споделя тук понеже съм част от Гръсти и клиент на Seedsman и смятам, че е важно занапред форума да задълбочава партньорството си с тях, защото малко или много Seedsman и Grysti ни предоставят свобода-свобода за нас, свобода за природата, свобода да отглеждаме, свобода да се лекуваме! Успешен сезон на всички!
Това не е ли само за жени било? :D

Техния White Widow е много добър, но от Gelat.OG не останах особено доволен. Вярно, че гледах само две или три семки. Бяха феминизирани, не ауто.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”