Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Да превъртим Интернет

Всичко останало
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7124 times
Been thanked: 4750 times

Хохо, и трите ми отговора бяха към червения🤣Няма да натопя дъщерята, осяен ако не е извършула убийство или тежка, гадна измама над невинни, но не и за банков обир. Дори ще си харчим парите заедно. няма да плащам пейки по 10 бона едната ако мога да не го правя(опитайте до 14ти да не са ви платени данъците, аз не знам как укриват милиони данъци,но ако аз закъснея с един ден лошо ми се пише!!!!!!!!) плащам си всичко, но принципно бих спестила по възможност, особено след като съм наясно, че се разхищават и крадат. И трето ако нищо не му направят на такъв(недай си боже такъв случай!!!!) аз ще се погрижа да го убият аз или ще платя да го смажат от бой, може и до смърт,зависи.
Излиза според теста, че съм много гадна🤣
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 01 Фев 2021, 12:40 Хохо, и трите ми отговора бяха към червения🤣Няма да натопя дъщерята, осяен ако не е извършула убийство или тежка, гадна измама над невинни, но не и за банков обир. Дори ще си харчим парите заедно. няма да плащам пейки по 10 бона едната ако мога да не го правя(опитайте до 14ти да не са ви платени данъците, аз не знам как укриват милиони данъци,но ако аз закъснея с един ден лошо ми се пише!!!!!!!!) плащам си всичко, но принципно бих спестила по възможност, особено след като съм наясно, че се разхищават и крадат. И трето ако нищо не му направят на такъв(недай си боже такъв случай!!!!) аз ще се погрижа да го убият аз или ще платя да го смажат от бой, може и до смърт,зависи.
Излиза според теста, че съм много гадна🤣
"За милиони няма закони, за кокошка няма прошка" са казали хората :) ......
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Добро утро, колеги. Стигнах до едно много интересно обяснение на човешките чувства, което много ми допадна. Това дава обяснение защо тук във форума се караме, от време на време много сериозно и надълбоко: отговора е- защото се обичаме. Това е едно и също на по-дълбоко ниво. Няма разлика. Приятно четене и лек ден на всички.
Обяснението е на Ошо от книгата "Кундалини и чакрите"
"...Както казах по-рано, няма различни видове материя, а по-скоро това са различни комбинации на едни и същи частици енергия. Въгленът и диамантът са едно и също - разликата е само в комбинацията на техните съставки. Ако материята се раздели на компоненти, в крайна сметка ще остане само електрическата енергия. Различните комбинации на вибрациите на енергията водят до образуване на различни субстанции, които се различават само на повърхностно ниво - на по-дълбоките нива те са сходни.
Ако вие осъзнавате ефирното тяло и проследите емоциите до източника, внезапно ще се окажете в астралното тяло. Тук ще откриете, че гневът въобще не е гняв, а любовта не е любов. И в единия и в другия случай вибрира една и съща енергия. Енергията във вибрациите на любовта и гнева е еднаква. Разликата е само в природата на вибрациите.
Когато любовта преминава в ненавист, а ненавистта в любов, ние се учудваме как тези две диаметрално противоположни чувства се заменят едно друго. Например, човек, който до вчера се е смятал за мой приятел, днес се превръща във враг. Аз се утешавам, като разсъждавам, че може би греша и той никога не ми е бил приятел, иначе как може да се превърне във враг? Енергийните вибрации в приятелството и враждата са еднакви. Различна е структурата на вълните. Това, което наричаме любов, сутринта е любов, а вечерта - ненавист. Сложна ситуация. Този, когото обичаме сутрин, ненавиждаме вечер.
Фройд бил убеден, че ние обичаме тези, които ненавиждаме и ненавиждаме тези, които обичаме. До известна степен това е вярно, но поради липсата на знания другите тела Фройд не е отишъл по-нататък в своите изследвания. Той твърдял, че първото преживяване на детето е взаимоотношението с майката - майката е първия човек, когото то обича. Когато тя му отдава своето внимание и грижи, детето я обича, и ненавижда същата тази майка, ако тя го наказва. Две чувства към един и съши човек изпълват детето - то ненавижда майката и я обича. Понякога детето е готово да убие майка си, понякога чувства, че не може и ден да живее без нея. Подобна дуалност на мисленето превръща майката в обект на любов и ненавист. Затова по-късно, в резултат на тази асоциация, той ще започне да ненавижда този, когото обича.
Това е крайно повърхностно откритие. Просто мехурчето е уловено в момента, в който се е издигнало на повърхността и е готово всеки миг да се пукне. Ако детето може едновременно да обича и да ненавижда своята майка, това означава, че разликата между любовта и ненавистта не е качествена, а количествена. Любовта и ненавистта не могат да се проявяват едновременно. Едновременното присъствие е възможно само при едно условие - ако те са взаимозаменяеми - техните вълни могат да преминават от едното към другото. Само медитиращият може да узнае, защо умът е пълен с противоречиви емоции на нивото на третото тяло. Сутринта човек пада в краката ми и ме величае като "Любим Мастър". Вечерта същият човек ме оскърбява, наричайки ме дявол в плът. На следващия ден той отново пада в краката ми- Други ме съветват да не обръщам внимание на това, че понякога този човек буквално ми се моли, а след това ме оскърбява.
Аз смятам, че само на това можем да се основава-ме. Не трябва да обвиняваме човека, проявяващ чувствата си. Той не прави противоречиви изявления - неговите изявления са от един спектър. Те са стъпала от една стълба, разликата е само в количеството. Казвайки: "Любими Мастьр", той се хваща за едно от тях.
Умът е единство на двете противоположности, така че къде изчезва втората част? Тя се крие зад първата, очаквайки я да се изтощи. Първата част ще се умори -нима човек е в състояние без край да ме боготвори? Настъпва умора и тук се проявява втората част, която кара човека да твърди, че аз съм самия въплътен дявол. Това не са две различни неща, а едно и също.
Докато не разбираме, че всички наши противоречащи си една на друга емоции се формират от една и съща енергия, няма да можем да разрешим проблемите на човека. Най-големият проблем е това, че когато обичаме, едновременно и ненавиждаме. Готови сме да уби-ем човека, без когото не можем да живеем. Нашият приятел е и наш враг. Това е най-големият ни проблем. Необходимо е да разберете едно - дълбоката енергия на различните емоции е еднаква.
Обикновено ние възприемаме светлината и тъмнината като различни неща, макар че това е невярно. Казано на научен език, тъмнината е минимално количество светлина. И в тъмнината ние намираме светлина. Където няма светлина, няма и тъмнина. Друг въпрос е, че нашите органи на чувствата не са способни да улавят. Очите ни са неспособни да различават светлината в тъмнината, но светлината и тъмнината са събития от един план, това са просто различни форми и вибрации на една и съща, енергия.
Това е по-лесно да се разбере по друг начин - ние! сме уверени, че светлината и тъмнината са абсолютно противоположни една на друга, но не смятаме студа и топлината за противоположни до такава степен. Един интересен опит: охладете едната си ръка с лед, а другата нагрейте на печката. След това пуснете и двете във вода със стайна температура. Ще ви бъде трудно да определите дали водата е топла или студена. Една ръка ще ви подсказва, че водата е топла, а другата - обратното, че е студена. Ще се окажете в трудно положение, защото и двете ръце са ваши. Студът и топлината не са различни неща - това са сходни преживявания.
Ако наречем нещо студено, значи ние сме малко по-топли. Наричайки го топло, подчертаваме, че ние сме по-хладни - просто преживяваме количествената разлика в температурите между нас и предмета - нищо повече. Няма нищо, което да е горещо и студено - студеното е и горещо. Студеното и горещото са термини, които въвеждат в заблуждение. По-правилно е да се говори с термини за температура. Учените също не използват термините студено-горещо. Те казват, че температурата на предмета е еди колко си градуса. Горещото и студеното са поетични слова.
Ако човек, влизайки в една стая, казва, че му е хладно, не е ясно, какво има предвид. Може би е настинал и му е студено, макар че в стаята е достатъчно топло. Затова може да се каже: "По-добре назови температурата на стаята, отколкото да преценяваш дали в нея е студено или топло". Градусите не подразбират студ-горещина, те само информират за температурата. Ако температурата в помещението е по-ниска от тази на тялото, на вас ви е хладно, ако е по-висока, тогава ви е горещо. Същото важи и по отношение на светлината и тъмнината - всичко зависи от нашата способност да виждаме..."
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7124 times
Been thanked: 4750 times

Всеки е дразнещ на моменти, то просто не може.Накрая ще те подразни с това, че не се ядосва хаха Баси бастуна, ай развикай се малко🤣👍Пън! С Ошо да седна по-дълго сигурно и той ще ми залази по нервите, то бива спокойствие,уравновесеност, ма това на нищо не прилича 🤣🙏
Шегувам се☺️Ама наистина няма ли да е скучничко ако няма някой любим човек да ти лазурка по нервичките понякога, то е същото като любов, даже след голям скандаУ любовта после е много силна😂Ма така те дразни, че ти иде да му забиеш един и има взаимност хехе
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

В какъв цвят виждате обувката ?
Розово и бяло или зелено и сиво?
При доминираща дясна половина на мозъка маратонката се вижда в розово и бяло.
При доминираща лява половина - в зелено и сиво.
Лявата половина е аналитична и логична, дясната е творческата
Ин и Ян - Ергономични раници ръчна изработка
facebook_1615066378852_6774079373084622700.jpg
facebook_1615066378852_6774079373084622700.jpg (40.02 KiB) Преглеждано 1129 пъти
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 658
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1558 times

Zafor19 написа: 06 Мар 2021, 23:45 В какъв цвят виждате обувката ?
Розово и бяло или зелено и сиво?
При доминираща дясна половина на мозъка маратонката се вижда в розово и бяло.
При доминираща лява половина - в зелено и сиво.
Лявата половина е аналитична и логична, дясната е творческата
Ин и Ян - Ергономични раници ръчна изработка
facebook_1615066378852_6774079373084622700.jpg
Зелено и сиво виждам аз :lol: :lol: :lol:
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7124 times
Been thanked: 4750 times

Зелено и сиво, интересно ми е кой би я видял в розово?! ☺️
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Inna написа: 07 Мар 2021, 09:39 Зелено и сиво, интересно ми е кой би я видял в розово?! ☺️
Ами има, жена ми и племенничката ми ги виждат розови с бели връзки и подметки. Доста странна снимка
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Много хубаво интервю с Розмари Де Мео.
https://youtu.be/vq6Om1ml0H4
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7124 times
Been thanked: 4750 times

Тази дама е голяма сладурка! Знаеш ли как ми се приказва за такива неща с такива жени! Интересни жени им викам аз👍То ми е дошло до гуша гримове, интриги, тъз такава била, онзи онакъв, работа, простотии да слушам!!! Битовизми само.... И коя била в Дубай и ми бута телефона под носа да видя тя в Дубай, тя тук, тя там,тя в мола и пояснения имало молове на сто етажа, бреййййй тоя Дубай☺️Викам мен Дубай някак си.... не ми е по вкуса. Тя мисли че ме е яд и затуй, как такива магазини, такова чудо🤣Затова имам две, три приятелки само, които да не ме мислят за луда като заприказвам разни такива. 🤣
Не можах да го дослушам, ама докато чаках в колата на един паркинг добре си уплътних времето. Ти все ми ги показваш някви такива интересни личности, не бях чувала за нея. Ще взема да прочета какво е писала.
Публикувай отговор