Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Seedsman Promotions / Промоции на Канабис семена

Цялата важна информация на едно място
Семена марихуана
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Мойте са в оригинална пластмасова опаковка херметичка на 25C, да ги оставя ли в хладилника ми ?
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

MixedGreens написа: 11 Юли 2021, 23:40 Мойте са в оригинална пластмасова опаковка херметичка на 25C, да ги оставя ли в хладилника ми ?
Трябва да са на тъмно и сухо...а в буркан с уплатнител е най добре...и след това в килера или мазето.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Случайно намерих шот от мноооогоооо стара поръчка. Някой знае ли какво стана с този сайт?
Прикачени файлове
poruchka.jpg
radolini
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Яну 2019, 18:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Focktor написа: 15 Юли 2021, 07:47 Случайно намерих шот от мноооогоооо стара поръчка. Някой знае ли какво стана с този сайт?
Аз поръчвах от там редовно преди години, бяха точни и даваха добри бонуси. Но в един момент просто спряха да съществуват. Търсих инфо в нета не намерих нищо конкректно, само една статия по памет, че вече не били доволни от печалбите, имали много разходи, бля,бля и решили да спрат. Нещо такова.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

дизайна на сайта беше уникален ;)
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

WDScorpio написа: 09 Юли 2021, 17:31
aleksiev.momchil написа: 09 Юли 2021, 13:31 Може ли някой да сподели как е най-добре да се съхраняват семената? Днес пристигна поръчката от Seedsman и заръчах повечко, че хем да взема повече бонус семена, хем да не се харчим после пак за транспорт.

Та всяко мнение и препоръка относно съхранението на семките ще е от полза.
Ако са в оригинални опаковки е най-добре да не ги разопаковаш.

Избери стъклени шишенца с гумени тапи или такива с много добра изолация. В контейнера със семената е хубаво да се добавят няколко зърна ориз, за да се запази ниска влага. Идеалната температура за съхраняване на семена е 1.5 - 3С но се смята, че до 10С няма да е проблем. Повечето семена са жизнеспособни в продължение на 1-3 години при оптимални условия за съхранение, без значително увреждане на плода. Колкото повече масла съдържа едно семе толкова по-голям е шанса то да се развали по-бързо.
Подобно на храната, семената не се развалят веднага, след като минат 3г. Нивата им на кълняемост просто бавно падат, което прави много по-малко вероятно те да произведат здраво и живо растение.

Има информация за хора, покълващи успешно семена, които са на десетилетия, дори 80 години по-късно. Но е възможно! Просто е все по-малко вероятно с течение на времето.
Сложих ги в буркан както са си в оригиналните опаковки заедно с две пакетче та сика гел и в хладилника най-дошло в равта за плодове и зеленчуци.
Буркана е с едно закопчаване с метални гривни и има гумено оплатнение. Температурата е постоянна 6 градуса влажността е на 35%.
Надввам се да им е комфортно 😁
Скоро започваме новият гроу който вече е на едно доста по-високо ниво. Green Qube + MarsHidro, овлажнител за въздух, циркулациони вентилатори, изпускателна вентилатор.
Първият гроу беше малко "лайшки", но сега вс трябва да е ок. Ph и PPM метър имам от първият гроу и така.
Благодаря Ви много за изчерпателният отговор 😉 оценявам го!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Благодарение на Seedsman успяхме да раздадем и ще раздадем още семена на градинари от Гръсти.
#БГКоноп
Прикачени файлове
Seedsmannew17-min.JPG
Seedsmannew16-min.JPG
Seedsmannew14-min.JPG
Seedsmannew13-min.JPG
Seedsmannew12-min.JPG
Seedsmannew11-min.JPG
Seedsmannew10-min.JPG
Seedsmannew9-min.JPG
Seedsmannew6-min.JPG
Seedsmannew5-min.JPG
Seedsmannew4-min.JPG
Seedsmannew3-min.JPG
Seedsmannew2-min.JPG
Seedsmannew1-min.JPG
Seedsmannew-min.JPG
Аватар
SugarLeaf
Градинар
Градинар
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2021, 20:13
Has thanked: 5 times
Been thanked: 9 times

На сиидсмен шитавите кръстоски, мерси... и безплатно да ми ги дава не ми се занимава.

Кажи ми на кое по-голямо Cannabis Expo си чувал за сиидсмен?! Или пък за някой по-известен сорт техен, който да е печелил някаква награда някога изобщо?!

Има далеч по-добри фирми от тях и от RQS и това е факт...

Мнението е лично, обективно и напълно обосновано, но ако решиш може пак да ме баннеш за "флейминг", "тролинг" или как му викаш там... аз нещо не ги разбирам тия термини ама изобщо. Успех!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

SugarLeaf написа: 13 Окт 2021, 23:37 На сиидсмен шитавите кръстоски, мерси... и безплатно да ми ги дава не ми се занимава.

Кажи ми на кое по-голямо Cannabis Expo си чувал за сиидсмен?! Или пък за някой по-известен сорт техен, който да е печелил някаква награда някога изобщо?!

Има далеч по-добри фирми от тях и от RQS и това е факт...

Мнението е лично, обективно и напълно обосновано, но ако решиш може пак да ме баннеш за "флейминг", "тролинг" или как му викаш там... аз нещо не ги разбирам тия термини ама изобщо. Успех!
Seedsman са от най-големите спонсори и на Канабис Експо Берлин и на Испания. (а това са 2 от най-големие експота в Европа ) Имат много спечелени купи. SugarLeaf не си запознат, защото не си градинар, а ченге шестак.
Ще раздадем семената на градинари.
SugarLeaf получаваш бан за 7 дни. Незнам дали да не те трия направо.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Точно пък тяхните кръстоски.......сцеп.ват всяко лято при мен.....по 3м и добиви по 600г на растение.....само малко betterorganix....и много кофи вода.и добива ни изкарва до нова година даже февруари.....Ха Ха тежко пушене 2 души и една камара (чакали)!!!!!!!тъй че мнението не важи?????
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”